20 июля 2015

Хвастаюсь покупкою + фото

Ех, така задоволена))
Дуже довго шукала собі босоніжки на платформі, і тут на сайті і по магазинах...
Знайшла в магазині 2 тижні тому, трішки вагалася за ціну, але вирішила, тому і от пішла купувати, а там літня знижка 400 грн)) ЮХУУУ, рада як слон)))
Аа, ціна була 1250, купила за 840 = 410 грн)))

Може комусь не подобаються, то всіх смаки різні... Головне в мене одежки є, яку можна під них носити))
показать весь текст
ТоммиТом 20 июля 2015
Ответ дляНе обижаюсь

а вот если еще и покрывало леопардовое, то ваще капец автору
))))))))))))