KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Філологи допоможіть з текстом.

Допоможіть відредагувати текст.

Прогенія….звучить як вирок, в усякому випадку для мене. Я звичайно не претендую на участь в кінських перегонах чи на роботу в школі верхової їзди, та що там казати я не можу претендувати навіть на те щоб возити дітей в парку вихідного дня.
Мене намагаються продати , бажаючих мало , точніше їх зовсім немає. Жодна людина не відгукнулася на оголошення .
Звати мене Бембі, це наче ще один жарт долі, у мене плогенія… мій висолоплений язик не дає мені жодного шансу на щасливе повноцінне життя.
День за днем я чекаю на диво, на яке якщо чесно в мене дуже мало причин очікувати . Та , це сталося, події розгорталися швидко. Дзвінок, гроші, довга дорога в великому фургоні, страх від якого сохне мій язик, та хвилювання перед очікування нового життя.
І ось наче сон, велике подвіря, жіночі руки які пригощають цукром та яблуками… я незграбно ковиляю язиком приймаючи ласощі. А жінка, обіймає мою велику , смішну голову обома руками та тулить до неї своє обличчя, шепоче «Красунчик, як добре що я встигла…»
Всі мої найсміливіші мрії та сподівання здійснилися. Бембі звучить вже не як насмішка , імя звучить з ніжністю від якої серце моє переповнюється щастям та починає калатати в грудях як навіжене. І діти мене як виявилося не бояться та не ображають. Вони навпаки зацікавлено дивляться на мене, розчісують гриву та сміються. Та з нетерпінням чекають зустрічі зі мною. Жінка з «цукровими руками», каже що я лікую дітей. Яким чином я не дуже розумію, але це не важливо, важливіше для мене те що я потрібний та виконую важливу роботу.
Я щасливий , щасливий так сильно як може бути щасливий кінь який знайшов важливе місце в житті людей та дітей яким я допомагаю . На мої недоліки ніхто не звертає увагу.
Плогенія не вирок…головне зустріти любляче серце яке прийме тебе таким який ти є.

Фото з захворюванням Плогенія .

21 июля 2015 в 13:14
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 ksenya-v
21 июля 2015 в 13:19
Прогенія….звучить як вирок, в усякому випадку для мене. Я звичайно не претендую на участь в кінських перегонах чи на роботу в школі верхової їзди, та що там казати, я не можу претендувати навіть на те, щоб возити дітей в парку вихідного дня.
Мене намагаються продати , охочих мало , точніше їх зовсім немає. Жодна людина не відгукнулася на оголошення .
Звати мене Бембі, це наче ще один жарт долі, у мене плогенія… мій висолоплений язик не дає мені жодного шансу на щасливе повноцінне життя.
День за днем я чекаю на диво, на яке, якщо чесно, в мене дуже мало причин очікувати . Та , це сталося, події розгорталися швидко. Дзвінок, гроші, довга дорога у великому фургоні, страх, від якого сохне мій язик, та хвилювання перед очікуванням нового життя.
І ось, наче сон, велике подвір’я, жіночі руки, які пригощають цукром та яблуками… я незграбно ковиляю язиком, приймаючи ласощі. А жінка обіймає мою велику смішну голову обома руками та тулить до неї своє обличчя, шепоче: «Красунчик, як добре що я встигла…»
Всі мої найсміливіші мрії та сподівання здійснилися. Бембі звучить вже не як насмішка , ім’я звучить з ніжністю, від якої серце моє переповнюється щастям та починає калатати в грудях як навіжене. І діти мене, як виявилося, не бояться та не ображають. Вони навпаки зацікавлено дивляться на мене, розчісують гриву та сміються. Та з нетерпінням чекають зустрічі зі мною. Жінка з «цукровими руками», каже що я лікую дітей. Яким чином я не дуже розумію, але це не важливо, важливіше для мене те, що я потрібний та виконую важливу роботу.
Я щасливий , щасливий так сильно, як може бути щасливий кінь, який знайшов важливе місце в житті людей та дітей, яким допомагає . На мої недоліки ніхто не звертає увагу.
Плогенія не вирок…головне зустріти любляче серце, яке прийме тебе таким, який ти є.
2 ksenya-v
21 июля 2015 в 13:19
Тільки не знаю, як правильно - прогенія чи плогенія - у Вас в обох випадках по-різному пишеться.
3 furija2007 (автор)
21 июля 2015 в 13:21 Ответ для ksenya-v
Дякую!!! Прогенія правильно.
4 Yuma
21 июля 2015 в 13:33
Прогенія….звучить - ’Звучить’ з великої літери

Друге речения - ’звичайно’ - з обох боків виділяємо комами (вставне слово).
5 Yuma
21 июля 2015 в 13:36
С запятыми проблемы, есть лишние пробелы. Все описывать, увы, долго.Хотите - в личку. В телефонном режиме быстро отредактируем
Вопрос закрыт