KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Бабка_в_кедах

Зимняя обувь. Бюджет

Вот что выбрать ребенку если бюджет до 500 грн?
В прошлом году брали B&G, это как на меня один из самых бюджетных вариантов, но даже они уже стоит от 550 грн и дальше! Что же покупать?

21 июля 2015 в 14:33
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
Парасюха
1 Парасюха
21 июля 2015 в 14:36
бу
ПуФФынка_мисс
2 ПуФФынка_мисс
21 июля 2015 в 14:36
я взяла две пары зимней обуви еще в марте по распродаже на ин. сайтах!
Бывшая блондинка
3 Бывшая блондинка
21 июля 2015 в 14:38
B&G за 550 грн
мне понравились в прошлом году, даже очень
б/у не приемлю
4 Снатал2015
21 июля 2015 в 14:39  
Удалено администрацией
Аноним Советчик
5 Аноним Советчик
21 июля 2015 в 14:42
демар и только
Рву и мечу
6 Рву и мечу
21 июля 2015 в 14:44 Ответ для Снатал2015
Цитата:
Иногда можно купить бу не новые ортопедичні, например,не для рекламы, продаю в отл состоянии бартек зима за 450, мы их не носили толком, или поменять стельку дешевле в@b нет норм
ну да, зовсім не реклама, а основне - ортопед бу носити гн можна! це негативно впливає на формування стопи. ще більше, ніж скажімо ті ж бж (хоча ця марка для мене просто тихий жах) бу. поміняти устилку - не варіант - разом з нею не відійдуть у небуття п’яточка, підошва і тд. в ортопеді воно жорстке. тому і не можна їх носити після когось.
автор - по темі місса на спортдіректі бюджетного - якість посередня - але вкладетесь з запасом. да і взагалі якщо трошки часу потратити - зараз є багато розпродаж у тій же європі. ще залежить який розмір. більші - важче знайти, але реально.
Бабка_в_кедах
(автор)
7 Бабка_в_кедах
(автор)
21 июля 2015 в 14:53   Ответ для Рву и мечу
Цитата:
ну да, зовсім не реклама, а основне - ортопед бу носити гн можна! це негативно впливає на формування стопи. ще більше, ніж скажімо ті ж бж (хоча ця марка для мене просто тихий жах) бу. поміняти устилку - не варіант - разом з нею не відійдуть у небуття п’яточка, підошва і тд. в ортопеді воно жорстке. тому і не можна їх носити після когось. автор - по темі місса на спортдіректі бюджетного - якість посередня - але вкладетесь з запасом. да і взагалі якщо трошки часу потратити - зараз є багато розпродаж у тій же європі. ще залежить який розмір. більші - важче знайти, але реально.
А где посмотреть? Мне 29 р на мальчика
Рву и мечу
8 Рву и мечу
21 июля 2015 в 15:02 Ответ для Бабка_в_кедах
тут спортдірект, оновлюється періодично, нещодавно купували чобітки по 3 фунти ( це прибл. 120+50 грн з доставкою) розмірів хватало - але треба періодично заглянуть, на нові позиції.
http://www.sportsdirect.com/kids/kids-shoes#dcp%3D...
розмірна сітка там в кожному є
ще я купляла в НМ, а бачила ще на багатьох - такий розмір не проблема. підпишіться на якесь сп - і навіть шукати не треба, там переглянув, що купують - і всі знижки за 5 хв в день знаєш. я скажімо на рівненському сп маю посередників, але не знаю, чи тут зсилки можна кидать на другі продавалки. ну за 500 грн я купила чоловічі туфлі (нубук) джорж сьогодні, і це з запасом на доставку і послуги посередника.
сЛАдКОежКА
9 сЛАдКОежКА
21 июля 2015 в 15:34
На Sport Direct очень много недорогих зимних, правда по качеству не знаю какие, но своей дочери одни присмортрела, . А в прошлом году, на Ебее немецком, купила дочке практически новые зимние сапожки Ecco, за 5 евро, хочу и в этом году поискать.
Вопрос закрыт