KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Просто Филя

Отдам, кому нужен: Код для активації до 30 хвилин дзвінків через Skype

Ви вже знаєте що іншим користувачам Skypе можна дзвонити безкоштовно. Але чи відомо Вам, що з Skype можна також телефонувати на звичайні телефони в будь-якій точці світу за дуже вигідними тарифами ? Ваучер Skype дає право на вчинення до 30 хвилин безкоштовних розмов при дзвінках на стаціонарні та мобільні телефони по всьому світу!
* Код для активації до 30 хвилин дзвінків через Skype повинен бути активований до 1 Листопада 2015. Термін дії активованого ваучера не обмежений. Діє обмеження в один ваучер на один обліковий запис Skype. Оператор може стягувати плату за інтернет-трафік і мобільне з´єднання. Кількість хвилин розраховане виходячи з вартості 0.023 долара за хвилину розмови та вартості установки з´єднання. Остаточна кількість хвилин доступних по ваучеру може змінюватися, в залежності від напрямку дзвінка і кількості дзвінків. Подробиці можна дізнатися на skype.com. Номінал справжнього ваучера становить 1 долар. Сума буде зарахована на ваш рахунок Skype в обраній валюті. Умови використання Skype описані на сайті http://www.skype.com/go/tou . Необхідно високошвидкісне з´єднання з інтернетом. Для активації ваучера перейдіть на сайт http://www.skype.com/go/voucher . Умови можуть бути змінені без повідомлення. Не передбачено обмін ваучерів на грошові кошти, крім випадків, передбачених законом. Skype не є заміною звичайного телефону , і його не можна використовувати для виклику екстреної допомоги.


23 июля 2015 в 12:40
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 Н-а-т
23 июля 2015 в 12:41
мне нужен)) - отдадите?
Просто Филя
(автор)
2 Просто Филя
(автор)
23 июля 2015 в 12:43 Ответ для Н-а-т
Да, пишите в личку.
3 Н-а-т
23 июля 2015 в 12:44
Спб) пишу)
Вопрос закрыт