23 июля 2015

Кто не прав?

Підкажіть. Склалася така ситуація. Покупець замовив іграшку-автомобіль дуже габаритну. Відправила Новою поштою і на відділені її запакували. Роблю постійно так, оскільки потім, в разі поломки, можна предявити притензію перевожчику.Все за кошти отримувача.
На наступний день телефонують і я вислуховую кучу всякого в істериці від отримувача. Телефон вибиваю і відключаю ( зробила неправильно), тому що в цей час дитині роблять масаж і не можу толком поговорити.Потім така переписка. Розсудіть нас. Відгук я вже отримала.

1.
Имя... еще раз добрый день! Машину получила,очень довольна, спасибо. Но я не готова платить за упаковку 42 грн и в целом получилось 107 грн. За саму пересылку 65 грн - да, но не за упаковку. У паковать должен сам продавец, и не обязательно это делать на новой почте. Поэтому будьте добры, сбросьте мне 42 грн на карточку 4627 0812 0230 0401 гук марина. Или я напишу вам такой отзыв , что у вас никто не захочет ничего покупать, и это будет только начало. Так что давайте не будем ссориться

2.
Напишіть мені відгук. Такі ньюанси заздалегідь обговорюйте. В моіх інтересах доставити товар в цілості. Дякую. Вибачте що відключила телефон

3.
Все верно, но упаковывать вы должны сами, за свой счет.
показать весь текст
Секретница 23 июля 2015
Мира Всем, они умудряются железяки разломать и растрощить. как повезет