KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Як з Кривого Рогу потрапити до Запоріжжя, щоб і назад встигнути?

Якщо можна, час відправленян та вартість квитка. Як автобусом, так і потагом чи електричкою. І бажано час у дорозі.Дуже вдячна

23 июля 2015 в 17:23
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
2 Yuk@
23 июля 2015 в 17:44
Автор, якщо поїздом, то це тільки Львів-Запоріжжя, що йде через Кривий Ріг. Ще там є, здається, Бердянськ-Москва, але як він зараз ходить невідомо. Поїзд Львів-Запоріжжя відправляється з головного вокзалу Кривого Рогу (Долгинцево) близько 10-ї години ранку. Час в дорозі 5 годин. У зворотньому напрямку після третьої години дня поїздів з Запоріжжя до Кривого Рогу, якщо мене не зраджує пам´ять, немає (катаюся з Кривого Рогу до Запоріжжя досить часто). Вартість квитка на поїзд до 80 грн у плацкарті.
Залізницею можна ще добиратися електричками, але це буде з пересадками.
Як варіант - туди на поїзді, а назад маршруткою. Або в обидва боки маршруткою. Перша маршрутка з Кривого Рогу до Запоріжжя (пряма) відходить о сьомій ранку, вартість квитка близько 150 грн, час в дорозі - близько 5 годин, враховуючи зупинки. Можна також маршруткою їхати з пересадками, наприклад, Кривий Ріг-Дніпропетровськ, Дніпропетровськ-Запоріжжя. По вартості виходить приблизно те саме. Пряма маршрутка на Запоріжжя ходить декілька разів на день, а маршрутки Кривий Ріг-Дніпропетровськ і Дніпропетровськ-Запоріжжя - майже щогодини, причому як з автовокзалу, так і з залізничного вокзалу (у Кривому Розі - залізничний вокзал Кривий Ріг-Головний). Відповідно назад із Запоріжжя Ви теж можете їхати або прямою маршруткою (остання відходить близько 16:00, якщо я не помиляюсь), або з пересадкою у Дніпропетровську (до Дніпра із Запоріжжя кожну годину ідуть маршрутки). Окрім маршруток, також можуть бути автобуси, наприклад, Харків-Одеса через Запоріжжя і Кривий Ріг (таке іноді буває, але з якою періодичністю вони ходять - не знаю). В Запоріжжі автовокзал і залізничний вокзал Запоріжжя-1 знаходяться досить поруч, тому якщо не встигаєте на поїзд, одразу можна поїхати на автовокзал і там вибрати собі маршрутку/автобус.
  • Благодарочка 2
3 Английский по... (автор)
23 июля 2015 в 18:41 Ответ для Yuk@
Цитата:
Автор, якщо поїздом, то це тільки Львів-Запоріжжя, що йде через Кривий Ріг. Ще там є, здається, Бердянськ-Москва, але як він зараз ходить невідомо. Поїзд Львів-Запоріжжя відправляється з головного вокзалу Кривого Рогу (Долгинцево) близько 10-ї години ранку. Час в дорозі 5 годин. У зворотньому напрямку після третьої години дня поїздів з Запоріжжя до Кривого Рогу, якщо мене не зраджує память, немає (катаюся з Кривого Рогу до Запоріжжя досить часто). Вартість квитка на поїзд до 80 грн у плацкарті. Залізницею можна ще добиратися електричками, але це буде з пересадками. Як варіант - туди на поїзді, а назад маршруткою. Або в обидва боки маршруткою. Перша маршрутка з Кривого Рогу до Запоріжжя (пряма) відходить о сьомій ранку, вартість квитка близько 150 грн, час в дорозі - близько 5 годин, враховуючи зупинки. Можна також маршруткою їхати з пересадками, наприклад, Кривий Ріг-Дніпропетровськ, Дніпропетровськ-Запоріжжя. По вартості виходить приблизно те саме. Пряма маршрутка на Запоріжжя ходить декілька разів на день, а маршрутки Кривий Ріг-Дніпропетровськ і Дніпропетровськ-Запоріжжя - майже щогодини, причому як з автовокзалу, так і з залізничного вокзалу (у Кривому Розі - залізничний вокзал Кривий Ріг-Головний). Відповідно назад із Запоріжжя Ви теж можете їхати або прямою маршруткою (остання відходить близько 16:00, якщо я не помиляюсь), або з пересадкою у Дніпропетровську (до Дніпра із Запоріжжя кожну годину ідуть маршрутки). Окрім маршруток, також можуть бути автобуси, наприклад, Харків-Одеса через Запоріжжя і Кривий Ріг (таке іноді буває, але з якою періодичністю вони ходять - не знаю). В Запоріжжі автовокзал і залізничний вокзал Запоріжжя-1 знаходяться досить поруч, тому якщо не встигаєте на поїзд, одразу можна поїхати на автовокзал і там вибрати собі маршрутку/автобус. дуже вам дякую!
Вопрос закрыт