13 апреля 2013

Чоловiк дав розписку, що буде допомагати. А сам.

Доброго Вам дня.
Я не знаю,як правильно поступити.

Iсторiя така:
В березнi 19 числа,ми разом подали заяву в суд щоб нас розвели.
Тодi вiн написав розписку,шо до 12 числа,кожного мiсяця буде нам давати 600грн.
Я ту розписку взяла.
I так сьогоднi 13,04,2013 року.
Я не панiкую,але ми уже майже мiсяць живемо на 710 грн.
Вiн не з"Являвся,до дитини не приходить.Нас часом бачить як ми гуляемо,(iде на машинi) то навiть не зупинеться.
Офiцiйно ми уже не сiм"я. 02,04 нас розвели.
I що менi робити? Я знаю,що вiн не буде платити.Чекае,коли я прийду просити,щоб допомiг.
Чи ця розписка чогось варта?
показать весь текст
автор Намакушка 15 апреля 2013
Ответ дляameli25
куди прийшли гроші? на пошту? тоді беріть. але чеки зберігати що він таки оплачував вам якісь суми. на суді пригодиться. Але нині і завтра він платить а через 3 міс - незаплатить. і що тоді? подавай у суд на аліменти і своє утримання 25%.
Забрала чек в коробочку))
Богу дякувати,що усе поки що добре)
А про нього треба менше переживати.
Думаю про доцю))
Вам дякую за поради) Було приемно познайомитися)))
Телепузик 16 апреля 2013
Прочитала Ваш пост про развод - ужаснулась. Обязательно займитесь собой - в первую очередь своим здоровьем, образованием. Доце нужна ЗДОРОВАЯ,КРАСИВАЯ,УСПЕШНАЯ МАМА. Общайтесь только с теми людьми с какими Вам приятно - всех остальных ’в сад’, свекрови не звонить, у мужа ничего не просить - выдержите паузу, захочет общаться - не отказывайте, но только в Вашем присутствии. Детеныш маленький. Я думаю, что в основе проблемы - лежат дурные завистливые с кучей комплексов родители мужа. Если у Вас есть папа и у Ваших родителей нормальные семейные отношения - тогда нет проблем, на каком -то этапе мужское внимание важное для воспитание девочки может дать Ваш папа. А там гляди найдет Вас Ваше СЧАСТЬЕ. Муж должен платить алименты и на Вас пока Вы не выйдете на роботу или не выйдете замуж!
автор Намакушка 16 апреля 2013
Ответ дляТелепузик
Прочитала Ваш пост про развод - ужаснулась. Обязательно займитесь собой - в первую очередь своим здоровьем, образованием. Доце нужна ЗДОРОВАЯ,КРАСИВАЯ,УСПЕШНАЯ МАМА. Общайтесь только с теми людьми с какими Вам приятно - всех остальных ’в сад’, свекрови не звонить, у мужа ничего не просить - выдержите паузу, захочет общаться - не отказывайте, но только в Вашем присутствии. Детеныш маленький. Я думаю, что в основе проблемы - лежат дурные завистливые с кучей комплексов родители мужа. Если у Вас есть папа и у Ваших родителей нормальные семейные отношения - тогда нет проблем, на каком -то этапе мужское внимание важное для воспитание девочки может дать Ваш папа. А там гляди найдет Вас Ваше СЧАСТЬЕ. Муж должен платить алименты и на Вас пока Вы не выйдете на роботу или не выйдете замуж!
Дякую.Вам за слова пiдтримки.
Я стараюся за собою дивитися),живу для малоi.
На рахунок чоловiка,колишнього бачу кожен день.Але до нас,навiть не вiтаеться.А про побачення з донечкою,мови нема.
Трошки шкрябае в душi,коли бачу його.А вiн навiть не дивиться в нашу сторону.
знаете боляче бути ображеною ним, але таке враження як я винна в усiх бiдах.
Я не хочу бачити нi його, нi родичiв.
А воно-наоборот.Кожен день,то брата
,то його...

Я хочу жити i радiти,життю..А воно щось трохи важкувато