KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Любимка-анонимка

Девочки. укрмова 5 класс-подскажите

Добрый вечер Задали домашнее.ничего не объяснила учитель,кому ни звоним-никто н знает толком что писать
вот такое задание

твір-розповідь на основі власного досвіду

1.придумайте назву вашої розповіді
2.чітко визначте тему й основну думку висловлювання
3.назвіть місце і час події,про яку розповідаєте
4.розповідь повинна мати вступ.основну частину і закінчення
5.зверніть увагу на дієслова,бо навколо дії розгортається зміст розповіді
 6.на яку думку вас наштовхнула подія

вот что тут писать?

17 апреля 2013 в 19:44
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 chivavika
17 апреля 2013 в 19:48
Чи може слово бути вчинком.
Наша мова — це віддзеркалення наших думок, вчинків, поглядів, переконань, нашого духовного світу. За допомогою слова ми можемо відстоювати власну думку, переконувати, сперечатися, впливати на своє життя і життя людей, що оточують нас.
У словах, що ми вимолюємо, таїться величезна сила. Багато хто з нас навіть не підозрює, наскільки вона велика. Словом можна вбити, словом можна і врятувати. І лише від людини залежить, як використовувати цю силу: у зло або на благо. Одне лише слово може збудити в людині відчай або злість, а може захистити, підбадьорити, надихнути, відновити справедливість, повернути до життя. З його допомогою людина може творити дива.
Я вважаю, що наші слова обертаються найнесподіванішими вчинками. Мудре і добре слово доставляє радість, дурне і зле, необдумане і нетактовне приносить біду. Словом можна ранити або вилікувати, розсіяти сумніви або засмутити, викликати посмішку або сльози, породити віру у власні сили, надихнути або викликати відчай і страх. Погані слова можуть образити, засмутити, приголомшити, потрясти і навіть зломити людину.
Все те, що відбувається в житті з нами, повністю відповідає тому, що ми думаємо і як говоримо. І якщо змінити свої думки і свою мову, то зміниться саме життя і навколишній світ. Слова, які ми використовуємо, керують нашим мисленням. А наше мислення, у свою чергу, керує нашими відчуттями і діями. Виходить, що наші слова наділені силою змінювати відчуття та емоції, відповідно до яких ми всі діємо, тим самим формуючи наше життя та впливаючи на життя навколишніх людей.
Таким чином, уважно потрібно стежити за тим, що і як ми думаємо. Наші думки перетворюються на слова. Слова перетворюються на вчинки, які можуть увійти до звички. Звички формують характер, який визначає долю. Слово – є вчинок, слово – є дія, слово – є величезна творча або руйнівна сила. Потрібно берегти і щадити вразливість людей, не заподіювати своїми словами образи та болю. Словами потрібно творити лише добро і наш світ обов´язково стане краще!!!


Вот Вам сочинение
Акукарача
2 Акукарача
17 апреля 2013 в 19:48
так про что угодно можно написать. как дочь/сын кормил голубей. как пил, ел, бабушку переводил через дорогу, играл с младшим...да что угодно
13чудоСВЕТА
3 13чудоСВЕТА
17 апреля 2013 в 19:49
якусь пригоду, з власного досвіду дитину і які висновки дитина з того зробила
Як завжди в творах
вступ
місце час події (пригоди, історії)
основна частина
розповідь головний сенс
висновок
думки, на які наштовхнуля ця історія, з власного досвіду та які висновки з того зробила дитина
Покорительная
4 Покорительная
17 апреля 2013 в 19:49
наверное типа сочинения, все что должно быть написано должно соответствовать условиям пунктов
Зина с магазина
5 Зина с магазина
17 апреля 2013 в 19:53 Ответ для chivavika
Цитата:
Чи може слово бути вчинком. Наша мова — це віддзеркалення наших думок, вчинків, поглядів, переконань, нашого духовного світу. За допомогою слова ми можемо відстоювати власну думку, переконувати, сперечатися, впливати на своє життя і життя людей, що оточують нас. У словах, що ми вимолюємо, таїться величезна сила. Багато хто з нас навіть не підозрює, наскільки вона велика. Словом можна вбити, словом можна і врятувати. І лише від людини залежить, як використовувати цю силу: у зло або на благо. Одне лише слово може збудити в людині відчай або злість, а може захистити, підбадьорити, надихнути, відновити справедливість, повернути до життя. З його допомогою людина може творити дива. Я вважаю, що наші слова обертаються найнесподіванішими вчинками. Мудре і добре слово доставляє радість, дурне і зле, необдумане і нетактовне приносить біду. Словом можна ранити або вилікувати, розсіяти сумніви або засмутити, викликати посмішку або сльози, породити віру у власні сили, надихнути або викликати відчай і страх. Погані слова можуть образити, засмутити, приголомшити, потрясти і навіть зломити людину. Все те, що відбувається в житті з нами, повністю відповідає тому, що ми думаємо і як говоримо. І якщо змінити свої думки і свою мову, то зміниться саме життя і навколишній світ. Слова, які ми використовуємо, керують нашим мисленням. А наше мислення, у свою чергу, керує нашими відчуттями і діями. Виходить, що наші слова наділені силою змінювати відчуття та емоції, відповідно до яких ми всі діємо, тим самим формуючи наше життя та впливаючи на життя навколишніх людей. Таким чином, уважно потрібно стежити за тим, що і як ми думаємо. Наші думки перетворюються на слова. Слова перетворюються на вчинки, які можуть увійти до звички. Звички формують характер, який визначає долю. Слово – є вчинок, слово – є дія, слово – є величезна творча або руйнівна сила. Потрібно берегти і щадити вразливість людей, не заподіювати своїми словами образи та болю. Словами потрібно творити лише добро і наш світ обовязково стане краще!!! Вот Вам сочинение

Вы хоть вопрос прочитали или просто слово ’твiр’ заметили ?
6 викукся
17 апреля 2013 в 19:55
Однієї травневої суботи ми з однокласниками зібрались іти до лісу. Плани мали грандіозні: зварити кашу, насмажити шашликів, а ще награтись і набігатись досхочу. Аж ось нарешті всі зібралися. Перевірили, чи все взяли, і хутко рушили. Сонячне проміння пестило нас, зігріваючи уже по-справжньому. Незрівнянні аромати дарувала яскрава травнева зелень. Зупинившись на улюбленому місці, ми звично і швидко розвели вогонь, а незабаром запах польової каші уже розносився по галявині. Посмакувавши кашею, хлопці побігли грати у волейбол, за ними попрямували й дівчата. Чаклувати над шашликом залишився лише Андрій - великий знавець і любитель цієї справи. Гра була чудовою, і Максим навіть роззувся - аби легше було бігати. Ось тут і сталася біда. Побігши в кущі за м’ячем, Максим наступив на уламок скла. Хлопець скрикнув від пекучого болю, а за мить уся шкарпетка була в крові. Першою отямилася Марійка. Вона завжди брала з собою ліки першої необхідності. Швидко обливши рану перекисом водню, туго затягла її бинтом. Першу допомогу було надано, тепер необхідно було терміново повертатись у місто. Друзі обережно посадили Максима на велосипед і доправили до лікарні. Провідувати однокласника прийшли всім гуртом. І назавжди запам’ятали сумний урок, що бігати без взуття не можна, а тим більше бити й розкидати скло!

Приблизно так...
7 chivavika
17 апреля 2013 в 19:55 Ответ для Зина с магазина
Цитата:
Вы хоть вопрос прочитали или просто слово ’твiр’ заметили ?
А что здесь не соответствует,позвольте спросить?
Зина с магазина
8 Зина с магазина
17 апреля 2013 в 20:08 Ответ для chivavika
Цитата:
А что здесь не соответствует,позвольте спросить?

Это не рассказ.
Здесь нет места и времени действия.
Вопрос закрыт