Вбигудях• 12 сентября 2015
Дівчата, хто хрестив дітей зимою?
Дівчата, хто хрестив дітей зимою? Що ви одягали на дитину?
Я маю подарувати одяг на хрестини пемінниці, хочу цей набірчик
До нього думала докупити білий бодік на довгий рукав (може гольфиком такий що на шийці збоку защіпається або з комірцем) + утеплені білі лосинки (колготки не підійдуть, треба щоб ступні можна було легко звільнити + тепий кардиган або болеро
Це все пробую шукати, але все якесь дуже різне виходить.. :(
І ще не знаю що робити з пов´язочкою, була б потрібна шапочка, хіба якось пов´язочку поверх одягнути.. В церкві протяги зимою..
Переживаю щоб мала не була як капуста.
Порадьте може щось подібне можна в наборі купити? Може картерси є такі біленькі..
Переживаю щоб мала не була як капуста.
Подставка для припева• 12 сентября 2015
нашли проблему.у меня двое зимних детей,были одеты в белый человечек и укутаны одеялом.вы подумайте как это платье будет потом снимать и одевать чтоб ребенка в чане купать
Вбигудях
• 12 сентября 2015
Ответ дляПодставка для припева
В нас не купають в чані :) просто модичкою мастять ручки ніжки голівку і груди. Дитину роздягати не потрібно.
Подставка для припева• 12 сентября 2015
Ответ дляВбигудях
ну тогда вам проще,у нас до гола и в чан
Вбигудях
• 12 сентября 2015
Ответ дляПодставка для припева
А Ви комбінезон зимовий на дитину не одягали? Просто замотували в ковдру? Маій буде 2,5 місяці на момент хрестин.
Бойцовская• 12 сентября 2015
Гольфики, кофточки буде не зручно. Краще купити платтячко з довгим рукавом, а до нього гарні панталончики.
Вбигудях
• 12 сентября 2015
Ответ дляА я на шпагате
А сколько будет ребенку зимой?
Буде 2,5 місяці
Подставка для припева• 12 сентября 2015
Ответ дляВбигудях
одягала человечек і комбінезон зимовий,дітям було по півтора місяца,лютий місяць,на вулиці -20 ,в церкві холодно дуже було,я сама ніг не відчувала в зимових сапогах
Вбигудях
• 12 сентября 2015
Ответ дляПодставка для припева
Хочеться суконочку :) дівчинка все таки..
Вбигудях
• 12 сентября 2015
Може її на теплий чоловічок білий одягнути просто? А зверха сукню.. Добре б вигядало?
Вбигудях
• 12 сентября 2015
Ответ дляБойцовская
Я не бачила гарного плаття на довгий рукав, чомусь нарядного для хрестин взагалі не зустрічала..
Тень льва• 12 сентября 2015
Я коли своїм шукала, бачила гарненькі велюрові чолоічки з нашитими кружевними спідничками - дуже гарні