Мадам БрЮшкина• 07 октября 2015
Хто здає аналізи на Нестерівській 19 в Чорнобильській поліклініці зайдіть!
Хочу здати дитині аналіз на паразитів, знаходила інформацію, що там хороша лабараторія, як там можна здати аналіз ( до кого треба підходити) і скільки це зараз коштує? Дякую всім хто відгукнеться!
черная мамба• 07 октября 2015
позвоните спросите.сдавали пару лет назад но нам давали направление+стали там на учет