Пез Году Неделя• 15 ноября 2015
Заручини
Дівчатка,обов`язково робити заручини? У Вас вони були? В мене щось бажання взагалі немає.Якось можна це все обіграти і не робити?
Шмоточницаца• 15 ноября 2015
Мы когда решили пожениться, родители просто встретились в кафе, познакомились и обсудили некоторые нюансы свадьбы. И все.
Светка-пипетка• 15 ноября 2015
Заручини?
А это что обязательно?
Я не знала)
Мы и без этого обошлись.
А это что обязательно?
Я не знала)
Мы и без этого обошлись.
Шиворот Навыворот• 15 ноября 2015
В нас заручин не було, чоловік зробив пропозицію і одразу готувалися до весілля.
Пез Году Неделя
• 15 ноября 2015
В мене мама просто так і марить цим.Купляє посуд і тд.А я просто не хочу щоб до мене приходили батьки чоловіка(причини є)
Губка Боб• 15 ноября 2015
Мля, 21 век на дворе. Но нет, надо набухаться дома с новой посудой сначала на заручини, а потом еще в столовке с тамадой на свадьбу.
Там-тарарам• 15 ноября 2015
Ответ дляПез Году Неделя
Правильно , це Ваше рішення, підтримую))))))
Пез Году Неделя
• 15 ноября 2015
Ответ дляГубка Боб
Весілля не робимо,тільки розпис.А батьки чоловіка так і хочуть прийти познайомитись зі сватами
Губка Боб• 15 ноября 2015
Ответ дляПез Году Неделя
Абсолютно нормально, что они этого хотят. Организуйте встречу в хорошем ресторане, с интересным интерьером и небанальной едой.
Пез Году Неделя
• 15 ноября 2015
Ответ дляГубка Боб
Взагалі чи можна без цього всього?Що їм обговорювати якщо весілля не робимо
Губка Боб• 15 ноября 2015
Ответ дляПез Году Неделя
А вы бы хотели, чтобы ваш сын не представил вам родителям своей жены?
Пез Году Неделя
• 15 ноября 2015
Ответ дляАпофиозная
А чому ви так категорично не хочете? Ваші батьки знайомі?
Розумієте,на це є своє причини.Починаючи з житла(у них з моїм МЧ були свої домовленості,що залишуть кв.МЧ почав робити ремонт,все зробив.І вони сказали йди до нареченої-ми нікуди не підемо).Так само з подарунком на весілля(я вже знаю що вони нічого не подарують).Але це так квіточки закрити на це очі можна-зараз вони мене взагалі не травлять(ображають і обзивають).Я їх маю вести в ресторан чи запрошувати додому? Моя мама про це не знає,і засмучувати я теж її не хочу
Апофиозная• 15 ноября 2015
Ааа, ну раз така справа, то краще заручини не робити. А мамі якось поясніть, Мама завжди зрозуміє
Апофиозная• 15 ноября 2015
Ответ дляГубка Боб
Пардон, а что можно дарить, если свадьбы не будет?
А на розпис хіба не прийнято дарувати подарунки?
Пез Году Неделя
• 15 ноября 2015
Ответ дляГубка Боб
Це батьки,навіть близькі друзі хоч щось дарують на той самий розпис
Пез Году Неделя
• 15 ноября 2015
Ответ дляfilka2302
Не хотите- не делайте. Не нужно ничего обыгрывать. Скажите прямо, что этого не будет. На крайний случай пусть родители друг с другом познакомятся и хватит .
Воно то так,але це й прессинг
Губка Боб• 15 ноября 2015
Ответ дляПез Году Неделя
Если хотят. То есть это желание, а не обязанность.
Губка Боб• 15 ноября 2015
Ответ дляАпофиозная
Если расписываются без гостей - никто ничего дарить не обязан.
Пез Году Неделя
• 15 ноября 2015
Ответ дляГубка Боб
Нічого,що вони молодшому брату робили повністю за свій рахунок весілля плюс подарували нічогеньку суму грошей?
Апофиозная• 15 ноября 2015
Скажіть будь ласка, якщо Ваша дитина буде розписуватись, Ви нічого не подаруєте молодій сім´ї?
Пез Году Неделя
• 15 ноября 2015
Ответ дляАпофиозная
Запитання губка бою
Не подарує ,її слів це не обов`язково
Апофиозная• 15 ноября 2015
Ответ дляПез Году Неделя
Не подарує ,її слів це не обов`язково
оце свекрушенька
Пез Году Неделя
• 15 ноября 2015
Ответ дляАпофиозная
оце свекрушенька
Я і мої.Взагалі класно з житлом не допомогли,на весілля не потратяться і навіть подарунок не подарує
Апофиозная• 15 ноября 2015
Ответ дляПез Году Неделя
Цитата:
Я і мої.Взагалі класно з житлом не допомогли,на весілля не потратяться і навіть подарунок не подаруєЦитата:ну затонув не буде потикати, що вам допомагала! Головне щоб Ви з чоловіком добре жили, а свекри то таке...
Пез Году Неделя
• 15 ноября 2015
Ответ дляАпофиозная
Цитата:
Я теж так думаю,я вихожу не за них заміж.А там як постеляться-так і виспляться.Хоть буду мати причини їм не допомагати зі всім
Апофиозная• 15 ноября 2015
Ответ дляПез Году Неделя
всьго доброго Вам