Твоя подруга• 15 декабря 2015
Тенерифе
Кто отдыхал - где стоит остановиться ?
что посмотреть?
как зимой погода,какую одежду брать?
что посмотреть?
как зимой погода,какую одежду брать?
Пиу!Пиу!• 15 декабря 2015
Я була. Температура + 25. Вечір деколи прохолодний + 15+17. Жили ми в лос гігантес. Сподобався ще лос амерікас. Обовязково побувати вв сім парк. Вулуан. Джунгл парк. Дорога в горах Маска. Доаконове дерево. А взагалі купуйте там книжку про тенеріфе і по всім містам що там написано. На закупи в санта круз.
Пиу!Пиу!• 15 декабря 2015
Зараз тепло але вітер з сахари. Ми були 16 днів. Вищас іздили дивились на цей рай. Обовязково повернемося.