Бибер-анонимер• 24 мая 2013
Львів. Підкажіть будь ласка , де краще всього пройти УЗД повторне молочних залоз
та заодно потрібний хороший лікар мамолог....Буду всім вдячна!
Бибер-анонимер
• 24 мая 2013
Ответ дляPavelolka
Повторное после лечения? Если да, то делать надо там, где и первое делали.
На УЗД поставили мастопатію(гормональну) Була на огляді у мамолога(онколог-хірург,щей професор) сказав нічого не пити ,не робити.....все б добре,але мене болить ...тай затвердіння є на грудях....думаю ще раз пройти УЗД і проконсультуватись в іншого лікаря ....От тільки якого...
Бибер-анонимер
• 24 мая 2013
Ответ дляТалюся
наскільки і знаю, що найкращі маммологи - це залізнодорожня лікарня та 2 гінекологічне відділення на Топольній
не підкажете до кого конкретно звернутись....або може якийсь конт.тел.
я в Залізничній лікарні в центрі Здоров´я жінки на Куйбинева (не пам´ятаю як зарах вулиця називається, здається Орлика) спостерігаюсь вже не перший рік. Так і не змогла знайти тямущого мамолога у Києві, їжджу до свого у Львів, який мене оперував.
Кенс А., але лікар з дуже специфічним почуттям гумору, не лякайтесь, якщо потрапите до нього
Бибер-анонимер
• 24 мая 2013
Ответ дляAnnaAk
дякую
Якраз вчора робила УЗД молочних залоз у ’Альтернативі’. 90 грн. Вже кілька разів робила в них УЗД (щитовидної, молочних залоз). Подобається їхнє відношення до клієнта (пацієнта). Не поспішають, опитують.
Подружка робила в Залізодорожній л-ні, то каже, що дуже швидко (неуважно) оглядають.
Бибер-анонимер
• 24 мая 2013
я робила у ’центр св.Параскеви’ 160грн,сподобалось гарно і т.д.,але тривожить те ,що на УЗД один діагноз,а знаний професор ставить :’жіночко нічого не видумуйте,не шукайте собі хвороби’ Груди болять (спати інколи не можу)-мамолог каже буває,затвердіння є.....незнаю щой і думати
Бибер-анонимер
• 24 мая 2013
Ответ дляsofiyka35
підкажіть будь ласка,де саме вони знаходяться ...
Бибер-анонимер
• 24 мая 2013
раніше зовсім не відчувала грудей ,навіть перед КД,тепер весь час болять ...здавала аналізи на гормони ,все ок.,і де знайти хорошого спеціаліста....