Homeflower• 03 февраля 2016

Кто живёт в Ковеле откликнитесь пожалуйста

Девочки очень нужны ваши отзывы. У нас с мужем появился вариант переезда в Ковель . на постоянное проживание . но нам по работе очень важен интернет и постоянное электричество . кто живёт в Ковеле расскажите как у вас обстоит с этим ? Какие провайдеры есть . как часто отключается свет и интернет ? И вообще в целом про жизнь в Ковеле . спасибо заранее !
virtuon• 03 февраля 2016
а чем Владимир плох
brichka• 03 февраля 2016
я з Луцька

але знайомий в Ковелі працює
- дешева аренда (квартира/склади)
- дешево поїсти можна

за інтернет не скажу, світло не відключають, якщо будете вчасно платити :)
автор Homeflower • 03 февраля 2016
Ответ дляvirtuon
а чем Владимир плох
Какой Владимир? Извините я не поняла ваш вопрос
автор Homeflower • 03 февраля 2016
Ответ дляbrichka
я з Луцька

але знайомий в Ковелі працює
- дешева аренда (квартира/склади)
- дешево поїсти можна

Ух ты ) спасибо вам за ответ ! Хочется все изучить досконально особенно качество интернета для работы .
irina_irsi• 03 февраля 2016
Відключення тільки аварійні (переважно за поганої погоди), але й це залежить від району проживання. Інтернет-провайдери знаю укртелеком та UAINET, проблем немає. Життя як і в будь-якому невеликому місті. Хочеш жити весело - живи. Транспортний вузол, завдяки чому без проблем кудись їхати. Дуже люблю своє місто і ні на що його не проміняю.
irina_irsi• 03 февраля 2016
Ответ дляЧёрти Шо
автор Homeflower • 04 февраля 2016
Ответ дляirina_irsi
спасибо вам большое за ответ!
а скажите, как с больницами? есть хорошие клиники?
irina_irsi• 04 февраля 2016
Ответ дляЧёрти Шо
спасибо вам большое за ответ!
З цим не дуже, а якщо чесно, то зовсім. Лікарні з поліклініками усього дві. Одна залізнична перейшла до бюджету області і тепер не можуть вирішити питань про фінансування, а там більш-менш нормальні лікарі. Але на все місто можна знайти небагато хороших лікарів. Усі найближчі клініки в обласному центрі - в Луцьку. Відстань - 80км.
автор Homeflower • 05 февраля 2016
Ответ дляirina_irsi
Ого...
автор Homeflower • 05 февраля 2016
Ответ дляirina_irsi
В принципе до Луцка около часа езды. А вам как комфортно в этом плане что нужно ездить в Луцк в больницы к врачам ? Там есть хорошие клиники? И в самом Ковеле есть врачи если например надо срочно госпитализирлвать или операция на аппендицит ? Есть такое что -то?детские поликлиники ?
irina_irsi• 05 февраля 2016
Ответ дляЧёрти Шо
Так, є дві лікарні і дві поліклініки. Досить великі. http://www.kovelrada.gov.ua/medicalinstitutions.ht... http://www.volynpost.com/news/64372-deputaty-vyris... Є дитяча поліклініка та дитяче відділення лікарні в пологовому будику. Ми переважно лікуємось в Ковелі. Просто не всі лікарі викликають довіру. Тому іноді в екстрених випадках варто знати до кого не потрібно звертатись. Я просто писала про хронічні хвороби, що потребують хороших фахівців. То це в обласному центрі. А в нас як і у всіх невеликих містах.
irina_irsi• 05 февраля 2016
http://www.all-pages.com/city_photo/6/9/49/238/21....

Трошки фото та відео, можете ознайомитись.
автор Homeflower • 05 февраля 2016
Ответ дляirina_irsi

Спасибо вам огромное !!!
А каких врачей вы бы не посоветовали ? Извините пожалуйста за назойливость. Я такая что сто раз все спрошу узнаю чтобы знать
автор Homeflower • 05 февраля 2016
Ответ дляirina_irsi

Такие видео классные ! Очень красиво ! Спасибо большое !
irina_irsi• 05 февраля 2016
Та немає за що. Завжди приємно похвалитись містом. Ось ще центральні вулиці.

irina_irsi• 05 февраля 2016
А на рахунок лікарів - в кожному напрямку є один-два, до яких не варто звертатись, і ви про них дуже швидко взнаєте... І в кожному напрямку є один-два, до яких черги безкінечні. Ось Ковельський форум, можете почитати. http://kovel.com.ua/gb/viewforum.php?f=2&sid=dd702...
http://kovel.com.ua/gb/viewtopic.php?f=2&t=11195
Тут дещо старі записи, але...
автор Homeflower • 05 февраля 2016
Ответ дляirina_irsi
Тут дещо старі записи, але...
Спасибо вам огромное !! меня кстати Юля зовут ) а вас ?
автор Homeflower • 05 февраля 2016
Ответ дляirina_irsi
Тут дещо старі записи, але...
Такие красивые видео глаз не оторвать !) мы в Ковеле были проездом. Но всей красоты я не видела, даже не представляла что настолько большой городок! Очень красивый город !
irina_irsi• 05 февраля 2016
http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopi... - це про пологовий...
irina_irsi• 05 февраля 2016
Так, місто досить гарне, все в зелені. Люди різні і це добре. Написала в особисті повідомлення.