По мере необходимости. Товары на которые подписана как правило не дешевеют т.к ищу фирменные товары всегда. А их здесь очень мало и значительно дешевле чем на сайтах.
недавно мріяла про босоніжки на сайті добавила їх в підписку. б\у ідеалочка 2500грн, думаю добавлю хай будуть, буду хоть милуватись) а тепер дивлюсь, а вони вже в мене. продавець за 1500грн продавав) думаю яка чудова річ ПІДПИСОЧКА