KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Полиэтиленовый привет

Чи потрібен психолог?

Доброго дня усім!
Хочу запитати поради,можливо, хтось поділиться своїм досвідом.
Склалась у нас в сім"ї наступна ситуація:
син, через місяць виповниться 5 років, почав часто істерити, без серйозної причини,як на мене, принаймні.
наприклад, може гарно гратись в дворі з дітьми, а потім в секунді почати плакати,що хтось виліз на турнік, а він хотів першим,або кораблик у калюжі тоне, а він хоче такого, що не тоне..Ніякі вмовляння, пояснення, переключання уваги на нього не діють.Плаче гірко та й усе.Сусіди зглядаються, що я йому ради не можу дати, мені аж не по собі ..і від того, що справді не можу зрозуміти його і допомогти, і що люди шепочуться..
Вдома може ще пів години ридати ..пробувала все, навіть по задниці пару разів давала(нерви просто здають після годинного ридання), але бачу,що крики і шльопки по попі нічого не дають..абсолютно.Говорю з ним, він все розуміє коли спокійний, говорить, що старатиметься контролювати свої емоціі, але це лиш на день -два, або декілька годин..
Сім"я в нас не проблемна, повна, ніхто вдома не свариться,не б"ється, не скандалить.Син ходить до дитячого садка, там такого не помічають за ним, якісь поодинокі випадки бувають, але не часто.
Я дуже схвильована, переживаю за його психічне здоров"я.Що не так, як впоратись?
Думала за дитячого психолога, але в нас в районі такого нема.
Можливо, хтось бу у подібній ситуаціі .як вийти з неї?
Буду всім вдячна за будь-яку інформацію.


16 мая 2016 в 12:32
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
Мания-Величия
1 Мания-Величия
16 мая 2016 в 12:39
Психолог потрібен вам в першу чергу. А то ’затюкаєте’ дитину, постійно переживаючи за власний комфорт та за те, що ’люди скажуть’.
Обов´язково зверніться до психолога, який попрацює з усією сім´єю.
Балаболка
2 Балаболка
16 мая 2016 в 12:40
вам не дитячий психолог потрібен, а дорослий. в корні всі проблеми у дітей від нас батьків. можно в вашого йде якесь розумове перенавантаження, або фізичне або перевтома, яка і виливається в істерики. а по суті, дитина просто хоче вашої уваги, тим паче, якщо в садочкуза ним такого не помічають, а все трапляється тільки у вашіцй присутності.
Полиэтиленовый привет
(автор)
3 Полиэтиленовый привет
(автор)
16 мая 2016 в 12:47
Я згідна, що мене це теж хвилює,його поведінка і ці погляди збоку, але я йому про це не кажу, кажу лиш про його вчинки, хочу зрозуміти причину.Щодо уваги, він нею не обділений.я змалку з ним багато розмовляю, ми читаємо разом, вчимось, граємось.з усієї сім’ї в нас найтісніші стосунки, теплі.
я його не сварю , аналізую не його самого, а його поведінку,вчинки..
я не заперечую, що щось роблю або робила не так.Проте для мене головне здоров’я й психологічний комфорт сина.я стараюсь,але впоратись не можу.
No problems
4 No problems
16 мая 2016 в 12:50 Ответ для Полиэтиленовый привет
Цитата:
Я згідна, що мене це теж хвилює,його поведінка і ці погляди збоку, але я йому про це не кажу, кажу лиш про його вчинки, хочу зрозуміти причину.Щодо уваги, він нею не обділений.я змалку з ним багато розмовляю, ми читаємо разом, вчимось, граємось.з усієї сім’ї в нас найтісніші стосунки, теплі. я його не сварю , аналізую не його самого, а його поведінку,вчинки.. я не заперечую, що щось роблю або робила не так.Проте для мене головне здоров’я й психологічний комфорт сина.я стараюсь,але впоратись не можу.мама, вы просто не слышите что вам два человека ответили. Вам нужен психолог, чтобы изменить вашу зацикленность на поведении ребенка
Полиэтиленовый привет
(автор)
5 Полиэтиленовый привет
(автор)
16 мая 2016 в 12:52
ок.Напишіть , будь ласка, коротко, якою б була ваша поведінка чи реакція на таку поведінку дитини.ваші дії?
Балаболка
6 Балаболка
16 мая 2016 в 12:58 Ответ для Полиэтиленовый привет
Цитата:
ок.Напишіть , будь ласка, коротко, якою б була ваша поведінка чи реакція на таку поведінку дитини.ваші дії?


Вы не совсем услышали и поняли предыдущий пост. понимаете от такого поведения сына некомфортно именно вам. это не доставляет серьезных проблем окружающим и не так беспокоет вашего сына( он просто выплескивает эмоции) это мешает лично вам.
у меня бочь часто стоит вверх голой когда разговаривает, что-то рассказывает. раньше меня это очень напрягало. я переживала по поводу того , что ’умный’ невропатолог написал нам диагноз ’гиперактивность’. а потом я на все плюнула и научилась воспринимать ее такой какая она есть и не пытаться переделывать. у нее , как уже потом поняла, это был способ концентрации.
После того как я приняла и перестала переживать,поправлять,проговаривать и т.д. эту ее особенность, ребенок спустя пол года почему-то сам по себе резко перестал стоять на голове.
Балаболка
7 Балаболка
16 мая 2016 в 13:03 Ответ для Полиэтиленовый привет
Цитата:
ок.Напишіть , будь ласка, коротко, якою б була ваша поведінка чи реакція на таку поведінку дитини.ваші дії?

никто ж из нас не знает Вас. Какой это ребенок у вас в семье, какие у вас страхи, что беспокоит, чего вы пытаетесь избежать , что хотите от своего ребенка, как часто хвалите и делаете комплименты и масса, маса других факторов.
если вы настроены устранить проблему попытайтесь проанализировать был ли сын всегда склонен к таким эмоциям, в какой момент они проявляются , что изменилось в его жизни и т.д.
А если хотите общаться с психологом- общайтесь. только он нужен не вашему сыну, а лично вам.
лет до 12 у детей самих по себе проблем нет, проблемы есть у их родителей
Полиэтиленовый привет
(автор)
8 Полиэтиленовый привет
(автор)
16 мая 2016 в 13:20  
Дякую вам,такі думки й погляди зі сторони завжди освіжають голову.
Дитина перша,дуже бажана,стараюсь хвалити його,завжди підбадьорюю.ми з ним великі друзі.він дуже прив,язаний до мене.він завше був таким чутливим,але останній місяць ситуація загострилась.
Можливо,хтось знає якісь псих.консультації онлайн?
No problems
9 No problems
16 мая 2016 в 13:21
www. b17. ru
Вопрос закрыт