16 мая 2016

Як можна ще коротко називати Наталію? Наташа, Ната, Наталка - не подобається (((

Ніколи своє ім´я не подобалося, але вже пізно змінювати. Просто ліньки, занадто багато документів доведеться перероблювати. Ще й спробуй пояснити всім знайомим, а що та для чого. )))
А от задумалася, може, просто коротке ім´я інше використовувати? Повністю Наталія хай собі в документах та для офіціозу з по-батькові (в принципі, змирилася). А для домашніх, друзів - щось інше. Зараз я Наташа. Ці три варіанти (ще Ната, Наталка) категорично не хочу. Зустріла сьогодні в іншій темі варіант "Лія". Ще колись мелькало щось типу "Таля", але це теж не дуже. Можливо, Лія, не знаю, поки що звучить як чуже.
Тему створила, може, накидаєте ще варіантів. ))) Можна досить незвичних, аби лише хоч якесь відношення до Наталії мало. Бо називатися щось типу "Катя", будучи Наталією, точно не в тему. Наперед дякую. ))
Девушка Прасковья 16 мая 2016
Меня муж иногда Татка называет, а в основном Ната. Мне моё имя тоже не очень, мама Катей хотела назвать, а папа с братом на Наташе настояли.
Луноходик_Ик 16 мая 2016
Тата
kadril 16 мая 2016
Ташу, туся, Натуся, Таля
Попадалочка 16 мая 2016
Тася)
Dolora 16 мая 2016
Нати, Натали
Korona1 16 мая 2016
Лія - така ж Наташа, як і Катя))
Налитое яблочко 16 мая 2016
меня вот Таля, Талька и называют (в детстве еще Тля брат называл :))
Людмиш@ 16 мая 2016
у кумы дочка Наталья, они её Туся называют, да и все уже тоже так стали звать, девочке 3 года
Голубец 16 мая 2016
є така телеведуча Таша Строгая ( Наталья Викторовна Фролова)
Пиу!Пиу! 16 мая 2016
Меня мужики называют-Натали или Натуся.Мне нравится мое имя.)
kov78 16 мая 2016
Есть знакомая, которую называют Туся.
Дерево береза 16 мая 2016
Тата, Таточка.
Встречала еще Тася (маленький ребенок маму называл). Так она и осталась Тасей)
Я такая боевая 16 мая 2016
Дедушка моя сестричку Наталью называл Тала.
автор Пусин Кукин 16 мая 2016
Ответ дляДевушка Прасковья
Меня муж иногда Татка называет, а в основном Ната. Мне моё имя тоже не очень, мама Катей хотела назвать, а папа с братом на Наташе настояли.
У мене старша сестра Людмила, якби я народилася хлопчиком, мене б Русланом назвали.... Так що мені треба стрибати від радості, що я дівчинка Наталія.

Татка - не знаю, мені теж якось не дуже.
Калёва Замалёва 16 мая 2016
Ответ дляKorona1
Лія - така ж Наташа, як і Катя))
))) у меня собаку так зовут))) просто на Л нужно было, отлично откликается
Ромашкинная 16 мая 2016
Тоже самое Меня аж подбрасывает когда говорят Наталка
автор Пусин Кукин 16 мая 2016
Ответ дляKorona1
Лія - така ж Наташа, як і Катя))
Не згодна, по суті Лія - частина повного імені НатаЛІЯ.
А Катя взагалі перпендикулярно.
Налитое яблочко 16 мая 2016
Ответ дляkadril
Ташу, туся, Натуся, Таля
Точно. Мама еще Тусей называет :) (я забыла :))
Не стесняюсь 16 мая 2016
Производные: Натальюшка; Наталя (Натала); Натаня; Натаха; Наташа; Таша; Наша; Ната; Натуля; Натуня; Натуся; Туся; Наля (Нала); Таля (Тала); Талюша; Тата; Татуся.
автор Пусин Кукин 16 мая 2016
Ответ дляРомашкинная
Тоже самое Меня аж подбрасывает когда говорят Наталка
В школі ми вивчали ’Наталка-Полтавка’... це було щось, я тоді довго була ’Наталкою’ для однокласників, вже ричала на всіх...
Пурген 16 мая 2016
Тала.
Ромашкинная 16 мая 2016
Ответ дляПусин Кукин
В школі ми вивчали ’Наталка-Полтавка’... це було щось, я тоді довго була ’Наталкою’ для однокласників, вже ричала на всіх...
Меня тетка в селе на каникулах всегда так называла,чем невероятно меня злила
Девушка Прасковья 16 мая 2016
Ответ дляПусин Кукин
У мене старша сестра Людмила, якби я народилася хлопчиком, мене б Русланом назвали.... Так що мені треба стрибати від радості, що я дівчинка Наталія.

Татка - не знаю, мені теж якось не дуже.
Ну это от Тата, ещё Тасей, Татусей, Наточкой это уже по настроению. Наташей ну очень редко, когда слышу, то делаю большие глаза Коллега мой Натахой называет, мне прикольно, так в школе мальчишки звали.
Люблю Поумничать 16 мая 2016
есть знакомая ее зовут все Талиной
автор Пусин Кукин 16 мая 2016
Ответ дляРомашкинная
Меня тетка в селе на каникулах всегда так называла,чем невероятно меня злила
А як Вам Наталочка? Лагідно.
Карамбулкул 16 мая 2016
Талка, то як би скорочено від Наталка
Патриоточка 16 мая 2016
Знакомую все называют Натик- она тоже Наташа))
автор Пусин Кукин 16 мая 2016
А якщо з першим складом ’Ні..’, це взагалі буде не в тему, чи можна погратися?
Ромашкинная 16 мая 2016
Ответ дляПусин Кукин
А як Вам Наталочка? Лагідно.
Нет ,не люблю я его и все Не слышали что там говорят по этому поводу знатоки ? Как это так :не любить свое имя?
Твоя подруга 16 мая 2016
Ответ дляKorona1
Лія - така ж Наташа, як і Катя))
Все-таки больше. Со мной работала Антонина - Нина, так ей нравилось, Людмила - Люся и Мила, Мелания - Мила, Миля.
А Наталия мне нравится буквально все, и Наташа, и Ната, и Натуля.