KidstaffСоветчица

Карусель-весель

В какой садик в Голосеевском районе г. Киев берут без прививок?

Посоветуйте кто знает пожалуйста, липовых справок делать нехотим.
25 июня 2013 в 20:34
  • Ответов: 5
Отвечать можно только зарегистрированным пользователям Зарегистрируйтесь на сайте или авторизируйтесь, если Вы уже зарегистрированы
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации
1 snejja
25 июня 2013 в 20:36
во все сады-обязаны, это ваше право, хватит уже слушать эту чушь с привиками
Осторожная
2 Осторожная
25 июня 2013 в 20:55
ПРИМІРНЕ ПОЛОЖЕННЯ
про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу
I. Про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного навчального закладу
1. Підготовка дітей здійснюється лікарем-педіатром дільничним, медичною сестрою дільничною, медичною сестрою кабінету здорової дитини.
2. Підготовка включає в себе систематичне спостереження на педіатричній дільниці з метою забезпечення гармонійного психофізичного розвитку, оптимального сімейного виховання а саме:
2.1. Обов´язковий медичний профілактичний огляд за участю лікаря-педіатра, стоматолога, логопеда (інші спеціалісти за показаннями) та диспансеризацію дитини, лабораторні дослідження (загальний аналіз крові, сечі, дослідження на гельмінтоз);
2.2. Оздоровлення та лікування дітей груп ’ризику’ та диспансерної групи;
2.3. Оформлення медичної документації (ф. N 026/о), яка включає:
а) результати обов´язкового медичного профілактичного огляду, диспансеризації та оздоровлення з висновками спеціалістів;
б) дані про профілактичні щеплення (ф. N 063/о);
г) дані лабораторних досліджень;
д) рекомендації щодо режиму на період адаптації дитини в дошкільному навчальному закладі, груп по фізичному вихованню, диспансерних хворих - по спостереженню та оздоровленню.
3. У разі перенесеного гострого захворювання дитиною, що готується для відвідання дошкільного навчального закладу вперше, її направлення в заклад пропонується здійснювати не раніше ніж через 2 тижні після клінічного одужання.
4. Проведення планових профілактичних щеплень пропонується завершити не менш, як за 1 місяць до початку відвідування дошкільного навчального закладу.
5. Питання про направлення до дошкільного навчального закладу дітей груп ризику, а також дітей з хронічною патологією та вродженими вадами розвитку вирішуються індивідуально за участю лікарів-спеціалістів.
6. Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією.
II. Про підготовку дітей на педіатричній дільниці до загальноосвітнього шкільного навчального закладу
1. Оформлення медичної документації для вступу до загальноосвітнього шкільного навчального закладу (ф. N 026/о) з висновками про стан здоров´я дитини і рекомендаціями щодо подальшого спостереження за дитиною, про профілактичні щеплення (ф. N 063/о).
2. Обов´язковий медичний профілактичний огляд дитини за участю педіатра, невролога, отоларинголога, офтальмолога, ортопеда, хірурга, стоматолога, психіатра, логопеда (інших спеціалістів за показаннями) з визначенням готовності дитини до навчання в школі, проведенням антропометрії, плантографії, вимірюванням артеріального тиску та здійсненням лабораторних досліджень (загальний аналіз крові, сечі, дослідження на гельмінтоз та інші за показаннями).
3. Лікування та оздоровлення дітей диспансерної групи.
4. Питання відвідування загальноосвітнього навчального закладу дітьми, які не отримали профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень вирішується індивідуально за рішенням лікарсько-консультативної комісії з залученням епідеміолога територіальної санепідстанції згідно розділу III ст. 15 вимог Закону України ’Про захист населення від інфекційних хвороб’.
Начальник управління організації медичної допомоги дітям і матерям Р.О.Моісеєнко
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров´я України
29.11.2002 N 434
Осторожная
3 Осторожная
25 июня 2013 в 20:55
Карусель-весель
(автор)
4 Карусель-весель
(автор)
25 июня 2013 в 22:44 Ответ для snejja
Цитата:
во все сады-обязаны, это ваше право, хватит уже слушать эту чушь с привиками
ябы не спрашивала просто так, два ближайщих садика отказали нам из-за того что нет прививок, сказали что закон есть и показали постановление в садик что небрать без прививок.
5 olgime
28 октября 2013 в 13:46
Мы ходим в сад без прививок, просто заплатили взнос, доказывать не хотелось, сад хороший....
Тема закрыта