Дорогі дівчатка! У когось був при вагітності діагноз рабдоміома плоду? Як пройшли пологи? Де народжували в Києві? Як дитятко?
В Охмадиті написали заключення, що потрібно народжувати там, де є лікарі, які зможуть одразу подивитися дитину (генетик, кардіолог). Та в обласному пологовому якось не хочеться, та й далекувато від дому. Тим паче, що пологи другі по рахунку.Прописка в області, їхати десь годину, якщо пробок не буде). Зараз обираю між 2 та 7 пологовим. Хто що знає - напишіть.Дякую.
Ответ дляМамаСашки
мій дільничний сказала, що 6 не підходить, тільки я так і не зрозуміла чому. в 6 вже знайшла пару номерів телефонів, щоб зателеонувати, домовитись. Та про центр серця, який геть поруч, також знаю - це як додатковий плюс.
Звоніть лікарям в 6-й і в них запитуйте
Не має чого слухати дільничого
Після пологів то вже не її парафія
Не має чого слухати дільничого
Після пологів то вже не її парафія
Почемучка• 19 июля 2016
Народжуйте в роддомі, який поряд з Дитячим кардіоцентром (це на вул. Чорновола). Здається 5-й роддом там найближче, але я не впевнена. Я колись була волонтером в цьому центрі, там спеціалізуються на дітях з вродженими вадами серця і всім рекомендували народжувати десь поряд.