27 июня 2013

Досвідчені мами-порадьте

Вже писала сьогодні-але мало відповідей отримала!Дочці 3 тижні!Сьогодні весь день,коли плаче-то має хриплий голосочок,температура-36,6,сопельок немає,не кашляє,груди смокче нормально(тобто ніс не закладений)!Викликала невідкладну0приїхала лікар якась нервова-зразу з порогу почала казати:"Що хочете в лікарню, що ларингіт маєте", я аж     рота відкрила від здивування!В нас чогось завжди лікарі з невідкладної зляться,коли   їх викликаєш-але суть не в тому!Послухала,подивилась горлишко-сказала все ок!Але виписала антибіотик,якщо раптом стане гірше,коли я спитала,які симптоми ларингіту,крім хриплого плачу,сказала-почитайте в інтернеті...Завтра сказала,що черговий лікар з поліклініки прийде!
Дівчата переживаю,що може бути з манюньою-їй всоьго три тижні-невже ми дійсно захворіли?чи може то бути початком ларингіту( в мене страшій дочці 4,5 років,але Слава Богу з таким не стикались)??І що мені робити, бо від лікаря я толком нічого не добилась,сказала пустишку обліпиховою олією помазати, а ми пустишку не смокчемо,хіба на бінтік і змазати горлишко...В кого ще був хриплий плач???
показать весь текст
Ответ дляКапитанша
Может вам и несерьезно, а нам помогло.Давайте антибиотики-ваше право(это вот серьезно)
Когда нужно давать антибиотики, то их нужно давать!
А когда их не нужно давать( тобиш их квалиф доктор не назначил)
То конеш можно свечки поставлять, токо поверте выбор кол , тот же это для успел кошения совести мамы)))
Я сама вифероном грешу))))
Но ребенку которому три недели НЕ НУЖНО НИЧЕГО ДАВАТЬ,ВСТАВЛЯТЬ, как бы безопасно это не звучало!!!!
Осподя!!!
Когда мы перестанет лечится по нету(((
Автор не дурите !!!
автор Блондинка в Шоколаде 27 июня 2013
Ответ дляЛастоноша
у нас малышу скоро бкдет 3 мес. , за первый месяс такое было 2 раза. Как только накричится долго, что успокоить нельзя, так на следующий день мало того что хриплый или сиплый голос, так его еще почти и не слышно. Проходит не сразу, недельки полторы-две. Врачи тоже советовали антибиотик-не давала, от себя дала гомеопатию ангихель. Не знаю или препарат помог ,или время вылечило. Советовать не могу , так как я не доктор, просто написала какие меры принимала сама.
Дякую за пораду!
modnayasemya 28 июня 2013
Автор, ну как там у Вас дела?)
автор Блондинка в Шоколаде 28 июня 2013
Ответ дляmodnayasemya
Автор, ну как там у Вас дела?)
Дякую,що цікавитесь
Не гірше,але і не краще!Нових симптомів ніяких не з’явилось,але маленька плче,як мишка-піщить таким тоненьким голоском,а потім плаче хриплувато!чекаємо чергового лікаря!
modnayasemya 28 июня 2013
Ответ дляЯсина мама
Дякую,що цікавитесь
Не гірше,але і не краще!Нових симптомів ніяких не з’явилось,але маленька плче,як мишка-піщить таким тоненьким голоском,а потім плаче хриплувато!чекаємо чергового лікаря!
Ну всё-таки я думаю, что это не ларингит. Он развивается очень быстро, за это время уже бы явно проявился. Надеюсь, что врач внесёт ясность)
mena 28 июня 2013
Ответ дляЯсина мама
Дякую,що цікавитесь
Не гірше,але і не краще!Нових симптомів ніяких не з’явилось,але маленька плче,як мишка-піщить таким тоненьким голоском,а потім плаче хриплувато!чекаємо чергового лікаря!
а про хорошего платного доктора опять забыли...
пропишет ща Вам участковая для страховки два аб - общий и в горло.