22 августа 2016

А скільки курток у ваших дітей 3-10 років?

Все питання у темі. Зовсім маленьких не рахуємо, підлітків теж.
Куртка це все що носиться виключно як верхній одяг. Відповідно, вітрівки рахуємо, толстовки і фліски - ні. Разом за всі сезони: наприклад 1 зимова + 1 осіння + 1 вітрівка = 3.
Всім дякую за відповіді!
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 82
45 (54.88%) 4-6
18 (21.95%) 3 і менше
11 (13.41%) 7-9
5 (6.1%) 10 і більше
3 (3.66%) свій варіант (в коментарях)/подивитись результати
ХуАнита 22 августа 2016
Девочке 8 лет
Зима 3 курточки+1 пальто
Деми 8шт(из них 2 для двора) +1 плащик
автор БеллаДонна 22 августа 2016
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
1 Ленне зима
1 Некст зима
1 с Амазона чуть на вырост, название не помню
1 Некст хол осень\теплая зима
1 Бенетон деми
1 Бенетон ветровка
1 ветровка Декатлон
1 деми Декатлон
1 ветровка H&M
1 желетка ноунейм
1 ветровка под кожу Терранова

Если что еще вспомню, скажу. А так 11.....сама в шоке
я в себе безрукавки не порахувала. А взагалі Ви мабуть побили рекорд:)
автор БеллаДонна 22 августа 2016
Ответ дляХуАнита
Девочке 8 лет
Зима 3 курточки+1 пальто
Деми 8шт(из них 2 для двора) +1 плащик
ооооо

Взагалі в нашому кліматі куртки носяться 6-8 місяців з 12, це більше половини часу. Логічно, що їх треба багато.
ХуАнита 22 августа 2016
Ответ дляБеллаДонна
ооооо

Взагалі в нашому кліматі куртки носяться 6-8 місяців з 12, це більше половини часу. Логічно, що їх треба багато.
Ну,как-то так,просто не получается обойтись меньше,то фасон не подходит под туфли,то сапожки классика,не одеть же их с лыжной)).Забыла еще одна лыжная курточка едит,не получила еще.
автор БеллаДонна 22 августа 2016
Ответ дляХуАнита
Ну,как-то так,просто не получается обойтись меньше,то фасон не подходит под туфли,то сапожки классика,не одеть же их с лыжной)).Забыла еще одна лыжная курточка едит,не получила еще.
в нас все простіше, але все рівно є нюанси з комбінаціями - то колір не той, то довжина, то форма. Зараз стараюся купувати тільки парки типу такої як на фото, з ними легше якось в плані підбору.
Я страшно вдячна сучасній моді, яка дозволяє носити спортивного плану взуття практично з усім, і активно цим користуюсь:)
Вкаблучках 22 августа 2016
Зимнее пальто, зимний комбез лыжный, зимний пуховик со штанами, две куртки еврозима, две стеганные тонкие деми, непромокайка со штанами (прыгать по лужам), дождевик длинный - 2 шт, две ветровки и ветровка на флисе. Дочке 5 лет.
Но по две штуки образовалось, потому что я покупала на вырост, а она мало выросла пока и прошлогоднее еще нормально
Сестрица Алёнушка 22 августа 2016
Ветровка
Жилетка
Деми курточка
Пальто зимнее
Курточка со штанами зимняя
Это наш минимальный набор. Бывает несколько курточек одного вида, когда из старой еще не выросла или мама отхватила по выгодной цене.
Вкаблучках 22 августа 2016
Еще две жилетки забыла и две куртки некст(( Много... короче вот - это часть, остальные сложены еще в пакетах
автор БеллаДонна 22 августа 2016
Ответ дляВкаблучках
Зимнее пальто, зимний комбез лыжный, зимний пуховик со штанами, две куртки еврозима, две стеганные тонкие деми, непромокайка со штанами (прыгать по лужам), дождевик длинный - 2 шт, две ветровки и ветровка на флисе. Дочке 5 лет.
Но по две штуки образовалось, потому что я покупала на вырост, а она мало выросла пока и прошлогоднее еще нормально
ясно, дякую! в нас теж багато всього для дощу:)
автор БеллаДонна 22 августа 2016
Ответ дляВкаблучках
Еще две жилетки забыла и две куртки некст(( Много... короче вот - это часть, остальные сложены еще в пакетах
все таке яскраве, супер!
Мюллерная 22 августа 2016
у нас ветровка на сеточке, джинсовая курточка, 2 шт. на холодную осень-теплую зиму. еще планирую купить ветровку на флисе и еще одну зимнюю.
Коко На Страже 22 августа 2016
Сын, 3,5 года
1 ветровка, 2 деми, 1 зимняя, и 1 ’меховушка’ (худи с мехом внутри)
Живчик-счастливчик 22 августа 2016
10 лет.
2 ветровки.
1 дождевик.
1 софтшел куртка (деми)
1 непромокашка деми.
1 тонкий пуховик стеганый, деми.
Итого: 3 демисезонных куртки.
И 3 зимних куртки (рейма, обермайер и пух коламбия)
автор БеллаДонна 22 августа 2016
Ответ дляКоко На Страже
Сын, 3,5 года
1 ветровка, 2 деми, 1 зимняя, и 1 ’меховушка’ (худи с мехом внутри)
мінімалісти:) дякую!
автор БеллаДонна 22 августа 2016
Ответ дляЖивчик-счастливчик
10 лет.
2 ветровки.
1 дождевик.
1 софтшел куртка (деми)
1 непромокашка деми.
1 тонкий пуховик стеганый, деми.
Итого: 3 демисезонных куртки.
И 3 зимних куртки (рейма, обермайер и пух коламбия)
всього рівномірно:)
в мене виходить що реально тепла куртка потрібна максимум 1. Бо тих морозів максимум 2 тижні за всю зиму, і тоді всюди сухо, чисто, і по 3 години не погуляєш - ніс мерзне. А на температуру нуль плюсмінус 10 треба не менше 2 комплектів.
Баррикадница 22 августа 2016
Ответ дляБеллаДонна
По-моєму ідеальний комплект. Моїм ще потрібні хоча б 2 змінні варіанти, на випадок прання.
я своїм не брала змінних комплектів верхнього одягу, увечері прала, вішала на батарею і за ніч вони висихали
автор БеллаДонна 22 августа 2016
Ответ дляБаррикадница
я своїм не брала змінних комплектів верхнього одягу, увечері прала, вішала на батарею і за ніч вони висихали
мені одягу шкода, від сушіння на батареї псується не тільки мембрана.
Баррикадница 22 августа 2016
Ответ дляБеллаДонна
мені одягу шкода, від сушіння на батареї псується не тільки мембрана.
хе, в мене такого мембранного не було, звичайні пуховички на очині або на синтапоні, і не шкода нічого, і на рік з головою вистачало, ще й меншій дитині залишалося
автор БеллаДонна 22 августа 2016
Ответ дляБаррикадница
хе, в мене такого мембранного не було, звичайні пуховички на очині або на синтапоні, і не шкода нічого, і на рік з головою вистачало, ще й меншій дитині залишалося
я взагалі нічого не сушу на батареї, навіть хлопкові труси, бо від цього псується тканина. Та і нема потреби - і так сухо, за ніч висихає все крім зимових курток( І ті б висохли, якби не водовідштовхуюча тканина: доводиться вивертати в процесі сушки.
Але якщо не шкода то прекрасно. В мене мабуть внаслідок дефіциту 90тих виробилося надбережливе ставлення до речей.
Живчик-счастливчик 22 августа 2016
Ответ дляБеллаДонна
всього рівномірно:)
в мене виходить що реально тепла куртка потрібна максимум 1. Бо тих морозів максимум 2 тижні за всю зиму, і тоді всюди сухо, чисто, і по 3 години не погуляєш - ніс мерзне. А на температуру нуль плюсмінус 10 треба не менше 2 комплектів.
Да, Вы правы. На сильные морозы достаточно 1 комплекта.
Но большая часть зимы не так уж и холодна, и одежда пачкается, не знаю у кого как, но у нас интенсивно.
Иногда нет сил поздно вечером приводить в порядок зимнюю одежку, чтобы в школу ушел чистым. Утром надеваю чистенькое, а засранное чищу к завтрашнему дню)))
автор БеллаДонна 23 августа 2016
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Да, Вы правы. На сильные морозы достаточно 1 комплекта.
Но большая часть зимы не так уж и холодна, и одежда пачкается, не знаю у кого как, но у нас интенсивно.
Иногда нет сил поздно вечером приводить в порядок зимнюю одежку, чтобы в школу ушел чистым. Утром надеваю чистенькое, а засранное чищу к завтрашнему дню)))
В нас теж інтенсивно забруднюється, особливо штани. І теж люблю спокійно без поспіху приводити одяг в порядок. Часом діти після ранкового виходу брудні як свині, а ввечері теж треба вийти.
Мені якось важко розділити що з курток ’зима’ а що ’осінь’ - в нас швидше набір осінньо-зимових курток різної теплоти.