була в анаторіях Гопрі і Черче. і не зациклюйтесь з Саками- там набагатто менше користі ніж від тих, де я була (дуже багато дівчат було після Сак і розповідали примініум виористня грязі - там накадаютть апліікацції і е економлять грязь, на віддміну від Черече - де тебе завертають в грязь).
була в Гопрі (там є напрям гінеологіічний), алтам дужее люблютть роозводити на гроші і при тому економити на тобі. ефект був слабкий. в Черче вже була більш підкована і розуміла, що голлоне це ванни і грязі, а всяки електрофореези - це вже не суттево. Якби був зараз вибір, то обрала б Черче, але якщо ви людина, якаа любить циивіілізацію, то рекомендувала б Гопрі.
даже так???моя знакомая лет 10 за свой счёт туда ездит
двічі була в санаторіях і двічі від профкома: реальна ціна була біля 5тис, я платила лише частину 1,5тис. о це і вважається безкоштовно. але по приїзду в санаторій натикаешься на те, що тих хто від профкому не хотять селити в нормальні номери, не хочут призначати процедури в нормальний час, все потрібно вибивати. хоч гроші зі такі профкомовські путівкі все рівно санаторій отримує лише не налом, а на р/р
оплачивает местный бюджет.выдают в женской консультации. путёвки во время беременности только работающим на гос. предприятиях и учреждениях женщинам во время отпуска(если он есть). абсолютно бесплатно!
Осторожная
17Осторожная
21 февраля 2017 в 11:29Ответ для Надувная пыль
Цитата:
ниже ответила.по беременности работающим на государство дают на время отпуска бесплатно. а может это только местным?просто я с Миргорода.
Надувная пыль
18Надувная пыль
21 февраля 2017 в 11:31Ответ для Осторожная
Цитата:
ниже ответила.по беременности работающим на государство дают на время отпуска бесплатно.а может это только местным?просто я с Миргорода.
я не знаю знакомая вначале там лечилась, потом уже беременная ездила, потом с детьми сами покупали путёвки
можливо дійсно це тільки з Миргорода! мені в ЖК не запроппонували і ще і палки в колеса ставили, коли оформлювала доки для санаторіїв по профкомовським путівкам! у них не було ніяких бланків для докіментів, вони не знали як і що писати, і взагалі були проти санаторного лікування - як бредового.
санаторий с гинекологическим профилем