пышка_мышка• 05 марта 2017
Бесіда з дітьми. Допоможіть!
Потрібно підготувати бесіду на тему "Я маю право відчувати і висловлювати свої почуття". В інтернеті нічого не можу знайти. Допоможіть! Можливо в когось є матеріали на таку тему, буду дуже вдячна.
пышка_мышка
• 05 марта 2017
Ответ дляОльгаЛ
Автор, как вы искали
Дякую дуже. Це трохи не те. Я шукаю на укр. мові, але навіть якщо перекласти, там немає бесіди з дітьми. Зараз ще раз уважно все перечитаю.