Котик-Пупсик• 24 апреля 2017
Дитина 2 дні в екстазі.Гості також.День народження вдома.Вдалось!
Дякую всім за поради у темі.
Особливо за ідею з квестом.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1801032
Почала готуватись неспішно за тиждень.
Нагуглила кілька цікавих ідей.
Але, щиро кажучи, інформації дуже мало.
Одна вода від аніматорів, яким і прорекламуватись кортить і секрети відкривати не хочеться.
В першу чергу відібрала веселу, запальну музику.
Щось середнє між дорослим й дитячим.
Склали з донькою меню.
Зїздили також з нею на склад зі святковим декором, закупили одноразовий, кольоровий посуд, скатертину,свічки, кульки, фейєрверк.
І таємно, від неї , ледь знайшли в нашому місті флуоресцентні браслетики, що світяться в темноті.
Закупили з донькою продукти, все на її смак.
Полуничний пунш, пепсі, кола, сік, несквік.
Чіпси, рафаело, m&ms, фрукти, морозиво.
Ще в меню було желе, бізе, тірамісу, наполеон, канапочки і замовляли піцу.
А тепер найцікавіше.
Для квесту придумала 30 завдань.
Серед них смішні та дурнуваті, головоломки і пошуки деяких послань, захованих в чайнику, ковдрах, під унітазом, в підїзді та поштовій скринці.
Поки донька була в школі, намалювала на 4 листках А 4, ігрове поле-ходилку.Відшукали в іграшках кості.Чоловік роздрукував завдвння і 2 одинакові піратські мапи, на звороті яких намалювала план, де заховано ключ від скарбів.
Порізала кожну на 15 пазлів і склала в окремі невеличкі косметички.
Деякі завдання для квесту заховала в кольорові макаронини, деякі( ті що потрібно шукати) в конверти з кольрового оракалу і яйця від кіндерів.
Замість фішок два міньйона з макдональдсу.
Лототроном була фруктовниця на ланцюжку.
З самого ранку, коли донька ще спала, надули біля 40 кульок.Потім всі разом прикрасили ними квартиру.
Прийшли гості, для розігріву побавились в гру з стільцями, хто не встиг присісти в момент музичної паузи- випадає.
Після перекусу запустили квест хлопавкою з конфеті-доларами.
Команда, яка їх більше зібрала, отримала право першого ходу.
Для виконання квестів можна було все!
Буквально перевернути догори-дригом квартиру.
В хід пішли кастрюлі, всі поліетиленові пакети, вушні паличкм, шнурки від нашого взуття та гостей і моя косметика.
Коли все закінчилось,восьмирічний син сказав, мама, я думав в хаті буде завал, а виявився порядок, не розумію, чому.
Тому що мама була жюрі і прибиральницею по -сумісництву).
Виграла команда іменинниці.
По підказці в поштовій скринці, знайшли коробку з прищепками в шафі, де був телефон, ввімкнувши який побачили фото місця, де заховано приз.
В коробці були для всіх дітей кіндери, жвачки, мамба,чупа-чупси, багато дрібних опакувань з желейними ведмедиками і т.п.
До того ж подарункова карта для іменинниці і туб флуоресцентних паличок, про які згадувала вище.
З них діти зробили собі оздоби на руки, шию, голову і відправились на дискотеку, в єдине темне місце в квартирі-ванну кімнату.
Коли донька розповідала, як вони там дуріли, чоловік видихнув і сказав, ну добре, хоч нічого не поломали)))
Свято тривало 4 години.
Весь час діти в тонусі.
В паузах стіл і конкурси.
Одноголосно всі визнали вечірку найкращою у житті.
Дякую всім, хто дочитав )))
Особливо за ідею з квестом.
Почала готуватись неспішно за тиждень.
Нагуглила кілька цікавих ідей.
Але, щиро кажучи, інформації дуже мало.
Щось середнє між дорослим й дитячим.
Склали з донькою меню.
Чіпси, рафаело, m&ms, фрукти, морозиво.
А тепер найцікавіше.
Для квесту придумала 30 завдань.
Для виконання квестів можна було все!
Виграла команда іменинниці.
Свято тривало 4 години.
Весь час діти в тонусі.
В паузах стіл і конкурси.
Дякую всім, хто дочитав )))
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 апреля 2017
Моя мама была такая креативная. И это в 80 -е годы, когда информации было очень мало. На Дни рождения всегда готовила детский стол. Все в виде зверушек, грибочков, цветочков. Находила такие рецепты. Потом организовывала нам кучу конкурсов: Кто быстрее оденется? ( два стула и два комплекта смешной одежды - туфли, шляпы, перчатки и пр. по команде два человека бегут к стульям быстро напяливают на себя это, оббегают вокруг стула и возвращаются на свое место. Потом также раздеваются. И много подобных конкурсов. А на последок любимый всеми: на веревку развешивались разные сувениры- игрушки в мешочках. С закрытыми глазами нужно было срезать один мешочек. С этим подарком гость уходил домой.
Мне все завидовали, обожали мою маму. Прийти ко мне на День рождения было большой честью. А потом и другие родители стали подтягиваться.
Котик-Пупсик
• 24 апреля 2017
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Я про ось це зрізати з закритими очима читала в інтернеті, але так і не зрозуміла чи це безпечно.
Чим зрізати?
Котик-Пупсик
• 24 апреля 2017
Ответ дляЛеди Г
Наверное, очень весело было искать глубокой ночью обувь 46 размера или 10 пожеванных жвачек))))
Найважливіше, що ми після цих зустрічей ставали настільки дружними, що не хотілось розлучатись, їхали додому зі сльозами.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 апреля 2017
Ответ дляКатька Пушкарева
Чим зрізати?
Конечно, безопасно. Лет с 6 уже срезали ножницами. Одной рукой находишь подарок, другой срезаешь ленточку, может и мама срезать. Нравилось, потому что все дети любят сюрпризы.
Боюсь признаться• 28 апреля 2017
Ответ дляКатька Пушкарева
подскажите пожалуйста, а хлопушку с деньгми дети взрывали или взрослые? там написано в инструкции для детей от 14 лет...(хочу своим купить)