Тоскующая• 26 июня 2017
Дівчата, ХЕЛП. У дитини напевне сонячний удар
Були з бабусею в зоопарку, тривалий час під відкритим сонцем. Була без капелюшка. Зараз головна біль та рвота. Як полекшити стан? и потрібно викликати швидку?
энциклопУдия• 26 июня 2017
Краше швидку. Можливо це шось інше,хоча симптоми такі ж. Я би звонила 103
Галябалована• 26 июня 2017
швидка навряд чи взагалі приїде. здається прохолодне місце, прохолодний компрес, може ще чай?
Я не в теме• 26 июня 2017
Викликайте невідкладну допомогу свого району. Зобов’язані на виклики воїжджати. По Оболоні їздять, довелося викликати якось
Бусурманша• 26 июня 2017
На лоб холодное полотенце, в прохладной комнате. Водички соленой маленькими глотками.
Я не в теме• 26 июня 2017
поки їхатимуть, в гугл забийте допомога при сонячному ударі.
А вони там нічого ’корисного’ не їли?...........
ФрекенБок• 26 июня 2017
Вызывайте 103. В некоторых случаях тепловой или солнечный удар несет прямую угрозу жизни, и только врач может определить, насколько тяжелое состояние.
Тоскующая
• 26 июня 2017
Ответ дляЯ не в теме
Їли у бабушки жарені пиріжки(( Але вони разом їх їли. Син спить все нормально, а донці погано(
Майор Медуза• 26 июня 2017
Скорую вызывайте. Допрос по поводу питания бабушке и дочке устройте. Может ела что? Надо исключить отравление, ацетон.
СноваЗдорова• 26 июня 2017
Если тепловой удар, нужно сделать небольшую клизму прохладной кипяченой водой, только не теплой, я так сына спасла, врач с реанимации сказал, я звонила, узнавала.
Мания-Величия• 26 июня 2017
ну моралі з приводу гуляння без панамки я читати не буду
вам і так фігово
не жартуйте ,визивайте швидку
до приїзду вони ще й проконсультують
вам і так фігово
не жартуйте ,визивайте швидку
до приїзду вони ще й проконсультують
...аяприкольная• 26 июня 2017
Ответ дляТоскующая
пиріжки могли бути абсолютно хорошими, але це смажене, могла підшлункова збій дати. Щоб виключити проблеми якщо тепловий або сонячний удар, викликайте швидку.
Тоскующая
• 27 июня 2017
Ответ дляМайор Медуза
Автор, как Вы там, как доченька?
Доброго ранку. Уже все добре, дякую). Вчора наша лікар сказала зробити компрес ( змочити марлю холодною водою). Дочці через хв 30 стало краще і вона заснула. Проснулась сьогодні зранку, ніби і нічого не було))
Майор Медуза• 27 июня 2017
Ответ дляТоскующая
Слава Богу что все обошлось.
Всем панамки, и привязать как варежки)))
Тоскующая
• 27 июня 2017
Ответ дляМайор Медуза
Слава Богу что все обошлось.
Я то дала з собою капелюшка. Але вона не захотіла одягнути, а бабуся не наполягла(