МошеЙница• 05 сентября 2017
Сайти для вивчення англійської мови
Порадьте, будь ласка, цікаві сайти для вивчення англійської мови для дітей.
МошеЙница
• 05 сентября 2017
Ответ дляМарафетчица
Без учителя вивчити мову нереально.
вчитель є в школі. У мене мета не вивчати мову на сайтах на рівні з курсами чи репетиторами, а просто додатково закріплювати (хоча б елементарні слова). Хочу, що б дитині було цікаво і весело в першу чергу, за значними результатами не ганяюсь.