15 октября 2017

Куда лучше поехать отдыхать? Моршин или Сходница?

Мы с мужем и дочками (7 и 2 года) едем на пару дней во Львов, и хотим недельку отдохнуть-попить водички-погулять по лесу. Вот и думаем в какую сторону ехать. В тех краях не была лет 15, уже нечего не помню. Расскажите о ваших впечатлениях об отдыхе и лечении. Может, у кого остались контакты, где можно остановиться.
Amalpi 15 октября 2017
В сходнице вода нвфтуся, в моршине моршинская
Anna.aflek 15 октября 2017
В Сходнице природа супер, но пойти некуда, ооочень скучно с детьми как по мне
lesyatim 15 октября 2017
В холодну пору року в Моршині теж розваг мало, концерти дітям не цікаво, спеціального санаторію матері і дитини нема, зазвичай там спеціальні дитячі розваги. Єдине живий куточок в Мармуровому палаці. Можна на екскурсії короткі поїхати Скелі Довбуша, Гошівський монастир.
lesyatim 15 октября 2017
В Моршині майданьчики є в достатній кількості, якщо не буде дощу можна гуляти.
автор Танюша мама двоих принцесс 15 октября 2017
Ответ дляlesyatim
В Моршині майданьчики є в достатній кількості, якщо не буде дощу можна гуляти.
Где вы останавливались?
lesyatim 15 октября 2017
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Где вы останавливались?
ми на квартирі жили, мені так було зручно. Нормально, але не можу сказати, що все сподобалось абсолютно. Можна в санаторії або пансіонаті, кажуть непоганий Богдан, в позаминулому році жили в пансіонаті Одеса, теж не все сподобалось. Вам краще шукати з водою(ропою) в санаторії, щоб кожен раз до бювету не бігти. Цього року частково купували харчування в їдальні санаторію Дністер, не погано, швецький стіл, можна було вибрати. Сам санаторій теж, кажуть, непоганий, але я не була, не знаю.
автор Танюша мама двоих принцесс 15 октября 2017
Мы отдыхали в Лаванде, но там сейчас цены ого-го!!!
автор Танюша мама двоих принцесс 15 октября 2017
Ответ дляlesyatim
ми на квартирі жили, мені так було зручно. Нормально, але не можу сказати, що все сподобалось абсолютно. Можна в санаторії або пансіонаті, кажуть непоганий Богдан, в позаминулому році жили в пансіонаті Одеса, теж не все сподобалось. Вам краще шукати з водою(ропою) в санаторії, щоб кожен раз до бювету не бігти. Цього року частково купували харчування в їдальні санаторію Дністер, не погано, швецький стіл, можна було вибрати. Сам санаторій теж, кажуть, непоганий, але я не була, не знаю.
Квартиру реально по приезду найти?
lesyatim 15 октября 2017
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Квартиру реально по приезду найти?
я в серпні їздила, замовляла приблизно за 1 місяць. Я їздила з дитиною 4 роки, багато власників квартир проти дітей, так ще через це важко знайти. Зараз не такий популярний сезон, тому мабуть менше часу на бронювання потрібно.
lesyatim 15 октября 2017
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Квартиру реально по приезду найти?
я думаю реально і по приїзду знайти.
Iylia 15 октября 2017
Едьте в Сходницу. Там и много разновидностей воды , и красиво и воздух. Ближе к природе. И больший расброс цен. Можно найти как очень дешево так и 5звезд
Трускавец. Моршин это убитое, богом забытое место... Сходница странное место. Блеск и нищета рядом, пойти некуда.
Но , вообще, что значит попить водичку? Просто пить водичку вредно без показаний.