08 ноября 2017

Велике прохання до адміністаціі ввести нову опцію, захист теми від бану

Щоб більшість, а не меншість вирішувала заслуговує тема, людина бану, чи ні.
Результат:
вже голосів: 89
59 (66.29%) Підтримую
30 (33.71%) Не підтримую
Pavelolka 08 ноября 2017
Чего вдруг?
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляPavelolka
Чего вдруг?
Згідно останньої, видаленої теми про Гордона, і сотень їй подібних за останні 4 роки, які теж були забанені.
Меншість не дає права голосу більшості.
Акито 08 ноября 2017
Ответ дляpollyteika
Згідно останньої, видаленої теми про Гордона, і сотень їй подібних за останні 4 роки, які теж були забанені.
Меншість не дає права голосу більшості.
Звыдки Ви знаєте, що це меншість? Можливо більшість і забанила?
Думаю, що й адміністрація перевіряє додатково: банити тему чи ні.
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляАкито
Звыдки Ви знаєте, що це меншість? Можливо більшість і забанила?
Думаю, що й адміністрація перевіряє додатково: банити тему чи ні.
Згідно опитування у тій темі, вона заваджала очевидній меншості.
Pavelolka 08 ноября 2017
Ответ дляpollyteika
Згідно останньої, видаленої теми про Гордона, і сотень їй подібних за останні 4 роки, які теж були забанені.
Меншість не дає права голосу більшості.
А чего вы решили, что ее убрали из-за жалоб?
А когда тема заслуживает откровенного бана, тоже будем слушать меньшенство?
Pavelolka 08 ноября 2017
Ответ дляpollyteika
Згідно опитування у тій темі, вона заваджала очевидній меншості.
Вы вначале спросите, может модератор сам удалил эту тему.
Акито 08 ноября 2017
Ответ дляpollyteika
Згідно опитування у тій темі, вона заваджала очевидній меншості.
Опитування не є реальним відображенням дійсності.
Якщо є порушення правил, то тему забанять і без вирішення більшості.
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляАкито
Звыдки Ви знаєте, що це меншість? Можливо більшість і забанила?
Думаю, що й адміністрація перевіряє додатково: банити тему чи ні.
Багато моїх тем видалено, або закрито.
До прикладу одна з них, чи підтримуєте мобілізацію.
Де лише 10 відсотків проголосували, що підтримують.
Була тема-опитування, при якому президентові найкраще жилось.
Виявилось, при попередніх, за нинішнього знову ж таки від сили 10 відсотків.
Виходить вони і вирішують нині долю всієї країни?
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляPavelolka
А чего вы решили, что ее убрали из-за жалоб?
А когда тема заслуживает откровенного бана, тоже будем слушать меньшенство?
Пропоную слухати більшість, а не меншість.
Тобто , яка тема, можете приклад навести?
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляАкито
Опитування не є реальним відображенням дійсності.
Якщо є порушення правил, то тему забанять і без вирішення більшості.
А що є реальним відображенням?
Які порушення були в темі про Гордона?
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляPavelolka
Вы вначале спросите, может модератор сам удалил эту тему.
А ви пробували щось запитати у модератора?
Я так, всього один раз.
Ніхто не відповів.
Milka8181 08 ноября 2017
Ответ дляpollyteika
А ви пробували щось запитати у модератора?
Я так, всього один раз.
Ніхто не відповів.
Вы можете создать себе сайт-форум, установить там свои правила и делать что хотите. Какие проблемы?
Акито 08 ноября 2017
Ответ дляpollyteika
Багато моїх тем видалено, або закрито.
До прикладу одна з них, чи підтримуєте мобілізацію.
Де лише 10 відсотків проголосували, що підтримують.
Була тема-опитування, при якому президентові найкраще жилось.
Виявилось, при попередніх, за нинішнього знову ж таки від сили 10 відсотків.
Виходить вони і вирішують нині долю всієї країни?
Які у Вас глобальні теми.

Вам ці теми в чомусь допомогли і результати опитування змінили Ваше життя на краще чи дали можливість дівчатам в темі ще раз посваритися?

Маю надію, що це не є Ви ,котра під анонімом строврює на постійній основі негативні теми про всіх киян
Advoco 08 ноября 2017
Ответ дляАкито
Звыдки Ви знаєте, що це меншість? Можливо більшість і забанила?
Думаю, що й адміністрація перевіряє додатково: банити тему чи ні.
все просто один человек нажимает кнопку пожаловаться нное количество раз и темі нет... все один человек решил за всех
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляАкито
Які у Вас глобальні теми.

Вам ці теми в чомусь допомогли і результати опитування змінили Ваше життя на краще чи дали можливість дівчатам в темі ще раз посваритися?

Маю надію, що це не є Ви ,котра під анонімом строврює на постійній основі негативні теми про всіх киян
Ваша надія вас не підводить.
А от спроба маніпуляції, і бажання перемкнути увагу на мою персону, в негативному руслі, зараховується.
ARAIL 08 ноября 2017
Это виртуальный аналог депутатской неприкосновенности? Оррригинально)

Хотя - пусть администрация сделает эту опцию платной, все по-честному: хочешь быть королевой вне критики, плати)
ARAIL 08 ноября 2017
Ответ дляMilka8181
Вы можете создать себе сайт-форум, установить там свои правила и делать что хотите. Какие проблемы?
А зрители? Зрители - это главное !
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляMilka8181
Вы можете создать себе сайт-форум, установить там свои правила и делать что хотите. Какие проблемы?
Це не проблема, а пропозиція.
Якби я попросила якусь іншу кнопку, до прикладу, в продавалці, вас би це так не бентежило, вірно?
Акито 08 ноября 2017
Ответ дляЗоркая Зорро
все просто один человек нажимает кнопку пожаловаться нное количество раз и темі нет... все один человек решил за всех
Можно только одну жалобу отправить , а не тыцать кномку за всех
И модератор ( администрация) тоже решает нужен ли срач , негатив и провокации на Советчице или нет . Мы женщины в настоящее время очень эмоциональные стали ( увы) и любая искра или скрытая провокация может в одно мгновенье привести к ссорам. Зачем это нужно ?
mariya59 08 ноября 2017
Ответ дляpollyteika
Багато моїх тем видалено, або закрито.
До прикладу одна з них, чи підтримуєте мобілізацію.
Де лише 10 відсотків проголосували, що підтримують.
Була тема-опитування, при якому президентові найкраще жилось.
Виявилось, при попередніх, за нинішнього знову ж таки від сили 10 відсотків.
Виходить вони і вирішують нині долю всієї країни?
Поддерживаю все Ваши мысли,но к сожалению,темы такого плана здесь удаляют, типа, ’за несоответствие’ (((((((
Milka8181 08 ноября 2017
Ответ дляpollyteika
Це не проблема, а пропозиція.
Якби я попросила якусь іншу кнопку, до прикладу, в продавалці, вас би це так не бентежило, вірно?
Я сама постоянно в Бане сижу. Никто меня за просто так не банит, как и всех тут.
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляАкито
Які у Вас глобальні теми.

Вам ці теми в чомусь допомогли і результати опитування змінили Ваше життя на краще чи дали можливість дівчатам в темі ще раз посваритися?

Маю надію, що це не є Ви ,котра під анонімом строврює на постійній основі негативні теми про всіх киян
Тему про вторженіє ніхто не банить, хоча там не просто сваряться, а кагалом травлять кожного інакодумця, який має необережність висловити свою думку.
Advoco 08 ноября 2017
Ответ дляАкито
Можно только одну жалобу отправить , а не тыцать кномку за всех
И модератор ( администрация) тоже решает нужен ли срач , негатив и провокации на Советчице или нет . Мы женщины в настоящее время очень эмоциональные стали ( увы) и любая искра или скрытая провокация может в одно мгновенье привести к ссорам. Зачем это нужно ?
не вижу лично провокаций, есть социальные темы, их обсуждение, можно убрать анонимов и люди становятся вежливее а то как только начинается тема, о негативных действиях нашей власти -сразу ее удаляют, это уже похоже на цензуру
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляАкито
Можно только одну жалобу отправить , а не тыцать кномку за всех
И модератор ( администрация) тоже решает нужен ли срач , негатив и провокации на Советчице или нет . Мы женщины в настоящее время очень эмоциональные стали ( увы) и любая искра или скрытая провокация может в одно мгновенье привести к ссорам. Зачем это нужно ?
А ви на тему майдан, свого часу теж скаржились?
Чи тоді можна було проявляти емоції та сваритись?
Milka8181 08 ноября 2017
Ответ дляЗоркая Зорро
не вижу лично провокаций, есть социальные темы, их обсуждение, можно убрать анонимов и люди становятся вежливее а то как только начинается тема, о негативных действиях нашей власти -сразу ее удаляют, это уже похоже на цензуру
Создавайте без анонимов.
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляMilka8181
Я сама постоянно в Бане сижу. Никто меня за просто так не банит, как и всех тут.
Якщо вас це влаштовує, сидіть.
Advoco 08 ноября 2017
Ответ дляMilka8181
Создавайте без анонимов.
администрация может убрать анонимов в любой момент, но вместо этого просто удаляет тему, при этом троллячьи темы висят в топах ежедневно
автор pollyteika 08 ноября 2017
Ответ дляЗоркая Зорро
администрация может убрать анонимов в любой момент, но вместо этого просто удаляет тему, при этом троллячьи темы висят в топах ежедневно
З срачами, де нікого не хвилює емоційний стан жінок.
Milka8181 08 ноября 2017
Ответ дляЗоркая Зорро
администрация может убрать анонимов в любой момент, но вместо этого просто удаляет тему, при этом троллячьи темы висят в топах ежедневно
А я считаю, что тролят именно на полит темы, именно для расжигания срача. Потому что все полит темы = срач.
Акито 08 ноября 2017
Ответ дляЗоркая Зорро
не вижу лично провокаций, есть социальные темы, их обсуждение, можно убрать анонимов и люди становятся вежливее а то как только начинается тема, о негативных действиях нашей власти -сразу ее удаляют, это уже похоже на цензуру
В свете такой тенденции ,что социальные темы и темы о власти несут в дальнейшем ссоры,обвинения и негатив , можно сделать вывод , что Автор таких тем СПЕЦИАЛЬНО создает их без анономов. Если автор тем на социальные и политические вопросы в реальности хотел узнать мнение людей и т.д., то изначально бы исключил анонимов.

Удаление таких тем не считаю цензурой , а считаю ,что модераторы ставят другие цели Хочу заметить, что Советчица общедоступный сайт и могут в нем писать под анонимом совершенно разные люди с совершенно другой идеологией и целями.

Хочешь поговорить и обсудить- не неси сюда грязь и не подстрикай людей на ссоры , и пиши не под анонимом.
Это лично мое мнение