22 ноября 2017

Зробити зачіску на весілля

В січні їду в Київ на весілля до подруги-куми! Де зробити зачіску та макіяж, на дому чи в салоні, якісно та недорого. Бажано р_н м. Житомирська. Порекомендуйте знайомих.
Рюмка ДЗЫНЬ 22 ноября 2017
спросите у невесты, часто те кто делает несесту могу сделать и гостей
автор Фисташковый кокец 22 ноября 2017
На наречену багато часу піде, не хочу підлаштовуватись до чи після неї )) Мені зручно домовитись на конкретну годину.