Наполеон Бонапарт• 26 ноября 2017

Носки из мериноса ребенку

девочки, хочу купить ребенку такие носки первый раз, посоветуйте какую конкретно марку смотреть, можно инсайты. Нужны для мальчика 28 р.
спасибо!
Selena*• 26 ноября 2017
Smartwool - беру тільки цю ТМ. Не викликає подразнення, теплі , м´які та не кусючі :) Взимку носимо усією родиною. Один мінус - недешеві :(

https://www.sierratradingpost.com/all/s~smartwool/...
Д.Леся• 26 ноября 2017
а ви з цього сайта викупаєте?
автор Наполеон Бонапарт • 26 ноября 2017
Ответ дляSelena*

спасибо, подскажите тонкие тоже будут теплые или нужны махровые?
Selena*• 26 ноября 2017
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Вони теплі. Пряжа м´яка. Для мене махрові не дуже теплі :)

Якщо будете купувати, дивіться на склад пряжі! Купуйте ті, де меріносу більше 70% особливо для дитини
Selena*• 26 ноября 2017
Ответ дляД.Леся
а ви з цього сайта викупаєте?
Я не посередник
Ответ дляSelena*

махровые из мериноса тоже, они не теплее? я по старинке уверена была что теплее
Selena*• 27 ноября 2017
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Тепер я зрозуміла, що ви мали на увазі :)

Можна брати любі! Я брала І ті, І ті. Усі теплі :) Мій вибір стосується тільки ціни та % меріноса у шкарпетках. Можливо в махрових буде тепліше
автор Наполеон Бонапарт • 27 ноября 2017
Ответ дляSelena*

дуже дякую!)