04 декабря 2017

Помогите Катюше Юрченко! Срочный сброр! Нужна трансплантация печени!

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------

Допоможіть Катрусі!
> Доброго дня, просимо Вас допомогти маленькій Катрусі Юрченко, їй 6 місяців. Катруся народилася 5 травня 2017, в багатодітній сім´ї Юрченко, вона 6 дитина в родині. Біда увірвалась до чудової родини Юрченко. Ще вчора Катруся раділа життю та посміхалась...а вже сьогодні вона бореться за своє життя. Нажаль так сталося, що дівчинка народилася з патологією Атрезія жовчовивідних шляхів (відсутність жовчовивідних шляхів),вроджена вада розвитку.
> У віці 1 міс.8днів Катруся госпіталізована у ІІ хірургічне відділення КМДКЛ із клінікою затяжної жовтяниці, хворіє з тижневого віку. Обстежувалась у ОХМАДИТІ у м.Києві.після проведенних обстежень діагностували біліарну атрезію.
> 26.06.2017 у м. Львові в Міській клінічній лікарні Катрусі зробили операцію Гепатопортоентеростомія за Kasai, також провели біопсію печінки.
> З 23.10.2017 року і по сьогоднішній день Катруся знову у Львові в лікарні. Стан дитини тяжкий,вага дуже маленька... Дівчинка перебуває в лікарні під постійними крапильницями.
> Клінічний діагноз Катрусі :Вродженна вада гепатобіліарної системи: Біліарна атрезія, не корегована. Стан після оперативного лікування портоентеростомія за Kasai.
> Єдиним порятунком для маленької є - трнасплантація печінки від
> родинного донора, за кордоном. Допомогти Катрусі можуть лікарі Бельгії в клініці Сент -Люк Зараз життя Катрусі залежить від великої суми коштів. Попередня сума лікування 129750 евро! Зараз батьки очікують рахунок з клініки, але часу обмаль! Стан маленької нестабільний...
>
> > Це лист мами Катрусі з проханням про поміч!
> Вітаю Вас! Ось і настав той день,коли вирішилася, подальша, доля моєї донечки, Катрусі. Лікар сказала, терміново потрібна трансплантація!!! Думала, морально готова до цього,але помилялася. І взагалі, те що трапилось за ці 6 місяців,змінило моє життя. 5 травня 2017 року на світ народилась наша, шоста дитинка,Катруся. Щастя затьмарило все!!! Діти раділи, батьки щасливі!!! Нажаль, тривало це недовго. Жовтяниця, кровотеча, і страшний діагноз. Атрезія жовчовивідних шляхів,вроджена вада розвитку. Дитина жити не буде, відповідь київських лікарів: "Діти у Вас є, не переймайтесь". Ніби, однією дитиною, можна замінити іншу. Ми сподівалися, що порятунок нашої донечки ми знайшли у Львові. Львівські хірурги прооперували Катюшу, зробили портоентеростомію за Касаї. Ця операція, нажаль, тільки відтермінувала трансплантацію. Часу більше немає. Прогнози невтішні. Сформований цироз печінки і спленомегалія, загрожують життю моєї донечки! Нам дуже потрібна допомога!!! Наша велика сім´я, не уявляє життя, без Нашої Катрусі.
> Прошу всіх небайдужих допомогти. Кожна, навіть, найменша Ваша пожертва може допомогти врятувати моїй донечці життя. Я вірю в те, що кожен з нас - крапля в океані. Цього разу - в океані життя моєї донечки!
>
> Батьки Катрусі:
> батько Юрченко Олександр Леонідович тел 0932242117 мати Юрченко Юлія
> Валеріївна тел 0632242118
>
> Група в фейсбук:
> facebook.com/groups/1528247737255362
>
> Реквізити для допомоги:
> Карта Приват банку 5168 7573 4126 0802 Юрченко Олександр Леонідович
> PalPay - julia.yurhenqo@gmail.com
>
> Додатки:
> -виписки з лікарні
> -копії паспортів батьків
> -копія свідоцтва про народження
> -фото
показать весь текст
НаДуша 30 декабря 2017
+ выздоравливай, Малышка!!!
noraone 30 декабря 2017
Маленький плюсик и от меня, выздоравливай, Катюшка!!! В такие моменты всегда думаю, кто-то за вечер прогуливает кучу денег, а для кого-то они могли бы стать шансом. Дай Боже, чтобы отозвалось побольше людей!!!
юлька тут 30 декабря 2017
Дeвочки,большоe спасибо всeм вам за помощь.
ОксанаК. 30 декабря 2017
+
тему в топ
юлька тут 31 декабря 2017
Сьогодні кожeн з нас можe створити чудо для Катрусі....
юлька тут 31 декабря 2017
Благотворительный ярмарок! С 2по10января с 11:30возле Новуса на Броварском проспекте!(левобережная) Пригласите своих друзей в соц. сетях, приходите мы Вас ждем!
юлька тут 31 декабря 2017
Від мами Катрусі:
юлька тут 31 декабря 2017
Вітаю всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом! Хотілося також, підсумувати події цього року. Розпочався рік, надією і очікуванням, народження нашого сонечка. Середина, була важкою. Складна операція, відчай, відкриття збору,очікування ... Тільки рідні знають, чого коштувало,пересилити себе і благати про допомогу. Закінчуємо його в підвішеному стані. Не закритий збір, стан Катрусі.... , постійний страх, що не встигнемо. Хоча, хотілося, підрахувати і плюси. Я навчилася чекати, бачити те чого раніше не помічала, зрозуміла скільки гарних і добрих людей мене оточують. Відсіялись ті, яких вважала близькими, але на томість з´явилося 1000000 нових знайомих, друзів. Можливо, старші діти зрозуміли,що окрім Iphone i Ipad , є також важливі речі. Тому не можу сказати,що це найгірший рік в моєму житті. Дуже сподіваюсь, 2018 рік, принесе з собою багато хорошого, здійсниться найочікуваніша мрія , нашої великої родини. Бажаю всім Вам, здоров´я і здійснення МРІЙ!!!! Дякуємо Вам безмежно!!!!
юлька тут 01 января 2018
юлька тут 02 января 2018
юлька тут 03 января 2018
Дорогі помічники Катрусі, часу на жаль стає все менше ... Ми розуміємо, що багато хто з вас вже втомилися, розуміємо, що кожен допоміг на стільки скільки міг і вже не раз, але кожен раз хочеться докричатся ще до більшої кількості людей, і ми намагаємося, кричимо про біду маленької дівчинки Катрусі, як можемо, але нажаль не завжди це виходить ... як пояснити, що зовсім маленька дитина, але вже з таким дорослим поглядом, потребує нашої допомоги ... але ж для допомоги Каті необхідно не так вже й багато - наше з вами бажання і будь-яка посильна сума для Вас. Це порятунок життя !!! Друзі, давайте зробимо невеликий ривок і дуже сподіваємося, що зовсім скоро ми з Вами побачимо на нашій сторінці салют на честь прекрасних новин про те, що малятко їде на операцію!

Карта приватбанку 5168 7573 4126 0802�Юрченко Олександр Леонідович (тато Каті)
PayPal olga6666p@gmail.com
юлька тут 04 января 2018
За кілька останніх днів, стан Катрусі лишається без особливих змін. Нажаль аналізи не покращуються, незважаючи на терапію. Катруся вередує, але не забуває подарувати посмішку матусі та Галині Василівні, яка весь час поруч з маленькою. Весь час тримається температура. І вже здається, ща катя починає до неї звикати...Це дуже виснажує маленький організм. Вага стоїть на місці, радує, що не знижується! Дуже скоро Катрусі виповниться 8 місяців, дуже сподіваємось, що маленька протримається і стан буде стабільним! Батьки дуже переживають, що вчасно не буде зібрана сумма, і що стан донечки погіршиться...Але дуже вдячні всім, хто поруч і допомогає!!! Зараз потрібно зібратися та дозбирати сумму...Віримо тільки в перемогу!!!
Карта приватбанку 5168 7573 4126 0802�Юрченко Олександр Леонідович (тато Каті)
PayPal olga6666p@gmail.com
юлька тут 04 января 2018
Велике спасибі за допомогу Катрусі!

Приват - на 2.01.2018 всього 1921301,52 грн (56508,87 євро)
Янедекс - всього 2020 руб (29 євро)
Сбербанк всього - 03.01.18: 48161,5 руб (700 євро).
Ківі - 777 руб (11 євро)
PayPal - 1.01 всього 15660 чеських крон (570 євро)
На руки - за весь період збору - 62421 грн (1835,91 євро), + 8600 євро, + 3800 дол (3193,28 євро)

Всього зібрано 71 448, 06 євро євро. Залишилося зібрати: 60851.94 євро
юлька тут 05 января 2018
Як можна пройти повз дитячий біль? Як можна, не допомогти цій маленькій дівчинці, яка за своє коротке життя вже так настраждалася?
Хвороба не обирає, не щадить і не дає відстрочок! Вона перетворює наших діток в маленьких ’дорослих’, без права на дитинство, без права на щастя! Вона ділить життя на ’до’ і ’після’. Але ми можемо допомогти дитині зробити це ’після’ щасливим! Тільки наша доброта і співчуття дає дитині шанс на одужання! Тільки ми - чуйні люди можемо дати ВІРУ і НАДІЮ в щасливе майбутнє Катрусі! Час біжить, стан не покращується - щоб жити, Катруся потребує трансплантації печінки.
юлька тут 05 января 2018
Від мами Катрусі:Сьогодні нашому сонечку 8 місяців. Я щаслива!!! Дякувати Богу, Катюша жива, посміхається,бавиться,вже вимовляє свої перші звуки. Чекаю весни, будемо бавитись з Катрусею на вулиці. Моє сонечко,даруватиме посмішку, всім оточуючим. Адже,тільки дякуючи Вам, вона буде жити повноцінним життям! З Вашою допомогою, ми майже назбирали на операцію,ще залишилось зовсім трішки..... Дякуємо Вам, наші помічники!!!! Ви найкращі, разом ми СИЛА!!!
юлька тут 05 января 2018
Valeri ya 05 января 2018
перевела немного, выздоравливайте
юлька тут 05 января 2018
Ответ дляValeri ya
перевела немного, выздоравливайте
Спасибо.
юлька тут 06 января 2018
Велике спасибі за допомогу Катюші!

Приват на 5,01 всього 1 985 964,98 грн (57899,85 євро)
Янедекс - всього 2020 руб (29 євро) - немає даних
Сбербанк всього - 03.01.18: 48161,5 руб (700 євро). - немає даних
Ківі - 777 руб (11 євро) - немає даних
PayPal - 694 євро
На руки - за весь період збору - 75216 грн (2192,89 євро), + 8600 євро, + 3800 дол (3193,28 євро)

Всього зібрано: 73320, 02 євро євро Залишилося зібрати: 58979,98 євро
Donc 06 января 2018
Шалом!
Слава і Хвала і Подяка Господу Богу, Котрий викупив нас Своєю Кров´ю і переміг смерть для нас!
Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести, тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і просити прощення для зменшення прірви за самотужки і гріхи що пам´ятаєте і не пам´ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Закликаючи Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Їешуа-Спасителя і Кров´ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров´я,востанову і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться диво!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5:4)
Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов´ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

І я не притендую що це все,а може щось і не так,але з Спасителем - Викупителем досконалий зв´язок і спитайте Його - як молитись,щоб через мене стала Твоя Переможна Радість і щоб Прославити Тебе Господь!
Бо Твоя Викупна Кров Найкоштовниша за кожного!
юлька тут 06 января 2018
’Усім не допоможеш!’ - кажуть одні й проходять повз.
’Бог допоможе!’ - кажуть інші, забуваючи, що Бог допомагає руками людей.
А хтось нічого не говорить, а просто допомагає: переводить гроші на зручний реквізит, розповідає про те, що потрібна допомога своїм друзям та знайомим, молиться за Катрусю! Допомога потрібна ВЖЕ! Разом ми СИЛА!

Карта ПриватБанку 5168 7573 4126 0802 Юрченко О.Л (тато Кати)
PalPay - olga6666p@gmail.com
юлька тут 07 января 2018
Від мами Катрусі: ми з Катрусею, вітаємо всіх з Різдвом Христовим!!! Дякуємо за допомогу і підтримку! Залишилось,зовсім трішки. Божої благодаті всім Вам!!!
Donc 07 января 2018
Бог вже дав нам,щоб ніхто більше не побачив нас з проханням про допомогу,а тільки з Божей Переможной Радістю!

Слава і Хвала і Подяка Ісусу Христу! (грец), Йешуа Ха Машиах! (іврит) Спаситель Месія! (укр) Шалом Народився і Воскрес! Шалом Народився і Воскрес! Шалом Народився і Воскрес! Воістину Народився і Воскрес! На кожен день!
юлька тут 08 января 2018
Дякуємо тим, хто просто допомагає ! Дякуємо тим, хто допомагає поширювати інформацію! Дякуємо тим, хто переживає!Дякуємо всім вам!

Карта приватбанку 5168 7573 4126 0802�Юрченко Олександр Леонідович (тато Каті)
PayPal olga6666p@gmail.com
юлька тут 09 января 2018
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ: На сьогодні для сплати рахунку не вистачає близько 40 тис євро. Завтра буде детальний звіт по всім реквізитам!
юлька тут 09 января 2018
Згідно з останніми новинами, оплату в клініку потрібно виконати до 20 січня. Тобто до 16 січня, має бути повна сумма по рахунку, а це 115 000 евро (не враховуючи додаткових витрат). Батьки Вікулі Ріф, яка нажаль стала маленьким Ангеликом, Наталія та Максим, хотіли передати залишок, який лишився на клініці Сент Люк в Бельгіі нашій Катрусі, але, на жаль, в даному випадку час знову проти нас. Внутрішні процеси та фінасова політика клініки, де вони проходили лікування, передбачають від 6 місяців до 2 років на перерахування залишку, і пришвидчити це неможливо! Такі закони в европейських клініках...Цьому є письмове підтвердження. Катруся не може чекати більше ніж пів року, не кажучи вже про 2 роки! Ми надзвичайно вдячні батькам Викусі. Але на привеликий жаль отримати дані кошти просто НЕМОЖЛИВО. Єдина надія для Катрусі - це знову покладатися на небайдужих людей, які вже допомогли зібрати таку велику сумму для маленької. Але лишається меньше 10 днів, для того, щоб оплатити клініку. Після оплати буде вислано запрошеня, з яким батьки зможуть одразу їхати на лікування! Ми просто молимо, допомогти врятувати маленьку красую - Катрусю Юрченко!!!
юлька тут 09 января 2018
Карта приватбанку 5168 7573 4126 0802�Юрченко Олександр Леонідович (тато Каті)
PayPal olga6666p@gmail.com
юлька тут 10 января 2018
Велике спасибі за допомогу Катрусі! Звіт на 9,01,2018

Приват на 8,01 всього 2 052 209,98 грн (59 484,35 євро)
Янедекс - всього 2389 руб (33 євро)
Сбербанк всього - 55261,5 руб (795 євро)
Ківі - 1259 (18 євро)
PayPal - 21389 крон (832 євро)
На руки - за весь період збору - 84868 грн (2459,94), + 8600 євро, + 3800 дол (3193,28 євро)
Всього зібрано: 75 428.97 євро євро Залишилося зібрати: 56 871.03 євро
юлька тут 10 января 2018
З кожною хвилиною, ми наближаємось до дня, коли необхідно оплатити рахунок! З кожним днем мамине серце все більше завмирає від страху, чи встигнемо врятувати донечку??? Встигнемо, обов’язково!!! Катруся буде ЖИТИ!!!