04 декабря 2017

Помогите Катюше Юрченко! Срочный сброр! Нужна трансплантация печени!

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------

Допоможіть Катрусі!
> Доброго дня, просимо Вас допомогти маленькій Катрусі Юрченко, їй 6 місяців. Катруся народилася 5 травня 2017, в багатодітній сім´ї Юрченко, вона 6 дитина в родині. Біда увірвалась до чудової родини Юрченко. Ще вчора Катруся раділа життю та посміхалась...а вже сьогодні вона бореться за своє життя. Нажаль так сталося, що дівчинка народилася з патологією Атрезія жовчовивідних шляхів (відсутність жовчовивідних шляхів),вроджена вада розвитку.
> У віці 1 міс.8днів Катруся госпіталізована у ІІ хірургічне відділення КМДКЛ із клінікою затяжної жовтяниці, хворіє з тижневого віку. Обстежувалась у ОХМАДИТІ у м.Києві.після проведенних обстежень діагностували біліарну атрезію.
> 26.06.2017 у м. Львові в Міській клінічній лікарні Катрусі зробили операцію Гепатопортоентеростомія за Kasai, також провели біопсію печінки.
> З 23.10.2017 року і по сьогоднішній день Катруся знову у Львові в лікарні. Стан дитини тяжкий,вага дуже маленька... Дівчинка перебуває в лікарні під постійними крапильницями.
> Клінічний діагноз Катрусі :Вродженна вада гепатобіліарної системи: Біліарна атрезія, не корегована. Стан після оперативного лікування портоентеростомія за Kasai.
> Єдиним порятунком для маленької є - трнасплантація печінки від
> родинного донора, за кордоном. Допомогти Катрусі можуть лікарі Бельгії в клініці Сент -Люк Зараз життя Катрусі залежить від великої суми коштів. Попередня сума лікування 129750 евро! Зараз батьки очікують рахунок з клініки, але часу обмаль! Стан маленької нестабільний...
>
> > Це лист мами Катрусі з проханням про поміч!
> Вітаю Вас! Ось і настав той день,коли вирішилася, подальша, доля моєї донечки, Катрусі. Лікар сказала, терміново потрібна трансплантація!!! Думала, морально готова до цього,але помилялася. І взагалі, те що трапилось за ці 6 місяців,змінило моє життя. 5 травня 2017 року на світ народилась наша, шоста дитинка,Катруся. Щастя затьмарило все!!! Діти раділи, батьки щасливі!!! Нажаль, тривало це недовго. Жовтяниця, кровотеча, і страшний діагноз. Атрезія жовчовивідних шляхів,вроджена вада розвитку. Дитина жити не буде, відповідь київських лікарів: "Діти у Вас є, не переймайтесь". Ніби, однією дитиною, можна замінити іншу. Ми сподівалися, що порятунок нашої донечки ми знайшли у Львові. Львівські хірурги прооперували Катюшу, зробили портоентеростомію за Касаї. Ця операція, нажаль, тільки відтермінувала трансплантацію. Часу більше немає. Прогнози невтішні. Сформований цироз печінки і спленомегалія, загрожують життю моєї донечки! Нам дуже потрібна допомога!!! Наша велика сім´я, не уявляє життя, без Нашої Катрусі.
> Прошу всіх небайдужих допомогти. Кожна, навіть, найменша Ваша пожертва може допомогти врятувати моїй донечці життя. Я вірю в те, що кожен з нас - крапля в океані. Цього разу - в океані життя моєї донечки!
>
> Батьки Катрусі:
> батько Юрченко Олександр Леонідович тел 0932242117 мати Юрченко Юлія
> Валеріївна тел 0632242118
>
> Група в фейсбук:
> facebook.com/groups/1528247737255362
>
> Реквізити для допомоги:
> Карта Приват банку 5168 7573 4126 0802 Юрченко Олександр Леонідович
> PalPay - julia.yurhenqo@gmail.com
>
> Додатки:
> -виписки з лікарні
> -копії паспортів батьків
> -копія свідоцтва про народження
> -фото
показать весь текст
юлька тут 11 января 2018
Від мами: Я така щаслива!!! У нашого сонечка,вже чотири зубчики. Вони дались нам дуже важко, але вони є... Посмішка у нас тепер,чарівна! Чесно, дуже кумедна!!! Для мене, наймиліша в світі . Дякуємо всім Вам за допомогу! Ще трішки, благаю, не кидайте нас. Надія тільки на Вас! Адже Ви найкращі!
юлька тут 11 января 2018
4 дня для кого то, это много! Для кого то, наоборот, очень мало ( но 4х дней вполне достаточно, чтоб собрать с миру по копейке и спасти маленькую жизнь! Прошу максимальный репост! !! И пару гривен! Ещё чуть чуть и ребёнок СПАСЕН! !!!!
Приват банк 5168 7573 4126 0802 Юрченко Олександр(тато)
Валико 12 января 2018
+на карту. Помоги Господи!
юлька тут 12 января 2018
Ответ дляВалико
+на карту. Помоги Господи!
Спасибо
юлька тут 12 января 2018
Від мами:
юлька тут 12 января 2018
Трохи неприємних моментів! Сьогодні зателефонувала жінка, різонули її слова. Мені має бути соромно,за те що я прошу гроші, для шостої дитини.Є люди, взагалі не мають дітей,а я рятую шосту. Не забагато,мені... Довго думала,над її словами. Дуже прикро,що багато людей,сприймає Катюшу, як шосту дитину. Катя,просто дитина,яка ні в чому не винна. Не винна в тому,що на 4-6 тижні вагітності,я захворіла, мабуть це і привело до патології розвитку. Можливо це відголоски Чорнобиля,що не виключає наш лікар. Дитина настільки сильна,що боролася за своє життя ще в утробі. Три скрінінги під час вагітності, говорили що дитина абсолютно здорова. Катя,перенесла важку операцію, гепатопортоентеростомію за Касаї. На деякий час,це допомогло. Нажаль,вилікувати її може тільки трансплантація. Повірте,просити допомоги дуже важко. Якби я могла продати щось за 115000 тис.євро,продала і не задумалася. Але нажаль! Навіть моя нирка,стільки не коштує. Невже,Катя має помирати,тільки тому що вона шоста дитина. Їй болить так само як і іншим дітям. Це страшна смерть. За вісім місяців в лікарні,я бачила як помирають такі дітки. Спленомегалія, асцит , кровотечі,печінкова кома з якої діти вже не виходять. Лікар,яка летить на руках з посинівшою дитиною ,в реанімацію. А повертається вже без дитини,зі сльозами на очах. Це страшно! Тому, мені не соромно просити,якщо я знаю,це порятунок моєї дитини. Зараз, прошу для Катюши. В подальшому,планую,створити благодійний фонд,для таких дітей. І мені не буде соромно, просити для них. Всі діти,не важливо під яким номером вони в сім´ї, ні в чому не винні. А без нас,дорослих,розумних людей їм не вижити. Нам залишилось зібрати 37 тис. євро. Це все, тільки, дякуючи Вам! Давайте робити добро! Воно завжди повертається!!! Разом ми сила! Дякуємо всім за допомогу!
vvv1970 12 января 2018
Катюшке скорейшего выздоровления
юлька тут 12 января 2018
Ответ дляvvv1970
Катюшке скорейшего выздоровления
Спасибо
юлька тут 13 января 2018
Большое спасибо за помощь Катюше! Отчет на 12,01,2018

Приват на 12,01 всего 2 196 658,89 грн (62761,68 евро)
Янедекс - всего 2389 руб (33 евро)
Сбербанк всего - 64236,5 руб ( 900 евро)
Киви - (1500 руб)20 евро
PayPal - 1005 евро
На руки - за весь период сбора - 88518 грн (2529,09) 8615 евро 3810 дол (3175 евро)
Всего собрано: 79 038,77 евро евро Осталось собрать: 53 261,23 евро
_Юта_ 13 января 2018
+ от моей мамы
юлька тут 14 января 2018
Ответ для_Юта_
+ от моей мамы
Спасибо
юлька тут 14 января 2018
НОВИНИ ВІД МАМИ КАТРУСІ: Доброго вечора наші дорогі чарівники! Прошу вибачення, що новини не так часто, як хотілось би. Ми живемо одним днем ​​і дякуємо Богові за кожний спокійний ранок і вечір ... Так і проходять наші дні. Найбільше наше досягнення це - 4 зуба!) В іншому все без особливих змін. У Катрусі тримається і далі температура, низький гемоглобін і високий білірубін. Так вийшло, що наше відділення у Львові закрили на щорічну профілактику на 5 днів, на цей час, нам дозволили поїхати додому !!! Це перша наша вилазка з Катрусею з лікарні. Дуже страшно було залишати стіни лікарні, це єдине місце, де зараз нам зберігають життя. Але вибору у нас не було, та й потрібно зібрати і приготувати речі, які нам потрібні для поїздки на операцію. Я нарешті побачила своїх діток, не по скайпу! Боже, яке це щастя бути поруч зі своїми дітьми, раніше про це навіть не замислювалася ... Дуже сподіваємося, що пару днів пройдуть спокійно, стан Катрусіі буде стабільний. Вже 16 січня ми знову повинні госпіталізуватися у Львові. Любіть та балуйте своїх діток, адже дорожче для батьків немає нічого на світі !!! Всіх з наступаючим Старим Новим роком! Катюша буде ЖИТИ!
Карта приватбанку 5168 7573 4126 0802�Юрченко Олександр Леонідович (тато Каті)
PayPal olga6666p@gmail.com
Christina_Onmacabim 14 января 2018
плюс от меня. Держись, малышка! Верьте! Поправляйтесь
юлька тут 14 января 2018
Ответ дляChristina_Onmacabim
плюс от меня. Держись, малышка! Верьте! Поправляйтесь
Дякуємо за підтримку.
юлька тут 15 января 2018
Від мами Катрусі:
юлька тут 15 января 2018
Яке це щастя,коли вся родина разом! Ми приїхали додому. Страшно, без лікаря,але необхідність. Відділення зачинене на мийку. За три дні,виконані плани за півроку. Дороблені документи,зібрані речі, зустрічі з ріднею та друзями. Найголовніше, звичайно,хоч і не надовго,відчули себе звичайною родиною. Діти від Катрусі не відходять. З радістю, готові міняти памперси))). Ми дуже хочемо,знову бути разом! Сім´єю!!! Дякуємо всім Вам, хто допомагає нам іти до мети!
юлька тут 15 января 2018
юлька тут 16 января 2018
Велике спасибі за допомогу Катрусіі! Звіт на 15,01,2018

Приват на 15.01 за все - 2 306 449,08 грн (65 338,50 євро)
Янедекс - 3480 руб (45 євро)
Сбербанк на 15.01.18: 115485,5 руб (1600 євро)
Ківі - одна тисяча шістсот сорок одна руб (23 євро)
PayPal - 1130 євро
На руки - за весь період збору - 105 589 грн (2991,19 євро), 8897 євро, 4810 дол (4182,61 євро)
Всього зібрано: 84 207,30 євро євро Залишилося зібрати: 48 092,7 євро
юлька тут 17 января 2018
Давайте,сделаем последний рывок!!!Времени остаётся на сбор очень мало .У Катюши очень большая поддержка!И это все благодаря небезразличным людям.Очень хочется ,чтобы Катюша приехала домой к своим сестричкам и братику, абсолютно здоровенькой!!!!!Чтобы по весне ,сделала свои первые шаги,танцевала,пела и много, много другого
юлька тут 17 января 2018
Спасибо всем, кто поддерживает Катюшу.
юлька тут 18 января 2018
Наші вітання! І знову ми у Львові, знову в лікарні. Носові кровотечі замучили,почалась коагулопатія. Одразу кровоспинні уколи,Катюші не подобається! Живемо тільки мрією,що зовсім скоро все зміниться на краще! Моє сонечко,замість сліз, буде дарувати всім посмішку. Дякуємо всім Вам, за допомогу!!!
юлька тут 18 января 2018
Mirabel 18 января 2018
+ 200 грн на карту Привата. Держись малышка, осталось совсем немного
юлька тут 18 января 2018
Ответ дляMirabel
+ 200 грн на карту Привата. Держись малышка, осталось совсем немного
Спасибо
юлька тут 19 января 2018
ВІД МАМИ КАТРСІ:
юлька тут 19 января 2018
Сьогодні здавали всі аналізи, були на УЗД. Прогнози не втішні. Фіброз заповнив майже всю печінку,цироз, спленомегалія ( селезінка збільшилась від минулого разу), ризик кровотечі. Знову на крапельницях та уколах. Так проходить, ввесь день. Не падаємо духом, сподіваємось на краще. Ще 28 тис євро, і ми зможемо проплатити клініку. Тільки тоді, знатимемо день госпіталізації. Це все час!!!!!!! А скільки його в нас??? Дякуємо Курило Галині Василівні, вона від нас не відходить. Підтримує не тільки медикаментозно, але і морально! Дякуємо Вам, за допомогу. Без Вас не впораємося!!!
юлька тут 19 января 2018
Від мами Катрусі: З святом Хрещення Господнього!!! Радіємо,що вже майже досягли, очікуваної мети. Залишилось небагато,але без цієї суми,ніяк!!! Катруся під крапельницями, знову ’Альбумін’. Як завжди посміхається!!! Благаємо про допомогу,час іде!!!! Тільки після 100% оплати,нам дадуть день госпіталізації, який буде вільний. Це може бути навіть, кінець лютого..... ДОПОМОЖІТЬ!!! Разом ми сила!!!!