04 декабря 2017

Помогите Катюше Юрченко! Срочный сброр! Нужна трансплантация печени!

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------

Допоможіть Катрусі!
> Доброго дня, просимо Вас допомогти маленькій Катрусі Юрченко, їй 6 місяців. Катруся народилася 5 травня 2017, в багатодітній сім´ї Юрченко, вона 6 дитина в родині. Біда увірвалась до чудової родини Юрченко. Ще вчора Катруся раділа життю та посміхалась...а вже сьогодні вона бореться за своє життя. Нажаль так сталося, що дівчинка народилася з патологією Атрезія жовчовивідних шляхів (відсутність жовчовивідних шляхів),вроджена вада розвитку.
> У віці 1 міс.8днів Катруся госпіталізована у ІІ хірургічне відділення КМДКЛ із клінікою затяжної жовтяниці, хворіє з тижневого віку. Обстежувалась у ОХМАДИТІ у м.Києві.після проведенних обстежень діагностували біліарну атрезію.
> 26.06.2017 у м. Львові в Міській клінічній лікарні Катрусі зробили операцію Гепатопортоентеростомія за Kasai, також провели біопсію печінки.
> З 23.10.2017 року і по сьогоднішній день Катруся знову у Львові в лікарні. Стан дитини тяжкий,вага дуже маленька... Дівчинка перебуває в лікарні під постійними крапильницями.
> Клінічний діагноз Катрусі :Вродженна вада гепатобіліарної системи: Біліарна атрезія, не корегована. Стан після оперативного лікування портоентеростомія за Kasai.
> Єдиним порятунком для маленької є - трнасплантація печінки від
> родинного донора, за кордоном. Допомогти Катрусі можуть лікарі Бельгії в клініці Сент -Люк Зараз життя Катрусі залежить від великої суми коштів. Попередня сума лікування 129750 евро! Зараз батьки очікують рахунок з клініки, але часу обмаль! Стан маленької нестабільний...
>
> > Це лист мами Катрусі з проханням про поміч!
> Вітаю Вас! Ось і настав той день,коли вирішилася, подальша, доля моєї донечки, Катрусі. Лікар сказала, терміново потрібна трансплантація!!! Думала, морально готова до цього,але помилялася. І взагалі, те що трапилось за ці 6 місяців,змінило моє життя. 5 травня 2017 року на світ народилась наша, шоста дитинка,Катруся. Щастя затьмарило все!!! Діти раділи, батьки щасливі!!! Нажаль, тривало це недовго. Жовтяниця, кровотеча, і страшний діагноз. Атрезія жовчовивідних шляхів,вроджена вада розвитку. Дитина жити не буде, відповідь київських лікарів: "Діти у Вас є, не переймайтесь". Ніби, однією дитиною, можна замінити іншу. Ми сподівалися, що порятунок нашої донечки ми знайшли у Львові. Львівські хірурги прооперували Катюшу, зробили портоентеростомію за Касаї. Ця операція, нажаль, тільки відтермінувала трансплантацію. Часу більше немає. Прогнози невтішні. Сформований цироз печінки і спленомегалія, загрожують життю моєї донечки! Нам дуже потрібна допомога!!! Наша велика сім´я, не уявляє життя, без Нашої Катрусі.
> Прошу всіх небайдужих допомогти. Кожна, навіть, найменша Ваша пожертва може допомогти врятувати моїй донечці життя. Я вірю в те, що кожен з нас - крапля в океані. Цього разу - в океані життя моєї донечки!
>
> Батьки Катрусі:
> батько Юрченко Олександр Леонідович тел 0932242117 мати Юрченко Юлія
> Валеріївна тел 0632242118
>
> Група в фейсбук:
> facebook.com/groups/1528247737255362
>
> Реквізити для допомоги:
> Карта Приват банку 5168 7573 4126 0802 Юрченко Олександр Леонідович
> PalPay - julia.yurhenqo@gmail.com
>
> Додатки:
> -виписки з лікарні
> -копії паспортів батьків
> -копія свідоцтва про народження
> -фото
показать весь текст
юлька тут 19 января 2018
юлька тут 20 января 2018
Думала над тим, що зроблю,коли все скінчиться. Сподіваюсь, що добре!!! Спочатку виплачусь, бо не дозволяю робити собі цього, маю бути сильною. Зроблю перерозподіл цінностей, мабуть вже зробила! Приділю багато уваги старшим дітям, які нажаль, занедбані мною зараз. Планую організувати благодійний фонд, створити сайт інформаційної та психологічної допомоги, можливо напишу книгу. Як це, бути мамою, особливої дитини, відчуття після діагнозу, як змиритись з ситуацією, несправедливістю. Хочу описати, все те, що трапилося з нашою сім´єю за ці місяці. В Україні дуже мало інформації,про людей після трансплантації. Як вони живуть,працюють і навіть народжують дітей! Спочатку думала, не має смислу. Коли сама опинилася в такій ситуації, є... Знаю, що є! З дитиною на руках, біля вікна в лікарні, зрозумівши, нема страху перед тим,щоб вилетіти з нього. Здавалося, боліти буде менше, вчасно зупинитись. Переламати себе,свою гордість, почати збирати кошти на лікування дитини. Нестерпно, коли ти самостійна людина, в принципі, вже чогось досягнула в житті. Доводиться просити.... Просити взагалі важко, для мене особливо. Після народження третьої дитини, звикла, до обговорень та пересудів, постійних підколів. Ну, а після шостої, взагалі, стала для всіх трохи ’цікавою’, можливо і не трохи, змирилася. А тут, такий поворот. Мою сім´ю, знає не тільки район в Києві, а і вся Україна. Багато чого почула за ці місяці, але маю сказати, доброго було набагато більше! Вдячна Вам!!! Багато людей підтримало!!! Допомагали ті люди,здавалось, зв´язок з якими давно втрачено. Розуміння, ти не самотній, гарних людей багато, гріє душу. Взагалі, незважаючи на події в країні, люди добрі, співчутливі до чужого горя, допомагають один одному!!! Реально,разом ми сила! Дякую Вам!!!
юлька тут 20 января 2018
Велике спасибі за допомогу Катрусі! Звіт на 19,01,2018

Приват на 19,01 всього - 2 417 397,16 грн (67 138,73 євро)
Янедекс - 4270 (54 євро)
Сбербанк на 19.01.18: 138090,5 руб (1824 євро)
Ківі - 2123 руб (29 євро)
PayPal - 38570 крон (1400 євро)
На руки - за весь період збору - 105 589 грн (2932,54 євро), 9 097 євро, 4810 дол (3920,13 євро)
Фонд Херц - 15 000 євро

Всього зібрано: 101 395,4 євро євро. Залишилося зібрати: 30 904,6 євро! (з додатковими витратами на пожиттевий медикамент, контролями та проживанням)
юлька тут 21 января 2018
Кожна посмішка дитини запалює серце і зігріває нашу душу. Особливо посмішка важко хворої дитини! Знаючи ціну цієї посмішки- пережиті біль і сльози, безсонні ночі, операції, мільйони крапельниць і уколів, починаєш цінувати своє життя і життя своїх близьких ще сильніше!

Допоможемо Катрусі, протягнемо руку допомоги ЗАРАЗ.!
юлька тут 21 января 2018
юлька тут 22 января 2018
Для Катюши установили 10 бигбордов.Будем надеятся,что это поможет закрыть сбор.
юлька тут 22 января 2018
JLo 22 января 2018
немножко кинула на карту,
здоровья Катюшеньке !!!!
юлька тут 22 января 2018
Ответ дляJLo
немножко кинула на карту,
здоровья Катюшеньке !!!!
Спасибо большое.
юлька тут 23 января 2018
юлька тут 24 января 2018
Вот такая Катюша сегодня печальная и без настроения со слезками ... Устала от капельниц и укольчиков! Давайте поддержим маленькую добрыми пожеланиями, семье сейчас это очень нужно. Все будет ХОРОШО, Катя будет ЖИТЬ !!!
юлька тут 24 января 2018
Від мами Катрусі:Вітаємо Вас! Збір на трансплантацію для Катюши, підійшов до кінця!!! Дякуючи Вам!!! Ми завжди будемо, безмежно вдячні, всім Вам. Особливо, хотілося подякувати тим людям, які були поруч. Бачили біль, відчай, сльози.Дякуємо дівчатам, які влаштовували аукціони, ярмарки, домовлялись за бігборди, робили пастилу, пекли штруделі. Друзі,знайомі і незнайомі люди, які збирали гроші і розповсюджували інформацію. Дякуємо всім, хто проникся нашою історією і подарував шанс на життя, нашій донечці Катрусі. Дякуємо Вам!!!!!! Збір закрито, але найважливіше ще попереду!
юлька тут 24 января 2018
katji@rabler.ru 24 января 2018
Ура.... с Богом...в путь. Все получится.
Евгения_08 24 января 2018
Суперновость! Слезы на глазах, рада за Катюшу! Пусть и дальше Господь помогает и люди добрые поддерживают!
katji@rabler.ru 02 февраля 2018
Автор. Добрый вечер. Где можно читать новости про катюшу? После закрытия сбора тут никаких новостей(
юлька тут 03 февраля 2018
НОВОСТИ КАТЮШИ: Просим прощения за редкие новости. Состояние Катюши не стабильно...несколько последних дней одолевает бронхит. Настроения ноль, давление слегка прыгало. Лезут два зубика. В общем прошлая неделька у малышки не особо удалась. НО у нас есть и хорошая новость, которой спешим поделится - пол часа назад Катенька с родителями приземлились в Палермо!!! Перелёт перенесла не плохо, сейчас спит. Семью встречают в аэропорту и отвезут в гостиницу возле клиники. Теперь только позитивные мысли!!! Впереди долгий путь, но наша девочка обязательно прийдет победительницей! Спасибо за ЖИЗНЬ!!!
P.s новости обязательно будут по мере их поступления!
юлька тут 03 февраля 2018