11 декабря 2017

Каровики допоможіть, питання по особовій карткці працівника

В типовій формі первинного обліку № П-2 «Особова картка працівника», затвердженій наказом Держкомстату та Міноборони України від 25.12.2009 № 495/656, знайдіть невідповідності чинному законодавству (додаток).
Інет відповіді не дає, а можливо з погляду вашого досвіду зрозуміло.
Отблеск мысли 11 декабря 2017
Не пойму ваш вопрос. Это что тест, что значит найдите несоответствие действующему законодательству?
Пугачиха 11 декабря 2017
А картка где?
автор Интеллектуальные оладьи 11 декабря 2017
Ответ дляОтблеск мысли
Не пойму ваш вопрос. Это что тест, что значит найдите несоответствие действующему законодательству?
так це тест
автор Интеллектуальные оладьи 11 декабря 2017
Ответ дляПугачиха
А картка где?
картку не можу додати, вона у ворді, а можно загрузити тільки фото