12 декабря 2017

У кого есть оптоволоконная елка?

Как долго работала? Моей уже много лет, в прошлом году сломался моторчик. В продаже таких не вижу. Может кто знает, где купить моторчик или само ведро-подставку?
Жалко выбрасывать. Вблизи она - не красавица, современные искусственные елки намного красивее. Но я её ставлю на балконе, в темноте светится она красиво.
автор КрейсерАвроровна 12 декабря 2017
В продаже они еще назывались ’Елка - световолокно’.
Green_Cat 12 декабря 2017
Моторчик можна взяти від микрохвильової печі або і просто подібний - на Промі є на всі напруги і на всі розміри.

Якщо хочете, розберіть і сфоткайте - скажу щось більш конкретно.
автор КрейсерАвроровна 13 декабря 2017
Ответ дляGreen_Cat
Моторчик можна взяти від микрохвильової печі або і просто подібний - на Промі є на всі напруги і на всі розміри.

Якщо хочете, розберіть і сфоткайте - скажу щось більш конкретно.
Він такий в формі циліндра. По пам´яті, - десь 6см в діаметрі, до 3см в висоту, і з нього торчить довгий шпиль, на який одягається кольоровий диск, який змінює кольори ялинки.
автор КрейсерАвроровна 13 декабря 2017
Ответ дляGreen_Cat
Моторчик можна взяти від микрохвильової печі або і просто подібний - на Промі є на всі напруги і на всі розміри.

Якщо хочете, розберіть і сфоткайте - скажу щось більш конкретно.
Подивилась моторчики до мікрохвильовок. Дійсно схожий. Але як до нього той довгий шпиль причепити?
Потім може сфотографую свій, покажу вам. Дякую наразі.
Green_Cat 13 декабря 2017
Ответ дляКрейсерАвроровна
Подивилась моторчики до мікрохвильовок. Дійсно схожий. Але як до нього той довгий шпиль причепити?
Потім може сфотографую свій, покажу вам. Дякую наразі.
Найти трубочку по розміру осі та і насадити з двох сторін )