12 декабря 2017

Чим миєте електрогриль?

Може є якісь спеціальні щітки чи інші приспособлення, щоб не дряпали поверхню? гриль Тефаль
Кидстаффовка 12 декабря 2017
а как он вам? хорошо прожаривает?
черная мамба 12 декабря 2017
Я губкою мию м´якою. Спочатку можна трошки потримати в воді,якщо пригоріло щось.
ПироженкА 12 декабря 2017
Рідина для миття посуду + губка.
Якщо пригоріло так, що не відстає - тефлонову поверхню треба міняти.
автор Аноним_1359 12 декабря 2017
Ответ дляКидстаффовка
а как он вам? хорошо прожаривает?
так, смажить дуже добре, в мене гриль + мультиварка і на плиту майже не включаю
автор Аноним_1359 12 декабря 2017
Ответ дляПироженкА
Рідина для миття посуду + губка.
Якщо пригоріло так, що не відстає - тефлонову поверхню треба міняти.
воно відстає добре, але все одно треба губкою по всіх ребрах пройтися, думала може щось спеціальне придумали
Кидстаффовка 12 декабря 2017
Ответ дляАноним_1359
так, смажить дуже добре, в мене гриль + мультиварка і на плиту майже не включаю
а модель не напишите? присматриваю
ПироженкА 12 декабря 2017
Ответ дляАноним_1359
воно відстає добре, але все одно треба губкою по всіх ребрах пройтися, думала може щось спеціальне придумали
Розбирати і в посудомику
автор Аноним_1359 12 декабря 2017
Ответ дляКидстаффовка
а модель не напишите? присматриваю
optigrill XL GC722D34
Кидстаффовка 12 декабря 2017
Ответ дляАноним_1359
optigrill XL GC722D34
Спасибо!
черная мамба 12 декабря 2017
Ответ дляАноним_1359
optigrill XL GC722D34
І в мене такий самий! Довго вибирала і не шкодую! Задоволена.
ЗлойанОним 12 декабря 2017
Ответ дляАноним_1359
optigrill XL GC722D34
Все поверхности съемные и хорошо отмываются в пмм