14 декабря 2017

Молода, нагла, але хвора...

Я ще молода, мені до 30 років, з вигляду фізично здорова, але хворію вже років 5, без точного діагнозу, з основних симптомів неможливість довго стояти, біль в ногах, важко ходити, ноги зводить.... діагнози різні ставили ... артрит, артроз, остерохондроз, невралгія та інші... але питання не в хворобі, а в тому, що я не можу стояти довго, якщо в транспорті не має вільного місця, то максимум можу проїхати 2 зупинки стоя, потім виходжу й сідаю на зупинці, відпочиваю, а потім знов їду, інколи пощастить сісти й все добре.
Але, часто стикаюся з вимаганням вступити місце якійсь бабці, от сьогодні, я культурно відмовила й сказала, що не можу вступити, бо хворію, на що отримала крик і образи, що я молода й нагла! Часто трапляються випадки, коли якась бабуля наче навмисно стане надімной й стогне, переминає пакети з руки в руку, мені дуже не зручно, але я не можу вступити місце, бо просто не вистою! Колись був випадок коли зайшла бабуся з паличкою й молодий хлопець голосно на весь автобус каже, "Проходьте, сідайте, Вам дівчина вступить місце й довів бабусю до мене", я спробувала пояснити, але юнак, голосно на весь автобус вимагав вступити місце й я звісно я встала, а потім вийшла на наступній зупинці, бо не змогла стояти.... Я це все пишу, щоб отримати пораду як себе поводити в таких ситуаціях, бо мене сприймають як не виховану людину.... Якби Ви себе поводили?
Уси-пуськи 14 декабря 2017
Искать мужа с машиной..
Аноним_1311 14 декабря 2017
у меня(диабетик) болели ноги очень сильно, просто нельзя было стать на ступни, ночью просто выкручивало ноги... сдайте гликированный гемоглобин
Арина85 14 декабря 2017
Посылать всех в сад!
Я после операции 1.5 месяца если приходилась ехать в общественном транспорте не уступала место и не вставала. Вежливо говорила ’извините, я не могу уступить, я себя плохо чувствую’ и все. Дальнейшие тексты если и были то мимо ушей пропускала.
автор Беззубовна 14 декабря 2017
Ответ дляУси-пуськи
Искать мужа с машиной..
як варіант)
автор Беззубовна 14 декабря 2017
Ответ дляАноним_1311
у меня(диабетик) болели ноги очень сильно, просто нельзя было стать на ступни, ночью просто выкручивало ноги... сдайте гликированный гемоглобин
дякую, здавала, цукор в нормі.
Мини-бикини 14 декабря 2017
’Проходьте, сідайте, Вам дівчина вступить місце й довів бабусю до мене’ - автор, ну это вы нафантазировали )))) быть такого не может
Чебуратор 14 декабря 2017
О Боже як про мене! Я навіть звільнилася з роботи, бо час пік і метро не зможу витримати, там ще й штовхаються, думаючи що молода енергійна, гнучка. Не знаю, що Вам порадити, в основному ніхто не вірить, думають що дуже любимо себе і нічого особливого... Я завжди поступаюсь, а сама стою і мучаюсь... Старалась їхати спочатку на кінцеву зупинку (2зупинки) і там зпбиапламь спеціально в самий глухий кут, куди бабці не доходять....
Маргарита и Мастер 14 декабря 2017
Сочувствую очень.Сама сейчас страдаю,но у меня шпоры и пятки болят.
автор Беззубовна 14 декабря 2017
Ответ дляМини-бикини
’Проходьте, сідайте, Вам дівчина вступить місце й довів бабусю до мене’ - автор, ну это вы нафантазировали )))) быть такого не может
ні, так і було! Без фантазій, просто в автобусі, я не була наймолодша, з тих хто сидів близько від дверей!
Мини-бикини 14 декабря 2017
Про юнака никак не могу поверить, что, мужчин не было в салоне?
Мини-бикини 14 декабря 2017
Ответ дляБеззубовна
ні, так і було! Без фантазій, просто в автобусі, я не була наймолодша, з тих хто сидів близько від дверей!
Ну, в таком случае паренек просто хам, от этого нет иммунитета
Чебуратор 14 декабря 2017
Ответ дляУси-пуськи
Искать мужа с машиной..
Не те))) чоловіка, який дружині купить авто... В мого завжди було авто, а я пішечки та на метро, поки сама собі не нашкребла....
автор Беззубовна 14 декабря 2017
Ответ дляЧебуратор
О Боже як про мене! Я навіть звільнилася з роботи, бо час пік і метро не зможу витримати, там ще й штовхаються, думаючи що молода енергійна, гнучка. Не знаю, що Вам порадити, в основному ніхто не вірить, думають що дуже любимо себе і нічого особливого... Я завжди поступаюсь, а сама стою і мучаюсь... Старалась їхати спочатку на кінцеву зупинку (2зупинки) і там зпбиапламь спеціально в самий глухий кут, куди бабці не доходять....
Вам діагноз поставили?
Мини-бикини 14 декабря 2017
А к врачу обращались?
автор Беззубовна 14 декабря 2017
Ответ дляМаргарита и Мастер
Сочувствую очень.Сама сейчас страдаю,но у меня шпоры и пятки болят.
у мене теж була шпора, років 2 тому, це було жахливо....
автор Беззубовна 14 декабря 2017
Ответ дляМини-бикини
Про юнака никак не могу поверить, что, мужчин не было в салоне?
були чоловіки середнього віку
Чебуратор 14 декабря 2017
Ответ дляМини-бикини
Про юнака никак не могу поверить, что, мужчин не было в салоне?
Ну Вы даёте.... Тут беременной на 7 не каждый мужик уступит, первыми выскакивают женщины....
автор Беззубовна 14 декабря 2017
Ответ дляМини-бикини
Ну, в таком случае паренек просто хам, от этого нет иммунитета
він себе вважав героєм! Ви б бачили з яким він задоволенням мене ’зігнав’ з місця
Мини-бикини 14 декабря 2017
Ответ дляБеззубовна
він себе вважав героєм! Ви б бачили з яким він задоволенням мене ’зігнав’ з місця
да, беспардонный
автор Беззубовна 14 декабря 2017
Ответ дляМини-бикини
А к врачу обращались?
тільки те й роблю що ходжу на прийоми, здала вже близько 50-60 різних аналізів
Король дивана 14 декабря 2017
Мне в беременность никогда не уступали. Уступают только стареньким бабушкам- дедушкам и беременным. В остальных случаях шлю лесом. Некоторые бабушки и дедушки живее молодых.
Мини-бикини 14 декабря 2017
Ответ дляБеззубовна
тільки те й роблю що ходжу на прийоми, здала вже близько 50-60 різних аналізів
Вы в каком городе?
Закидай меня камнями 14 декабря 2017
Ответ дляАноним_1311
у меня(диабетик) болели ноги очень сильно, просто нельзя было стать на ступни, ночью просто выкручивало ноги... сдайте гликированный гемоглобин
а разве простой анализ на сахар не покажет диабет?
Глаголица 14 декабря 2017
Ответ дляКороль дивана
Мне в беременность никогда не уступали. Уступают только стареньким бабушкам- дедушкам и беременным. В остальных случаях шлю лесом. Некоторые бабушки и дедушки живее молодых.
ага, бегут на тралик впереди молодежи, а потом охают и жалуются
Копуша 14 декабря 2017
то все фигня, меня с пузом в маршрутке мужики так пихают, что устоять нельзя))) о тех которые сидят, видят что с пузом и сидят вообще молчу. Так что никто никому ниче не обязан. Знаетет еще что я заметила, просят уступить в основном девушек, здоровые мужики и парни сидят
Аноним_1311 14 декабря 2017
Ответ дляЗакидай меня камнями
а разве простой анализ на сахар не покажет диабет?
разумеется не покажет, нужно сдать гликолизированный гемоглобин, который покажет средний уровень сахара в плазме крови за 3 месяца. В поликлинике не делают
Чебуратор 14 декабря 2017
Ответ дляБеззубовна
Вам діагноз поставили?
Ні, точно як у Вас! Але я розумію що щось зі зв´язками + артроз. Був розрив зв´язки у коліні, операція, заново вчилась ходити, зараз хожу як лунатік.
Але найбільше турбують стусні - пласкі, 3ступінь, усі три види: поперечна, продольна та вальгусна деформації... Були й шпори, розбила ударнохвильовою терапією
автор Беззубовна 14 декабря 2017
Ответ дляМини-бикини
Вы в каком городе?
смт в Київській області, в Києві була в обласній, теж діагноза не отримала, тільки аналізи назначили, а потім ще одні аналізи
Чебуратор 14 декабря 2017
Ответ дляБеззубовна
тільки те й роблю що ходжу на прийоми, здала вже близько 50-60 різних аналізів
Яка у Вас вага та зріст?
Мини-бикини 14 декабря 2017
Ответ дляБеззубовна
смт в Київській області, в Києві була в обласній, теж діагноза не отримала, тільки аналізи назначили, а потім ще одні аналізи
а МРТ делали конечностей?