12 сентября 2013

Умерла моя бабушка. моего папы тоесть ее сына нет в живых. у папы есть брат и ...

Умерла моя бабушка.моего папы тоесть ее сына нет в живых.у папы есть брат и сестра.дом ни на кого не переписан,нет завещаниЯ.как будут делить дом.я внучка
показать весь текст
Any 12 сентября 2013
Стаття 1276. Перехід права на прийняття спадщини

1. Якщо спадкоємець за заповітом або за законом помер після
відкриття спадщини і не встиг її прийняти, право на прийняття
належної йому частки спадщини, крім права на прийняття
обов´язкової частки у спадщині, переходить до його спадкоємців
(спадкова трансмісія).

Право на прийняття спадщини у цьому випадку здійснюється на
загальних підставах протягом строку, що залишився. Якщо строк, що
залишився, менший як три місяці, він подовжується до трьох
місяців.
Any 12 сентября 2013
Хотя. да, таки у Ваас ст. 1266. Ошиблась