KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

к.Буланова

Нужно изменить имей на телефоне, это вообще возможно?

собственно и весь вопрос

13 сентября 2013 в 16:11
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 Pavelolka
13 сентября 2013 в 16:11
А перевести?
к.Буланова
(автор)
2 к.Буланова
(автор)
13 сентября 2013 в 16:12
*изменить
3 Виталина...
13 сентября 2013 в 16:12
нет.
4 -Sterva-
13 сентября 2013 в 16:13
нет.
5 Angie
13 сентября 2013 в 16:15  
А зачем?)
6 Pavelolka
13 сентября 2013 в 16:16
Изменить уже имеющийся нет.
7 Anastasia.mta
13 сентября 2013 в 16:17
Нет
8 Alena Magic
13 сентября 2013 в 16:18
Можно обнулить на Самсунге.
к.Буланова
(автор)
9 к.Буланова
(автор)
13 сентября 2013 в 16:18 Ответ для Angie
существует множество на то причин. одна из главных, если телефон куплен за границей, его нет в базе данных, следовательно если возможно изменить имей на какой нибудь старый орехокол, то всё будет ок. а так нормально работать он будет только в теч. 90 дней.
10 Pavelolka
13 сентября 2013 в 16:19 Ответ для Alena Magic
Цитата:
Можно обнулить на Самсунге.
ну да, по статье
11 Pavelolka
13 сентября 2013 в 16:20 Ответ для Мельхиор
Цитата:
существует множество на то причин. одна из главных, если телефон куплен за границей, его нет в базе данных, следовательно если возможно изменить имей на какой нибудь старый орехокол, то всё будет ок. а так нормально работать он будет только в теч. 90 дней.
если телефон куплен за границей, то его можно внести в базу имеи.
12 Angie
13 сентября 2013 в 16:21   Ответ для Мельхиор
Цитата:
существует множество на то причин. одна из главных, если телефон куплен за границей, его нет в базе данных, следовательно если возможно изменить имей на какой нибудь старый орехокол, то всё будет ок. а так нормально работать он будет только в теч. 90 дней.
Его запросто можно внести в базу. Нужен чек, что его купили за границей, платите какие-то копейки и его вносят.
  • Благодарочка 1
13 butik_edem
13 сентября 2013 в 16:22
Че телефончик стырили ?!
14 butik_edem
13 сентября 2013 в 16:23
А если серьезно то нет, нельзя
15 Pavelolka
13 сентября 2013 в 16:23
Я привіз мобільний телефон з-за кордону. Як мені зареєструвати його код ІМЕІ в узагальненій базі даних?

Якщо Ви привезли мобільний телефон з-за кордону, Вам необхідно звернуться письмово до УДЦР (адреса: 03179, м. Київ, проспект Перемоги, 15 км) із Заявою про внесення до узагальненої бази даних кодів ІМЕІ терміналів, які було ввезено з-за кордону в Україну без дозволу УДЦР. Форма заяви знаходиться у розділі “Зразок заяви”.

Пункт 5.15. Положення визначає перелік документів що додаються до заяви:

копія митної декларації, у якій зазначені термінали, що ввезені з-за кордону, або першої сторінки та сторінки з відміткою про перетинання державного кордону України паспорта громадянина України для виїзду за кордон – при особистому ввезенні з-за кордону терміналів.

А саме, оформлена митна декларації (копія), в якій зазначено марку та кількість телефонів з наявністю штампів митного органу України про проведення митного контролю.

Якщо при ввезенні телефону з-за кордону митна декларація не була заповнена, до заяви необхідно додати копії документів, які засвідчують легальність перебування за кордоном, а саме ксерокопії першої сторінки паспорту та сторінки з відміткою про перетинання державного кордону України під час особистого ввезення терміналу з-за кордону.

Порядок перетинання державного контролю громадянами України регулюється Законами України “Про прикордонний контроль” та “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України”, а також Правилами перетинання державного контролю громадянами України, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57. Факт проходження прикордонного контролю і пропуску в установленому порядку через державний кордон України може бути підтверджено відповідним проставленням відмітки “В’їзд” (“Виїзд”) у паспортному документі.

Для підтвердження інформації щодо перетинання Вами державного кордону України, з метою отримання довідки, Ви можете звернуться до Державної прикордонної служби України (за адресою: 01034, м. Київ, вул. Володимирська, 26, тел. (044) 527-63-01).
http://www.ucrf.gov.ua/uk/imei_base/faq_imei/
  • Благодарочка 1
к.Буланова
(автор)
16 к.Буланова
(автор)
13 сентября 2013 в 16:26
ясно. всем спасибо
Вопрос закрыт