KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Метелиця Анюта, 11 місяців, бронхолегенева дисплазія, допоможіть дихати!

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------
´Назвала Анною, тому що всі Анни дуже хороші´, – каже мама. ´Тільки до цього імені треба ще підрости. А поки що – Анечка, Анютка´. 3 400 грамів у 9 місяців – це досягнення. Крихітка народилась 7-місячною, важила всього 780 грамів і лікарі двох реанімацій боролись за її життя. І Анютка боролась також. І вже перемогла майже всі проблеми. Тільки легені досі не розкрились як слід.Щоб жити та дихати, крихітці потрібна допомога кисневих апаратів та монітор життєвих функцій. Мама Ніна вже 9 місяців живе з донею у лікарні. Їх вже готові відпустити додому. Тільки без обладнання це неможливо.

Інколи Анюта дихає повністю самостійно і навіть здається, що все вже позаду. Але… зміна погоди, звичайна застуда, якась дрібниця… і кисень падає до критичного рівня. Це може статись у будь-яку мить. І мама має встигнути: вчасно помітити і врятувати.Монітор пацієнта виміряю рівень кисню в крові та пульс, на ньому спрацьовує сигнал тривоги, як тільки показники відхиляються від заданого діапазону норми. До того ж він зберігає історію змін за останню добу і, якщо маму щось насторожить, лікарі завжди зможуть відслідкувати динаміку.Стаціонарний кисневий концентратор поставлять в кімнаті, а портативний мама Ніна буде брати з собою кожного разу, коли збереться вийти з донечкою з дому: або по справах, або на прогулянку, адже слабенькі легені – не привід пропускати прогулянки. 9 місяців маленька Анна бачила тільки стіни лікарні та людей в білих халатах. Час показати їй, яке насправді величезне небо (Анечка, ти знаєш, що той квадратик у вікні – то ще не небо?), яке восени буває жовте листя, що таке білий сніг, і будинки, і тролейбуси, і людей, і домашню кішку, і дворнягу з сусідньої вулиці, і як вночі на небі запалюються зірки… і як дідусь дбайливо заколисує на руках, і як бабуся розповідає казку, відпускаючи маму перепочити… Цілий величезний світ чекає на маленьку Анну. А те, що її легені ще не навчились дихати – хіба це привід не пустити дитину жити?

Щоб допомогти Анютці жити і дихати потрібно перерахувати кошти на обладнання тут: https://ubb.org.ua/uk/project/3633/

15 января 2018 в 14:48
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 БФ Відкриті д... (автор)
15 января 2018 в 15:33
  • Благодарочка 1
2 БФ Відкриті д... (автор)
20 января 2018 в 14:05
Новина хороша, навіть відмінна - поки готувалася публікація проекту, Анюту з мамою вже відпустили додому. ДОДОМУ. Вперше в її маленькому житті крихітка побачила не лікарню.
Новина погана - медобладнання, з якими Анюту відпустили, - позичене в іншої, стабільної зараз дитини. Його потрібно повернути. А Анюті купити своє власне. А портативного кисневого апарату у дитини поки немає зовсім, позичити нема в кого. Це означає, що мамі Ніні ризиковано виходити з донькою за межі будинку. Адже в будь-який момент дихання може перерватися і ... що робити тоді?

Хочемо подарувати спокій цій маленькій родині! Давайте зробимо це разом!
3 БФ Відкриті д... (автор)
20 января 2018 в 14:14
З Вашою допомогою ми вже зібрали 28 852 грн, для маленької Анютки. Залишилось зібрати 98 793 грн, щоб ми могли купити їй потрібне обладнання. Допоможіть нам, будь ласка
4 alena.plennik
20 января 2018 в 23:02
реквизиты?
5 alena.plennik
20 января 2018 в 23:03
спасибо поняла что по ссылке надо перейти
6 Ната Д
24 января 2018 в 22:47  
Як справи в Анютки?
7 БФ Відкриті д... (автор)
25 января 2018 в 12:50 Ответ для Ната Д
Доброго дня. Сьогодні не дуже, погано спала і трошки вередує. Але буває по-різному, позавчора було трошки краще. Дякуємо, що цікавитесь!
8 БФ Відкриті д... (автор)
31 января 2018 в 15:00
Ураа! Дякуємо усім, хто долучається до збору нашій маленькій Анютці. Завдяки вам сума щоразу стає меншою, залишилось зібрати 62 740 грн.

Допоможіть зробити це швидше, щоб Анютка отримала все необхідне.
9 БФ Відкриті д... (автор)
08 февраля 2018 в 21:05
Знову і знову ДЯКУЄМО усім, хто допомагає швидше зібрати кошти нашій Анютці. Залишилась менша половина 58 248 грн. Віримо, що зовсім скоро купимо все потрібне
10 БФ Відкриті д... (автор)
16 февраля 2018 в 10:37
Сьогодні у крихітки день народження - їй виповнюється рочок. Допоможіть зробити найцінніший і важливий для неї подарунок!
Маленькій Анні потрібен портативний кисневий апарат, без нього виходити з дому ризиковано - у дитини бувають спонтанні напади задухи. Анютка народилася недоношеною і у неї не розкрилися легені повністю.
Ми думали, що зберемо гроші дуже швидко, але від телесюжету мама відмовилася - сказала, що ще не прийняла ситуацію до кінця сама і не в змозі говорити про це на публіку.
Але попросила, щоб за них з Анюткою говорили ми.

Просто через повідомлення в інтернеті збирати виходить набагато повільніше. 71 тисяча грн. вже є, але потрібно ще 55 тис.
Хоча б 20 тис потрібно терміново - щоб попросити концентратор в розстрочку і вже спокійніше дозбирувати залишок.
11 К@тен@
16 февраля 2018 в 13:27
С Днем Рождения Анюточку! Здоровья крепкого малышке! + маленький подарочек на карту.
12 БФ Відкриті д... (автор)
16 февраля 2018 в 14:02 Ответ для К@тен@
Дуже дякуємо за підтримку!
13 БФ Відкриті д... (автор)
26 февраля 2018 в 10:22
10 місяців Анна жила в лікарні і, нарешті, її виписали додому. Однак стаціонарний кисневий апарат у дівчинки зараз позичений, його потрібно повернути, а портативного поки що немає зовсім, тож виходити з дому Анюті досі небезпечно. Ув´язнення у лікарняній палаті перетворилося на заточення в домашній кімнаті. Але це вирішиться, якщо ми зможемо купити все обладнання. Знаємо, що Ви допоможете і чекаємо на Вашу допомогу
14 БФ Відкриті д... (автор)
05 марта 2018 в 14:30
УРАА!!! Дякуючи усім вам потрібну суму для Анютки зібрано! ДЯКУЄМО!
  • Благодарочка 2
15 Ateya
05 марта 2018 в 16:29 Ответ для БФ Відкриті долоні
Цитата:
УРАА!!! Дякуючи усім вам потрібну суму для Анютки зібрано! ДЯКУЄМО!
Вы большие молодцы!!!!
  • Благодарочка 1
16 БФ Відкриті д... (автор)
23 марта 2018 в 14:06
Ще раз хочемо подякувати всім, хто долучився до збору Анютки, ось подяка вам від мами дівчинки:
’Добрий день. Всім велике спасибі, хто допомагав збирати коши для моєї Анюти. Дай Боже всім здоров’я і мирного неба.
З повагою мама Ніна.’
  • Благодарочка 2
Вопрос закрыт