18 января 2018

ОТ який мені купити телефон???

Вибираю телефон,зупинилась на 2 і далі не зрушу з місця.Порадьте,будь ласка, хто ними користуувався,який з цих достойний)))
Результат:
вже голосів: 34
27 (79.41%) Xiaomi Redmi Note 5A Prime 4/64GB Gray
7 (20.59%) Lenovo K6 Note (K53a48) Gold
Ламборджини 18 января 2018
Сяоми супер все летает класс
Ищу-брожу 18 января 2018
у мене Ксяомі, тільки модель інша. У дочки- Леново. Я двома руками за Ксяомі!
Сиреневая цапля 18 января 2018
я бы не брала ни тот, ни тот.
в этой ценовой категории лучше рассмотрите Самсунг J5 (2016)
Девушка Прасковья 18 января 2018
Самый лучший телефон asus..
После самсунгов и леново этот просто песня..супер стекло..2 сим кариы..2 ядра
Просто класссс
Ищу-брожу 18 января 2018
Ответ дляДевушка Прасковья
Самый лучший телефон asus..
После самсунгов и леново этот просто песня..супер стекло..2 сим кариы..2 ядра
Просто класссс
в моєму Ксяомі 8 ядер.
автор nataliya rodnaya 18 января 2018
Та в цих ’красавців’ теж по 8 ядер,у мене старенький леново а 6010 про, малій купила сяомі редмі 4а,так мій леново ,сяомі вже програє,цікаво стало як в цій ціновій категорії...хоча старичок леново пропрацював декілька років і не підвів,працює до сих пір,просто хочеться сильнішої камери і батареї,і не шкода віддати ну максимум тис 5 )))Дякую ,що відповіли,пішла-пошкандибала далі на розетку міркувати.
Ищу-брожу 18 января 2018
Ответ дляnataliya rodnaya
Та в цих ’красавців’ теж по 8 ядер,у мене старенький леново а 6010 про, малій купила сяомі редмі 4а,так мій леново ,сяомі вже програє,цікаво стало як в цій ціновій категорії...хоча старичок леново пропрацював декілька років і не підвів,працює до сих пір,просто хочеться сильнішої камери і батареї,і не шкода віддати ну максимум тис 5 )))Дякую ,що відповіли,пішла-пошкандибала далі на розетку міркувати.
на рахунок батареї. У моєму Редмі 3с батарея на 4100. Тримає 2 доби при активному користуванні, іграх, відео. Користуюся з вересня 2016р.
Аноним_1396 18 января 2018
У меня сяомі редмі 4х,я задоволена.
Купипупсичек 18 января 2018
что один, что второй не очень хороший телефон)
емкость батареи больше у леново.
а вообще - без разницы. подержите в руках в магазине, чтоб удобней было.
пс. как по мне самый удобный размер это 5 дюймов