нет
Не слышала. Если так плохо, то лучше 103 и в больнице возьмут
Цитата:
Ну не возить же мне больную маму так каждый раз в больницу
Если бы он существовал никто бы не ходил в больницу. Синево приезжает платно
Цитата:
Які аналізи потрібно? Якщо звичайні - то до моєї мами приходили - сімейник присилав.
Є безкоштовний забір крові, звертайтесь до дільничного терапевта, він пришле медсестру. Але з нашого досвіду виявилось простіше викликати приватну лабораторію, результат поліклініки був некоректним, жалкую, що тоді не влаштувала скандал
Популярные вопросы!
- Сегодня
- Вчера
- 7 дней
- 30 дней
+ 551
+ 357
+ 300
+ 291
+ 286
+ 282
+ 245
ещё >>
Сейчас читают!
+ 184
+ 128
+ 113
+ 98
+ 93
Благотворительность!
+ 1
Бесплатный забор анализов дома существует?