13 февраля 2018

Карантин в садике, не разрешают посещать

В саду вывесили список, дети, которые не болели ветрянкой, отстраняются от посещения. Оставить дома здорового ребенка не с кем. Имеют ли право не пускать нас? Кто сталкивался, что посоветуете?
показать весь текст
Ума Палата 13 февраля 2018
У нас тоже отстраняли. Те, кто были в контакте с заболевшим, продолжали ходить. Их бесполезно изолировать, они уже в контакте были. А те, кто в контакте не был (ну дома сидели до этого), их не принимали с 11ого дня. Исключение - те, кто не был в контакте, но уже болел.
Чу Ча 13 февраля 2018
Я писала заявление, что прошу разрешить посещать группу, бла бла бла, отчэветственнос беру на себя.
Но это было из-за того, что мы не были в группе перед карантин ом, то есть точно не кантактировпи. В так карантин и полгода может быть, дома что-ли всем сидеть?
Чукча Мукча 13 февраля 2018
Смешные не имеют права не принимать! У нас когда ветрянка, пишут, что карантин, но кто хочет тот ходит такого бреда не
фрау Гитта 13 февраля 2018
Ответ дляСундучок с каникулами
нууу ну без лоха и жизнь плоха... вітрянка це не та хвороба котра вимагає суворого канартину. Але звісно вихователям завжди краще аби дітей було менше - для таикх батьків як ви оці страшилки і розказують...
Вітрянка як раз у дітей імунітет не садить - це той варіант коли краще перехворіти в дитинстві, оскільки імунна реакцію на цю хворобку слабша в дітей ніж в дорослих і тому протікає ЗНАЧНО легше ніж у дорослих (бо в дорослих імунка бореться із цією хворобою на повну із використанням усіх резерві, у дітей ні)
вітрянка не садить імунітет???? ха ха
в мене мала саме після вітрянки почала на все підряд хворіти, як результат взимку вітрянка , а влітку видаляли вже аденоїди.Якщо менша дитина до 4 років не перехворіє, то просто зроблю вакцинацію і все.
В садочку в парплельній групі дітки і скарлатину мали по 2 загоди, але крім цієї групи нікуди не пішло, карантинна група ізолюється і не ходить на фізкульт і актовий зал.
Майте повагу до інших дітей;)
интайм_не_предлагать 13 февраля 2018
Карантин вводиться на 21 день. Те детки которые ходили до момента карантина могут и дальше посещать садик, а те которые пришли в карантин не допускаються, дабы не заболел ваш ребенок.(таков внутренний регламент). Чтобы не было эпидемии.
linkas 13 февраля 2018
В приказе со списком недопущенных детей должны быть перечислены документы, на основании которых формировался приказ об отстранении детей. Наказ МОЗ Украины #66 от 14.04.1995
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0270-95
Вот можете почитать
Сундучок с каникулами 13 февраля 2018
Ответ дляфрау Гитта
вітрянка не садить імунітет???? ха ха
в мене мала саме після вітрянки почала на все підряд хворіти, як результат взимку вітрянка , а влітку видаляли вже аденоїди.Якщо менша дитина до 4 років не перехворіє, то просто зроблю вакцинацію і все.
В садочку в парплельній групі дітки і скарлатину мали по 2 загоди, але крім цієї групи нікуди не пішло, карантинна група ізолюється і не ходить на фізкульт і актовий зал.
Майте повагу до інших дітей;)
Зв`язку між вітрянкою та аденоїдами немає ніякою - купа дітей мають аденоїдіт і не хворіли вітрянкою, так само як інша купа дітей не мають аденоїдів, але вітрянкою хворіли.
Про карантин вже писали - саме так, діти не відвідують місця загального користування, але можуть відвідувати садочок. Читайте уважніше, що перед вами писали.
Сундучок с каникулами 13 февраля 2018
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Карантин вводиться на 21 день. Те детки которые ходили до момента карантина могут и дальше посещать садик, а те которые пришли в карантин не допускаються, дабы не заболел ваш ребенок.(таков внутренний регламент). Чтобы не было эпидемии.
Внтурішні йрегламент не має права протирічити законодавству. Вітрянка не підлягає суворому карантиванню, але лише обмеженню місць колективного відвідування та більш ретельному прибиранню/дізенфекції. Тож законних підстав не приймати НЕ хворих дітей до садочку вони немають. Інша справа, що батьків на друня розводять - аби дітей менше приводили- ну то вже інша справа.
Не приводьте, вихователям буде легше, але не треба розказувати що то за законом.
автор Скелет дыни 13 февраля 2018
Спасибо, отстранить, получается, всё-таки могут на 10 дней