16 сентября 2013

Дуже бридко на душі. Чоловік зрадив. Розрадьте будь-ласка.

Це дійсно так, не троллю, краще б це було вигадана історія... Мабуть немає сили навіть все розписати, як важко. це третя зрада, про яку я дізналась. дві пробачила, казала - дізнаюсь ще раз, все, розвід. і думаю, готова на це, в голові стільки думок - за що? чужі чоловіки за мною табунами, а свій не цінить(( та маленька дитина на руках, як без батька? і не люблю я приймати таких рішень, що робити? як бути? дуже важко зараз...
показать весь текст
автор Дон Пэдро 16 сентября 2013
Ответ дляpuljatko
ну кругом стільки хвойд , що його з дому не випускати тоді
і що на всіх одразу стоїть? чому не випускати?
КликОЛЬКА 16 сентября 2013
Ответ дляpuljatko
ну кругом стільки хвойд , що його з дому не випускати тоді
Вы женоненавистница?
Elena Poludinska 16 сентября 2013
Ответ дляДон Пэдро
может Вы и правы, он всегда держал меня за 7 замками, боялся чтоб не пошла налево)
Ну так вперед,у меня так подруга мужа в семью вернула.Она его выгнала,год они жили отдельно,сначала он не интересовался ни моей подругой,ни их сыном (малышу было 9мес),а потом вдруг прозрел,но у нее началась своя жизнь,было два романа,последний чуть не закончился свадьбой,но подруга передумала и вернулась к мужу.Живут нормально,без приключений уже три года,ттт.Но есть обратная сторона медали,если он очень чувствительный,в смысле гордый,измену может и не простить и разводится с Вами будет уже он.Но в любом случае крови с него надо попить
Elena Poludinska 16 сентября 2013
Ответ дляpuljatko
а як мають почувати себе чоловіки коли у них стоїть вони хочуть але у паспорті штамп ?
природа проти бюрократії )
Ну так серпом по яйцам и пусть не стоит!
автор Дон Пэдро 16 сентября 2013
Ответ дляElena Poludinska
Ну так вперед,у меня так подруга мужа в семью вернула.Она его выгнала,год они жили отдельно,сначала он не интересовался ни моей подругой,ни их сыном (малышу было 9мес),а потом вдруг прозрел,но у нее началась своя жизнь,было два романа,последний чуть не закончился свадьбой,но подруга передумала и вернулась к мужу.Живут нормально,без приключений уже три года,ттт.Но есть обратная сторона медали,если он очень чувствительный,в смысле гордый,измену может и не простить и разводится с Вами будет уже он.Но в любом случае крови с него надо попить
очень умно все написали, спасибо. думаю, измену с моей стороны не простил бы.
Elena Poludinska 16 сентября 2013
Ответ дляДон Пэдро
очень умно все написали, спасибо. думаю, измену с моей стороны не простил бы.
Та не за что.Оно ж советы давать легко,удачи Вам,Автор!
Капитанша 16 сентября 2013
Ответ дляДон Пэдро
по поводу последнего согласна с вами на все 100%, чесно сказать, я знаю, что если прощу, рано или поздно это снова повторится, без сомнений, он такой породы.
Я знаю сім`ї, де чоловік та жінка зраджували одне одному, жили кожен своїм життям...... На даний момент вони всі розлучились. Молодші з жінок знайшли собі пару, а старші жінки, за 40, одинокі. Тому краще розлучитись в молодому віці, - більша вірогідність створення нової сім`ї.
автор Дон Пэдро 16 сентября 2013
приїхав!!!!!!!!!!!!
Почемучечка 16 сентября 2013
полностью Вы его никогда не простите - это будет глодать Вас всю жизнь, а будете с ним до тех пор - пока полностью не остынут чувства. Это может произойти через долгое время. Поэтому не тратьте драгоценные годы, бросайте его, пока Вам 25 - потом не так просто будет найти мужчину. Лучше один раз перетерпеть. А ещё нужно самой изменять - легче будет, если узнаешь об изменах мужа (но это не всегда!!!)
АсобеннАя 16 сентября 2013
Ответ дляКликОЛЬКА
Вы женоненавистница?
нічого подібного )

я бажаю всім щастя! і якщо людина прийме те , чого змінити не може - всім буде краще.
АсобеннАя 16 сентября 2013
Ответ дляElena Poludinska
Ну так серпом по яйцам и пусть не стоит!
середньовіччя
Капитанша 16 сентября 2013
Ответ дляДон Пэдро
нерухомість на нас пополам.
Так я про те й пишу, якщо не маєте наміру розлучатись, а чоловік буде просити пробачення, то дайте йому шанс в обмін на його половину нерухомості. Моя зраджена знайома так скористалась ситуацією і чоловік переоформив свою частину на дитину. А в самого зараз житла немає(юридично). Хоча вони й не розлучились, але були близькі до цього. Проте там зраджували і він, і вона, просто чоловік не знав про зради дружини. А дружина розумно все зробила.
КликОЛЬКА 16 сентября 2013
Ответ дляpuljatko
нічого подібного )

я бажаю всім щастя! і якщо людина прийме те , чого змінити не може - всім буде краще.
Дуже цiкава людина,але я не всi розумiю Ващi погляди на життя та на цю ситуацiю.
Elina.Alina 16 сентября 2013
Ответ дляpuljatko
нічого подібного )

я бажаю всім щастя! і якщо людина прийме те , чого змінити не може - всім буде краще.
Очень добрый аноним 16 сентября 2013
Ответ дляpuljatko
нічого подібного )

я бажаю всім щастя! і якщо людина прийме те , чого змінити не може - всім буде краще.
Вы явно мужчина. Правильно?
Чудо-Рыба-кит 17 сентября 2013
Автормий цивільний чоловік зраджував. 9 разів виганяла - проповзав на колінах, плакав, до РАКСу тягнув. за пів року схудла до 39 кг с 47. була схожа на смерть. а яка параноя - я не те що йому не вірила, я весь світ підозрювала у брехні. Думала що ніколи не зможу довіряти чоловікам. А потім взяла себе в руки, вигнала і поставила крапку. коли зустріла свого чоловіка і закохалась - я ніколи не думала що одразу поиірю йому. Ні ревнощів ні параної. Сама дивуюсь. Люблю його і він мене. Чекаємо дитинку. І я довіряю йому повністю. я навіть ніколи не телефоную якщо затримується, я знаю що мабуть є справи. Просто я одразу відчула - він мене не скривдить. А з попереднім і в телефон лізла, і в контакт. Параноя була страшна після першої зради - тому мабуть і дізнавалась усе. я вже ніколи не могла довіряти цій людині, і навіть якби не повторилось - я би сама зруйнувала стосунки цією недовірою. Шлюб без довіри неможливий. Розбиту вазу можно склеїти - але ж видно буде шрами. Ви готові щоразу як він затримується стримувати себе від дурних думок, не трезвонти на телефон, не закатувати істерик і доводити себе і його? якщо зможете тримати себе вруках - спробуйте. я не змогла би, мене це розривло з середини.
Дежурняшная 17 сентября 2013
Ответ дляДон Пэдро
ми разом 10 років, зі школи, одружені 4 роки. так тяжко все перекреслити.
10 лет это не так уж и много, или смиритесь, относитесь к этому равнодушно( что очень тяжело) или разводитесь, вы еще молоды и жизнь вся впереди.
Начальник Анонимов 17 сентября 2013
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Автормий цивільний чоловік зраджував. 9 разів виганяла - проповзав на колінах, плакав, до РАКСу тягнув. за пів року схудла до 39 кг с 47. була схожа на смерть. а яка параноя - я не те що йому не вірила, я весь світ підозрювала у брехні. Думала що ніколи не зможу довіряти чоловікам. А потім взяла себе в руки, вигнала і поставила крапку. коли зустріла свого чоловіка і закохалась - я ніколи не думала що одразу поиірю йому. Ні ревнощів ні параної. Сама дивуюсь. Люблю його і він мене. Чекаємо дитинку. І я довіряю йому повністю. я навіть ніколи не телефоную якщо затримується, я знаю що мабуть є справи. Просто я одразу відчула - він мене не скривдить. А з попереднім і в телефон лізла, і в контакт. Параноя була страшна після першої зради - тому мабуть і дізнавалась усе. я вже ніколи не могла довіряти цій людині, і навіть якби не повторилось - я би сама зруйнувала стосунки цією недовірою. Шлюб без довіри неможливий. Розбиту вазу можно склеїти - але ж видно буде шрами. Ви готові щоразу як він затримується стримувати себе від дурних думок, не трезвонти на телефон, не закатувати істерик і доводити себе і його? якщо зможете тримати себе вруках - спробуйте. я не змогла би, мене це розривло з середини.
Знаете, я своему мужу доверяла больше чем себе, могу описать все перечисленное вами, НО! Мой мне изменил, я никогда бы не поверила, если бы кто-то сказал, что такое возможно... Наверное никогда никому доверять не смогу, мужа простила, пока. Но болеть еще будет долго!
Начальник Анонимов 17 сентября 2013
Ответ дляДон Пэдро
приїхав!!!!!!!!!!!!
И что? Ему даже есть, что сказать в оправдание?
Jolia 20 сентября 2013
Автор, як же я вам співчуваю. зустріла ваш пост, і прозріла. Ніби мою ситуацію описали. Тільки мій закохався і іншу, і я побачила їх переписку. У мене теж до нього почуття сильні, і разом ми вже 11 років. і дитинка є 3 роки. Але якщо мої почуття і я для нього не важливі, то чому зневажати себе і з середини душу розривати, від образи, від несправедливості, від приниження. Ми вирішили розлучитись. Якщо є інші стосунки- то це всеодно питання часу. Всередині теж зараз сильна біль. але час розставляє все на свої місця, і притупляє біль. мені буде 27 років, і я ще тішу себе щасливим майбутнім, але з іншим.... коли оговтаюся після цього розриву.