20 марта 2018

SOS! Будьласка допоможіть, який розмір мокасін взяти в нексті на 25,5 см ?

Будьласка допоможіть, який розмір мокасін взяти в нексті на 25,5 см ? Хочу замовити собі, боюсь прогадати! Будьласка, дуже потрібно вашої допомоги!
spring81 20 марта 2018
Там размерная сетка совпадает

на 38-й брала 5-ку ( 24,5)
Ирашек 20 марта 2018
P_Anna 20 марта 2018
Прям sos
P_Anna 20 марта 2018
Отвечу вам по теме не смотря на ваш сос так и быть)) Нога у меня такая же как у вас 25.5 см стелька. Беру всегда 6 у них это наш (39) все идеально подходит
Essential_Kitten 20 марта 2018
И 133 человека кинулись читать что у Вас случилось...
movsumova 20 марта 2018
Вам нечего делать?
SOS не пишут в Вашем случае.
Отрываете людей от дел.
автор Romana1990 20 марта 2018
Ответ дляP_Anna
Отвечу вам по теме не смотря на ваш сос так и быть)) Нога у меня такая же как у вас 25.5 см стелька. Беру всегда 6 у них это наш (39) все идеально подходит
Я Вам щиро дякую, так і зроблю) А чому sos, бо пару хвилин назад я писала щоб мені допомогли з вибором, ніхто і не думав відписати! Прийшлось привернути до себе увагу, бо ціна їхня не маленька, а замовляю перший раз!
cloe-jc 20 марта 2018
У меня длина стопы 25,5 но нога широкая, когда-то брала кеды 7 размера - оказались тесные(
автор Romana1990 20 марта 2018
Ответ дляcloe-jc
У меня длина стопы 25,5 но нога широкая, когда-то брала кеды 7 размера - оказались тесные(
У мене не широка, начиталась що все залежить від моделі взуття! Одні писали, що як носять 38, то і замовили 38 і все підійшло! А комусь ні, тому як повезе! Зранку оформила замовлення, через пару днів все буду знати точно! Підійшов мені UK 6 EU 39 на мої 25,5 см, чи ні...