KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Вакулюк Іван, 14 років, муковісцидоз, збір на портативний кисневий концентратор

Ванька поспішає жити. Муковісцидоз розслабитися не дає, але й хлопчисько не поступається йому жодним зайвим днем. Ванька поспішає жити. Його легені за таким темпом не встигають. Задишка і слабкість вимагають частіше залишатися вдома. Але Ванька не готовий вгамуватися. Він мріє про портативний кисневий концентратор. Нехай апарат дихає, якщо легені не можуть.

Людині, що народилася з муковісцидозом, доводиться все життя щодня робити спеціальний комплекс вправ, пити та інгалювати безліч ліків, регулярно лягати в лікарню на внутрішньовенну терапію. Активний спосіб життя, заняття спортом, вокалом, йогою, плаванням зміцнюють організм і значно відкладають «вирок», але організм все одно поступово зношується. Одного разу виявляється, що легені вже просто не можуть дихати повноцінно. Можна від цього впасти в депресію, а можна - стати ще сміливіше, залучити всю можливу допомогу, підтримувати своє тіло і продовжувати жити на повну. Родина Ваньки вибирає друге.

Хлопчисько не стане сидіти вдома тільки тому, що у нього муковісцидоз. Розетка і стаціонарний кисневий концентратор - для того, щоб міцно спати і повноцінно відпочивати вночі. Але день - день для пригод. Портативний апарат важить всього 2,5 кг, його можна повісити на плече, як сумку, і бігти по своїх хлопчачих справах. Апарат буде дихати, Ванька - жити! Допоможімо мрії стати реальністю?

Допомогти можна тут: https://ubb.org.ua/uk/project/3668/

20 марта 2018 в 12:08
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 БФ Відкриті д... (автор)
20 марта 2018 в 12:47
Ванька дуже чекає на вашу підтримку!
  • Благодарочка 2
2 polaola
20 марта 2018 в 13:19
Ванюшка выздоравливай!!!
  • Благодарочка 1
3 БФ Відкриті д... (автор)
29 марта 2018 в 12:07
Привіт усім! Нещодавно Іван пройшов курс внутрівенної терапії, після чого набрав трохи ваги, зараз хлопчик важить 26,4 кг. Для когось - це може здатись дрібничкою, але при муковісцидозі набрати вагу дуже важко, тому для Вані це справжнє чудо! Настрій після лікарні хороший, наздоганяє все те, що пропустив за час лікування.
А у понеділок, після тривалої перерви Ваня знову розпочав тренування з йоги, які йому приносять масу задоволення.
Підтримайте Ваню - подаруйте хлопчику можливість вести активне життя!
  • Благодарочка 1
4 БФ Відкриті д... (автор)
05 апреля 2018 в 12:57
Залишилось зiбрати 107 060 грн, щоб Ванька зміг виходити гуляти і не переживати, що не вистачить кисню, бо легені дуже хворі і вже не можуть самостійно добре працювати.

Допоможіть здійснити мрію хлопця - подарувати йому дихання!
5 БФ Відкриті д... (автор)
17 апреля 2018 в 17:36
Привіт, наші помічники, Вані стало гірше. Бактерії у легенях не полишають хлопчика, тому ближчим часом батьки з Ванькою збираються їхати на капання. При муковісцидозі через постійну мокроту в легенях важкі бактерії поселяються там і через це часто потрібно проходити курси внутрівенної терапії, які тривають два, три, а іноді і чотири тижні.

Допоможіть хлопчику бути більш мобільним, а його легеням могти дихати, навіть коли він поза домом.

Давайте разом зберемо на портативний кисневий концентратор?
6 БФ Відкриті д... (автор)
01 мая 2018 в 12:03
Нашому Вані стало гірше, зараз він у лікарні. Останнім часом у хлопчика дуже часті загострення, дихати теж важче. Допоможіть зібрати Ванці на портативний кисневий концентратор. Подаруємо можливість бути вільним та насолоджуватись життям у перервах, між лікарнями. Мрії ж повинні здійснюватись!
7 БФ Відкриті д... (автор)
14 мая 2018 в 13:16
Ваня далі у лікарні, продовжує довенну терапію. Хлопчик дуже надіється, що ще трішки і він отримає омріяний портативний концентратор та зможе ходити гуляти, не задумуючись про те, що не вистачить кисню.
8 БФ Відкриті д... (автор)
23 мая 2018 в 14:12
Нарешті наш Ванька виписався з лікарні. Самопочуття трохи покращилось, правда за час лікування хлопчик схуд. Зараз дуже мріють з сім`єю поїхати на море, але без портативного концентратора страшно. Рептом кисню буде не достатньо і що ж робитит тоді? Допоможіть, будь ласка, пришвидшити збір, подаруємо разом Вані його мрію!
9 БФ Відкриті д... (автор)
05 июня 2018 в 20:20
Залишилось зiбрати 92 691 грн. Хлопчик не стане сидіти вдома тільки тому, що у нього муковісцидоз. Розетка і стаціонарний кисневий концентратор - для того, щоб міцно спати і повноцінно відпочивати вночі. Але день - день для пригод. Портативний апарат важить всього 2,5 кг, його можна повісити на плече, як сумку, і бігти по своїх хлопчачих справах. Апарат буде дихати, Ванька - жити!
10 БФ Відкриті д... (автор)
20 июня 2018 в 19:35
Ура, з кожним днем сума зменшується, але нам залишилось ще 88 387 грн і Іванко насолодиться літом сповна. Подаруємо йому разом цей шанс - дихати і жити вільно.
11 БФ Відкриті д... (автор)
11 июля 2018 в 12:59
Літо у розпалі, але Ванька не може насолодитись ним сповна. Важка хвороба не дозволяє хлопчику дихати, легені самі не справляються, їм терміново потрібна допомога. Вдома - помічник стаціонарний кисневий апарат та щоб могти вийти на двір, прогулятись, Вані потрібен портативний кисневий апарат.
Допоможіть здійнити мрію хлопчика - дихати вільно, підтримайте наш проект.
12 fo75
11 июля 2018 в 21:43
++ поддерживаю! Ванечка, дыши!!
13 БФ Відкриті д... (автор)
12 июля 2018 в 11:36 Ответ для fo75
Дяуємо Вам!