KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Вакулюк Іван, 14 років, муковісцидоз, збір на портативний кисневий концентратор

Ванька поспішає жити. Муковісцидоз розслабитися не дає, але й хлопчисько не поступається йому жодним зайвим днем. Ванька поспішає жити. Його легені за таким темпом не встигають. Задишка і слабкість вимагають частіше залишатися вдома. Але Ванька не готовий вгамуватися. Він мріє про портативний кисневий концентратор. Нехай апарат дихає, якщо легені не можуть.

Людині, що народилася з муковісцидозом, доводиться все життя щодня робити спеціальний комплекс вправ, пити та інгалювати безліч ліків, регулярно лягати в лікарню на внутрішньовенну терапію. Активний спосіб життя, заняття спортом, вокалом, йогою, плаванням зміцнюють організм і значно відкладають «вирок», але організм все одно поступово зношується. Одного разу виявляється, що легені вже просто не можуть дихати повноцінно. Можна від цього впасти в депресію, а можна - стати ще сміливіше, залучити всю можливу допомогу, підтримувати своє тіло і продовжувати жити на повну. Родина Ваньки вибирає друге.

Хлопчисько не стане сидіти вдома тільки тому, що у нього муковісцидоз. Розетка і стаціонарний кисневий концентратор - для того, щоб міцно спати і повноцінно відпочивати вночі. Але день - день для пригод. Портативний апарат важить всього 2,5 кг, його можна повісити на плече, як сумку, і бігти по своїх хлопчачих справах. Апарат буде дихати, Ванька - жити! Допоможімо мрії стати реальністю?

Допомогти можна тут: https://ubb.org.ua/uk/project/3668/

20 марта 2018 в 12:08
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
1 БФ Відкриті д... (автор)
20 марта 2018 в 12:47
Ванька дуже чекає на вашу підтримку!
  • Благодарочка 2
2 polaola
20 марта 2018 в 13:19
Ванюшка выздоравливай!!!
  • Благодарочка 1
3 БФ Відкриті д... (автор)
29 марта 2018 в 12:07
Привіт усім! Нещодавно Іван пройшов курс внутрівенної терапії, після чого набрав трохи ваги, зараз хлопчик важить 26,4 кг. Для когось - це може здатись дрібничкою, але при муковісцидозі набрати вагу дуже важко, тому для Вані це справжнє чудо! Настрій після лікарні хороший, наздоганяє все те, що пропустив за час лікування.
А у понеділок, після тривалої перерви Ваня знову розпочав тренування з йоги, які йому приносять масу задоволення.
Підтримайте Ваню - подаруйте хлопчику можливість вести активне життя!
  • Благодарочка 2
4 БФ Відкриті д... (автор)
05 апреля 2018 в 12:57
Залишилось зiбрати 107 060 грн, щоб Ванька зміг виходити гуляти і не переживати, що не вистачить кисню, бо легені дуже хворі і вже не можуть самостійно добре працювати.

Допоможіть здійснити мрію хлопця - подарувати йому дихання!
5 БФ Відкриті д... (автор)
17 апреля 2018 в 17:36
Привіт, наші помічники, Вані стало гірше. Бактерії у легенях не полишають хлопчика, тому ближчим часом батьки з Ванькою збираються їхати на капання. При муковісцидозі через постійну мокроту в легенях важкі бактерії поселяються там і через це часто потрібно проходити курси внутрівенної терапії, які тривають два, три, а іноді і чотири тижні.

Допоможіть хлопчику бути більш мобільним, а його легеням могти дихати, навіть коли він поза домом.

Давайте разом зберемо на портативний кисневий концентратор?
6 БФ Відкриті д... (автор)
01 мая 2018 в 12:03
Нашому Вані стало гірше, зараз він у лікарні. Останнім часом у хлопчика дуже часті загострення, дихати теж важче. Допоможіть зібрати Ванці на портативний кисневий концентратор. Подаруємо можливість бути вільним та насолоджуватись життям у перервах, між лікарнями. Мрії ж повинні здійснюватись!
7 БФ Відкриті д... (автор)
14 мая 2018 в 13:16
Ваня далі у лікарні, продовжує довенну терапію. Хлопчик дуже надіється, що ще трішки і він отримає омріяний портативний концентратор та зможе ходити гуляти, не задумуючись про те, що не вистачить кисню.
8 БФ Відкриті д... (автор)
23 мая 2018 в 14:12
Нарешті наш Ванька виписався з лікарні. Самопочуття трохи покращилось, правда за час лікування хлопчик схуд. Зараз дуже мріють з сім`єю поїхати на море, але без портативного концентратора страшно. Рептом кисню буде не достатньо і що ж робитит тоді? Допоможіть, будь ласка, пришвидшити збір, подаруємо разом Вані його мрію!
9 БФ Відкриті д... (автор)
05 июня 2018 в 20:20
Залишилось зiбрати 92 691 грн. Хлопчик не стане сидіти вдома тільки тому, що у нього муковісцидоз. Розетка і стаціонарний кисневий концентратор - для того, щоб міцно спати і повноцінно відпочивати вночі. Але день - день для пригод. Портативний апарат важить всього 2,5 кг, його можна повісити на плече, як сумку, і бігти по своїх хлопчачих справах. Апарат буде дихати, Ванька - жити!
10 БФ Відкриті д... (автор)
20 июня 2018 в 19:35
Ура, з кожним днем сума зменшується, але нам залишилось ще 88 387 грн і Іванко насолодиться літом сповна. Подаруємо йому разом цей шанс - дихати і жити вільно.
11 БФ Відкриті д... (автор)
11 июля 2018 в 12:59
Літо у розпалі, але Ванька не може насолодитись ним сповна. Важка хвороба не дозволяє хлопчику дихати, легені самі не справляються, їм терміново потрібна допомога. Вдома - помічник стаціонарний кисневий апарат та щоб могти вийти на двір, прогулятись, Вані потрібен портативний кисневий апарат.
Допоможіть здійнити мрію хлопчика - дихати вільно, підтримайте наш проект.
12 fo75
11 июля 2018 в 21:43
++ поддерживаю! Ванечка, дыши!!
13 БФ Відкриті д... (автор)
12 июля 2018 в 11:36 Ответ для fo75
Дяуємо Вам!
14 БФ Відкриті д... (автор)
25 июля 2018 в 13:44
Ванька продовжує боротьбу за життя. Читаючи про чергові Іванкові пригоди та винаходи, дивлячись на веселі хлопчачі фото, складно подумати, що це хвора дитина. І в цьому велика заслуга батьків, які змогли побудувати сімейне життя саме таким - дружнім, наповненим пригодами, враженнями і теплотою. Але навіть найкращим батькам не під силу самотужки зібрати на портативний кисневий апарат, який зараз дуже потрібний хлопчику. Від важкого захворювання легені Вані працювати на повну силу вже не можуть, тому зараз разом маємо подарувати хлопчику можливість виходити з дому та насолоджуватись довколишнім світом.
15 samka
25 июля 2018 в 18:29
Здравствуйте
можно карту приватбанка? я перечислю 500гр.
16 БФ Відкриті д... (автор)
25 июля 2018 в 21:31 Ответ для samka
Перечисляйте сюди https://ubb.org.ua/uk/project/3668/
  • Благодарочка 1
17 БФ Відкриті д... (автор)
13 августа 2018 в 11:43
Ваня передає усім вам привіт і дякує кожному, хто долучається до збору.
https://www.facebook.com/OpenPalms/videos/17523489...
18 БФ Відкриті д... (автор)
06 сентября 2018 в 12:59
Привіт усім нашим помічникам! Літо закінчилось, а мрія Ваньки ще не здійснилась. Вані 13 і все, про що він мріє останній рік - це портативний кисневий апарат. Легені хлопця дуже пошкоджені, без допомоги кисневого апарату дихати важко. А щоб вийти десь прогулятись чи піти у похід, що Ваня дуже любить - взагалі нереально без портатива, хлопець просто може задихнутись...Портатив дозволить Ваньці жити вільно, без перешкод і найголовніше - апарат буде допомагати ДИХАТИ! Допоможіть, будь ласка
Вопрос закрыт