KidstaffСоветчица

КучМала

Юристи дайте пораду. Розлучення.

Шановні юристи, дайте мені пораду будь ласка. Я з чоловіком не живу вже більш 10 років, він громадянин РФ і вже 10 років там живе. Дитина в нас доросла (21 рік).   Весь цей час розлучення не оформлювали (якось так вийшло, нікому не потрібно це було). А зараз я вирішила, що потрібно оформити розлучення (бо все буває в житті, не хочу щоб він був сподкоемцем). Чоловік ніби і не заперечує, але займатися цим не хоче і не буде, на Україну теж їхати не збирається. Каже, що якщо від нього потрібен якійсь папірець він його зробить і перешле. Як мені пояснили в ЗАГСі у них ми не можемо розлучитися, бо є дитина  спільна (і не важливо повнолітня чи ні) тому треба через суд. Так ось у мене питання в який суд я повинна звертатися в свій районний чи в суд Московської області (де прописаний і проживає) чоловік. Дякую.
20 сентября 2013 в 16:20
  • Ответов: 9
Отвечать можно только зарегистрированным пользователям Зарегистрируйтесь на сайте или авторизируйтесь, если Вы уже зарегистрированы
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации
1 звёздочка
20 сентября 2013 в 16:32
Если Вы подаёте на развод, то обращаетесь в суд по месту прописки.
КучМала
(автор)
2 КучМала
(автор)
20 сентября 2013 в 16:36 Ответ для звёздочка
Цитата:
Если Вы подаёте на развод, то обращаетесь в суд по месту прописки.
Та а за місцем прописки кого мене чи чоловіка?
Малая еще та
3 Малая еще та
20 сентября 2013 в 16:41 Ответ для КучМала
Цитата:
Та а за місцем прописки кого мене чи чоловіка?
вашего!
Каркуша Клара
4 Каркуша Клара
20 сентября 2013 в 17:41
В суд можна звертатися за місцем реєстрації позивача, або відповідача, Вам буде зручніше в свій районний.
КучМала
(автор)
5 КучМала
(автор)
20 сентября 2013 в 18:51
Дякую.
Фенте Фря
6 Фенте Фря
20 сентября 2013 в 19:00
Ви не можете звертатися в свій районний суд. Вам повернуть позовну заяву для подачі до належного суду. Відповідно до ч. 3 ст. 110 ЦПК України, позови до відповідача, який не має в Україні місця проживання чи перебування, можуть пред´являтися за місцезнаходженням його майна або за останнім відомим зареєстрованим місцем його проживання чи перебування в Україні.
Ви могли б звертатися в свій районний суд - лише коли б з Вами проживали малолітні чи неповнолітні спільні діти з відповідачем.
Царевна в уггах
7 Царевна в уггах
20 сентября 2013 в 19:20
Чего-то ЗАГС вам поднарасказал не того. Насколько я знаю, если нет имущественных споров и несовершеннолетних детей, а также если муж и жена не против, то расторгается брак через ЗАГС, тут нет никакого спора, в суде тоже могут так сказать ’послать’.
Уточните этот момент, обратитесь за разъяснением с письменным запросом в ЗАГС.
Царевна в уггах
8 Царевна в уггах
20 сентября 2013 в 19:24 Ответ для Фенте Фря
Цитата:
Ви не можете звертатися в свій районний суд. Вам повернуть позовну заяву для подачі до належного суду. Відповідно до ч. 3 ст. 110 ЦПК України, позови до відповідача, який не має в Україні місця проживання чи перебування, можуть пред´являтися за місцезнаходженням його майна або за останнім відомим зареєстрованим місцем його проживання чи перебування в Україні. Ви могли б звертатися в свій районний суд - лише коли б з Вами проживали малолітні чи неповнолітні спільні діти з відповідачем.
Как раз на основании этого она и может обращаться в свой районный суд, поскольку последнее место проживания ответчика было как раз по месту ее жительства.
9 ЛЛАВР1704
20 сентября 2013 в 19:42 Ответ для Царевна в уггах
Цитата:
Как раз на основании этого она и может обращаться в свой районный суд, поскольку последнее место проживания ответчика было как раз по месту ее жительства.
Ведь автор не пишет, что последнее место проживания у ее мужа было по ее месту жительства
Тема закрыта