16 апреля 2018

Зрада чоловіка, як жити далі?

Чоловік, з яким ми разом 15 років (9 з них одружені) зізнався, що в нього є інші серйозні відносини на стороні! З його слів, сім´ю залишати він не хоче ,але і припиняти спілкування не може. Відносини тривають біля 2-х місяців: лише діалоги та поцілунки ,нічого серйозного не було! Але навіть це, для нього дуже серйозно! Після тривалого діалогу ,в якому я поставила його перед вибором: або повне припинення спілкування і я, мабуть, зможу пробачити, або нічого в нас не вийде. Він вирішив залишитись з сім´єю та припинив спілкування, але я бачу, що від цього рішення, він, м´яко кажучи, не в захваті, в мене враження, що його тягне до цієї людини. Що робити, дівчата? Як далі жити? Як себе вести?
показать весь текст
Ненька наша 16 апреля 2018
Вам нужно поговорить с этой феей. Спросить, готова ли она жить втроем? Думаю, она и не догадывается, что ее принц не свободен. Моя знакомая, сама пришла на работу к сопернице...не кричала, не унижала...спокойно поговорилм, но с иронией. После этого, как бабка пошептала...
Мне без сахара 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
так, але ж в результаті припинив(
це добре. Може ломка з часом пройде, голова просвітліє, і він зрозуміє, що 2місячні ’серйозні’ стосунки не варті того, щоб за них розплатитися сім’єю.
Опля Картопля 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
але ж з другої сторони, він зробив свій вибір в мою сторону
А Вы себя на мусорке нашли? Ваше мнение никому не интересно?
Редиска Я 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
і зовсім не може бути варіанта, що відносини наладяться і ми переживемо це?
не здавайтесь, це можна пережити і виправити, просто це ще не кінець, а гіркий початок. Не росслабляйтесь і уважно за ним спостерігайте, багато розмовляйте, не можна мовчати, розмови і самоаналіз ситуації дуже допомагають. Але з ким в кінцевому результаті залишиться ваш чоловік , поки тяжко судити, памятайте це.
Что-то не спится 16 апреля 2018
Вариант один - если та пассия отстанет от него тоже. Если нет, то все равно к ней пойдет.
Бабушка Бетман 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
а я не знаю як далі йому довіряти?
В тому то і справа... тим більше якщо він нащвав це серйозними стосунками. 2 міс ? Він її знає зі школи, можливо це його перше кохання?
автор котопёс 16 апреля 2018
Ответ дляПесиКот
сочувствую вам, автор. держитесь, крепитесь. мужа не оправдываю, но то что он признался и идет на диалог, уже большой плюс. пока он выбрал семью. но дальнейшее его поведение будет зависеть еще и от той другой. вы ее видели, что это за человек. если она оставит его в покое, то все у вас будет ок. а если из принципа будет его преследовать, мол как она ж такая растакая- а ее оставили, то готовтесь побороться. но полюбому желаю вам чтобы все у вас было хорошо
я її знаю, наші діти ходять на англійську, тому ми можемо пересіктись. вона не хотіла цих відносин з самого початку, і казала йому, що вони роблять не правильно і розбивати сімю вона не хоче. по телефону сказала, щоб він сам робив свій вибір і не дзвонив їй, і вона йому не буде( якось так
Ненька наша 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
і зовсім не може бути варіанта, що відносини наладяться і ми переживемо це?
Все стирает время....это все переживается
автор котопёс 16 апреля 2018
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вариант есть, но только если вместе пойти к психологу. Он поможет вам разобраться.
я пропонувала, він сказав що сам справиться(
Бабушка Бетман 16 апреля 2018
Ответ дляНенька наша
Вам нужно поговорить с этой феей. Спросить, готова ли она жить втроем? Думаю, она и не догадывается, что ее принц не свободен. Моя знакомая, сама пришла на работу к сопернице...не кричала, не унижала...спокойно поговорилм, но с иронией. После этого, как бабка пошептала...
автор котопёс 16 апреля 2018
Ответ дляНенька наша
Вам нужно поговорить с этой феей. Спросить, готова ли она жить втроем? Думаю, она и не догадывается, что ее принц не свободен. Моя знакомая, сама пришла на работу к сопернице...не кричала, не унижала...спокойно поговорилм, но с иронией. После этого, как бабка пошептала...
вона знає про нашу сімю і дитину
Мне без сахара 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
я пропонувала, він сказав що сам справиться(
я теж думаю, що справиться. Тут головне, щоб стосунки не підживляти. Якщо йому не будуть дзвонити-писати, і він не буде дзвонити-писати, то стосунки самі по собі занепадуть, без психолога. Деякий час можна протягнути на фантазіях, але і це не довго.
Мне без сахара 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
я пропонувала, він сказав що сам справиться(
я теж думаю, що справиться. Тут головне, щоб стосунки не підживляти. Якщо йому не будуть дзвонити-писати, і він не буде дзвонити-писати, то стосунки самі по собі занепадуть, без психолога. Деякий час можна протягнути на фантазіях, але і це не довго.
Лунтик-паунтик 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
я пропонувала, він сказав що сам справиться(
Это надо семье, а не ему лично. Это надо и вам.
автор котопёс 16 апреля 2018
як вести себе при зустрічі з нею?
автор котопёс 16 апреля 2018
Ответ дляМне без сахара
це добре. Може ломка з часом пройде, голова просвітліє, і він зрозуміє, що 2місячні ’серйозні’ стосунки не варті того, щоб за них розплатитися сім’єю.
я на це дуже надіюсь
Бабушка Бетман 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
я пропонувала, він сказав що сам справиться(
Він тепер бачить, що ви готові допомогти, зрозуміти і пробачити. А мав би зрозуміти, що втратить вас і сім´ю. Якось так
Опля Картопля 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
як вести себе при зустрічі з нею?
Зелёнкой облить сучару.
маргоша1,3 16 апреля 2018
Если вы его любите боритесь за него. У вас и дети есть я так понимаю. Подумайте почему это произошло.
автор котопёс 16 апреля 2018
Ответ дляОпля Картопля
А Вы себя на мусорке нашли? Ваше мнение никому не интересно?
так отож ,мені 30 р йому 38, і при цьому він не міг назвати жодної причини, що в мені не так, щоб так сталося( стосунки зайшли в глухий кут і битовуха зїла нас(
Телочка 16 апреля 2018
Ну как обычно секса небыли , смешно )
автор котопёс 16 апреля 2018
Ответ дляБабушка Бетман
Він тепер бачить, що ви готові допомогти, зрозуміти і пробачити. А мав би зрозуміти, що втратить вас і сім´ю. Якось так
я теж про це думала і, мабуть, шкодую про це
маргоша1,3 16 апреля 2018
Доверять вы ему не сможете уже никогда
Бабушка Бетман 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
як вести себе при зустрічі з нею?
Посміхатись
Мне без сахара 16 апреля 2018
Ответ дляТелочка
Ну как обычно секса небыли , смешно )
а секс це найгірше, що може статися?

По-моєму краще вже разовий секс на стороні, ніж серйозні стосунки без сексу.
автор котопёс 16 апреля 2018
Ответ длямаргоша1,3
Если вы его любите боритесь за него. У вас и дети есть я так понимаю. Подумайте почему это произошло.
дуже люблю, є донечка 4 рочки
автор котопёс 16 апреля 2018
Ответ дляМне без сахара
а секс це найгірше, що може статися?

По-моєму краще вже разовий секс на стороні, ніж серйозні стосунки без сексу.
я теж так думаю
Опля Картопля 16 апреля 2018
Ответ длякотопёс
так отож ,мені 30 р йому 38, і при цьому він не міг назвати жодної причини, що в мені не так, щоб так сталося( стосунки зайшли в глухий кут і битовуха зїла нас(
Почему Вы копаетесь в себе? Что пытаетесь изменить и ради кого? Ради кабеля? Это его промах, а не Ваш. Он ещё выбор делает, я бы ему такого козыря не дала.
Сметчица 16 апреля 2018
Ответ длямаргоша1,3
Если вы его любите боритесь за него. У вас и дети есть я так понимаю. Подумайте почему это произошло.
причина одна - у мужика отсутствует мораль. Достойный мужчина уходит, такое как муж автора страдает на глазах жены и детей.
автор котопёс 16 апреля 2018
Ответ дляОпля Картопля
Почему Вы копаетесь в себе? Что пытаетесь изменить и ради кого? Ради кабеля? Это его промах, а не Ваш. Он ещё выбор делает, я бы ему такого козыря не дала.
не знаю як вести себе тепер?