21 апреля 2018

Де знайти?

Дівчата, підкажіть, де знайти , в яких магазинах, ринках є такі от прозорі сумки в пологовий? Де саме крім інету їх шукати?
Анчо Ус 21 апреля 2018
Стриптизерка 21 апреля 2018
в неті найпростіше замовити, вони ж не дорогі і не важкі
автор к.Буланова 21 апреля 2018
дякую, але я про ’живі магазини’ питаю
Гербалайф и Ко 21 апреля 2018
Знаю девочка шьёт такое.Можно заказать размеры которые нужны.
Анчо Ус 21 апреля 2018
Ответ дляк.Буланова
дякую, але я про ’живі магазини’ питаю
Ну вони є в сусідньому супермаркеті у магазинчику ’Товари для вагітних’.
Вам це допомогло ?
автор к.Буланова 21 апреля 2018
Ответ дляСтриптизерка
в неті найпростіше замовити, вони ж не дорогі і не важкі
дякую, проте маю величезні ринки ’під боком’, хоч і сама прихильниця інет покупок, дрібниці не люблю замовляти. овинка видєлкі нє стоіт
автор к.Буланова 21 апреля 2018
Ответ дляАнчо Ус
Ну вони є в сусідньому супермаркеті у магазинчику ’Товари для вагітних’.
Вам це допомогло ?
мені це допомогло, бо тепер я знаю шо вони є в магазинах для майбутніх мам
дякую
Анчо Ус 21 апреля 2018
Ответ дляк.Буланова
мені це допомогло, бо тепер я знаю шо вони є в магазинах для майбутніх мам
дякую
Тільки в інеті вони по 250 за комплект - а в магазині по 350
Самий кращий варіант - великі пакети з Сільпо
автор к.Буланова 21 апреля 2018
Ответ дляАнчо Ус
Тільки в інеті вони по 250 за комплект - а в магазині по 350
Самий кращий варіант - великі пакети з Сільпо
Варіант!)))