19 мая 2018

Весілля Гаррі та Меган

Будете спострігати? Мені цікаво. Все таки стаємо свідками історії. Хочу побачити сукню, зачіску. Чекаю трансляції.
Форточка с диоптриями 19 мая 2018
А во сколько начало?И где будете смотреть?
Наездница 19 мая 2018
Смотрю по cnn
автор ТелаЧьи нежноСти 19 мая 2018
Ответ дляФорточка с диоптриями
А во сколько начало?И где будете смотреть?
Має 1+1 транслювати
]Mrs.Сексуальность[ 19 мая 2018
дайте плиз ссылку на русском прямую трансл.
Тушь для2го класса 19 мая 2018
смотреть не буду, потом фотки пдатья гляну
автор ТелаЧьи нежноСти 19 мая 2018
По Києві о 14:00 має бути. На 1+1. Он-лайн можна дивитися.
кружкаЭсмарха 19 мая 2018
Посмотрю потом смонтированное видео, а то он лайн много трёпа и рекламы.
автор ТелаЧьи нежноСти 19 мая 2018
Петя-петушок 19 мая 2018
Нет, они мою свадьбу не смотрели)
автор ТелаЧьи нежноСти 19 мая 2018
Як думаєте яка буде сукня? Все-таки вже вона виходила заміж.
Я вся ваша 19 мая 2018
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
дайте плиз ссылку на русском прямую трансл.
а вы что, украинский не выучили ?
Ростки жимолости 19 мая 2018
я не так трансляцию свадьбы жду, как появление деток-мулатиков , наследников британской короны.
автор ТелаЧьи нежноСти 19 мая 2018
Ответ дляПетя-петушок
Нет, они мою свадьбу не смотрели)
Ну, Ви, напевно, не королівської крові будете? Чи маєте монарше коріння? Дворянське?
автор ТелаЧьи нежноСти 19 мая 2018
Ответ дляРостки жимолости
я не так трансляцию свадьбы жду, как появление деток-мулатиков , наследников британской короны.
Ага. Якось все-таки не звичне весілля для королівського роду. )))
Я вся ваша 19 мая 2018
Ответ дляЩепотка_совести
Як думаєте яка буде сукня? Все-таки вже вона виходила заміж.
наверное красная, ну или розовая
железный занавес 19 мая 2018
отут ще трансляція он-лайн
https://fakty.ictv.ua/ru/svit/20180519-vesillya-pr...
Я вся ваша 19 мая 2018
пишут что .... ’ .... Меган і Гаррі – не пара?
За всіма королівськими канонами, Меган – не пара для Гаррі. По перше, вона старша за принца на 3 роки та вже була заміжня. Крім того, вона актриса та має афроамериканське коріння.
У середині минулого століття за таке кохання позбавляли трону.’ https://fakty.ictv.ua/ua/svit/20180519-vesillya-pr...
Я вся ваша 19 мая 2018
...... Після шлюбу офіційний титул Меган Маркл стане Її Королівська Високість принцеса Генрі Уельська. Однак додавати титул “принцеса” до свого імені можуть лише люди, народжені в королівській сім’ї. Швидше за все, королева нагородить молодят герцогством. Щойно вони здобудуть цей титул, Меган стане герцогинею. Весільна сукня Меган Карл відповідатиме королівським традиціям. Над створенням вбрання працював ізраїльський дизайнер Інбаль Дрор. Можна припустити, що в ролі нареченої Меган Маркл виглядатиме приголомшливо. Аби схуднути до весілля, вона активно займалася спортом, а також ввела обмеження у харчуванні.
Більше того, напередодні весілля Меган Маркл довелося освоїти головні правила королівського етикету. Меган Маркл покликала на весілля тільки батьків, тоді як інші родичі опинилися за бортом королівського свята.Щоправда згодом стало відомо, що батько нареченої Томас Маркл, який мав вести її до вітаря, також не приїде на весілля.Водночас зі сторони нареченого на весіллі буде не тільки безліч родичів, а також колишні дівчата принца Гаррі.
автор ТелаЧьи нежноСти 19 мая 2018
Ответ дляЯ вся ваша
пишут что .... ’ .... Меган і Гаррі – не пара?
За всіма королівськими канонами, Меган – не пара для Гаррі. По перше, вона старша за принца на 3 роки та вже була заміжня. Крім того, вона актриса та має афроамериканське коріння.
У середині минулого століття за таке кохання позбавляли трону.’ https://fakty.ictv.ua/ua/svit/20180519-vesillya-pr...
так. Ну, побачимо. Мені вона якась не щира. Деколи переграє з посмішками і тд.
Я вся ваша 19 мая 2018
серед гостей будуть Елтон Джон, Джордж і Амаль Клуні, Девід і Вікторія Бекхем, учасниці гурту Spice Girls, тенісистка Серена Вільямс, комік Джеймс Корден, актриса Марго Роббі, а також колеги Меган за серіалом Форс-мажори.
Водночас на весілля не запросили жодного політика. Ані прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей, ані колишнього та нинішнього президентів США серед гостей не буде.
Більш того, на королівське свято запросили 2640 представників громадськості, щоб кожен гість відчув себе частиною урочистого дня.

британський музикант Ед Ширан заспіває на королівському весіллі.
Крім того, пісню для першого танцю молодят можуть виконати Spice Girls або ж сер Елтон Джон.
автор ТелаЧьи нежноСти 19 мая 2018
Ответ дляЯ вся ваша
...... Після шлюбу офіційний титул Меган Маркл стане Її Королівська Високість принцеса Генрі Уельська. Однак додавати титул “принцеса” до свого імені можуть лише люди, народжені в королівській сім’ї. Швидше за все, королева нагородить молодят герцогством. Щойно вони здобудуть цей титул, Меган стане герцогинею. Весільна сукня Меган Карл відповідатиме королівським традиціям. Над створенням вбрання працював ізраїльський дизайнер Інбаль Дрор. Можна припустити, що в ролі нареченої Меган Маркл виглядатиме приголомшливо. Аби схуднути до весілля, вона активно займалася спортом, а також ввела обмеження у харчуванні.
Більше того, напередодні весілля Меган Маркл довелося освоїти головні правила королівського етикету. Меган Маркл покликала на весілля тільки батьків, тоді як інші родичі опинилися за бортом королівського свята.Щоправда згодом стало відомо, що батько нареченої Томас Маркл, який мав вести її до вітаря, також не приїде на весілля.Водночас зі сторони нареченого на весіллі буде не тільки безліч родичів, а також колишні дівчата принца Гаррі.
Хто її до вівтаря буде вести? Пишуть мама.
железный занавес 19 мая 2018
Ответ дляЩепотка_совести
Хто її до вівтаря буде вести? Пишуть мама.
принц Чарльз
Играю_на_кларнете 19 мая 2018
Ответ дляРостки жимолости
я не так трансляцию свадьбы жду, как появление деток-мулатиков , наследников британской короны.
наследники ) одно название, папке ничего не светит, им тем более
legenda_1976 19 мая 2018
Ответ дляЩепотка_совести
Хто її до вівтаря буде вести? Пишуть мама.
Было официальное заявление от Дворца: вести к алтарю будет будущий свекр Принц Чарльз
Я вся ваша 19 мая 2018
фото платья
Ростки жимолости 19 мая 2018
Ответ дляИграю_на_кларнете
наследники ) одно название, папке ничего не светит, им тем более
условно то - наследники)
автор ТелаЧьи нежноСти 19 мая 2018
Ответ дляжелезный занавес
принц Чарльз
Ого. Батько ніяк не може бути. Хто її батько? Десь читала, що краще щоб його не було бо може щось не пристойне для королівського двору викинути.
legenda_1976 19 мая 2018
А вообще да - это ИСТОРИЯ. От всей души рада за них...

А Сердючка была права - даже если вам немного за 30, есть надежда выйти замуж за принца!
ПриснитсяЖЕ 19 мая 2018
Рейчел кинула Майка Росса?????
Я такое 19 мая 2018
Ответ дляЩепотка_совести
так. Ну, побачимо. Мені вона якась не щира. Деколи переграє з посмішками і тд.
Так, теж так здається